دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
ماجرای مصاحبه جنجالی و کاملا متفاوت فاطمه معتمدآریا
18
مصاحبه ای از فاطمه معتمد آریا که پس از گذشت یکسال دوباره پر سر و صدا شد .

دلگرم: ویدئویی از مصاحبه کاملا متفاوت و جنجالی فاطمه معتمدآریا پس از یک سال وایرال شد .

وی در این مصاحبه از محدودیت در هنر و اینکه چگونه بعد از انقلاب باعث شکوفایی سینما شد می گوید.

فاطمه معتمدآریا

حالا روزنامه فرهخیتگان در گزارشی با عنوان «چرا ضدانقلاب از معتمدآریا عصبانی است؟» از مواضع این بازیگر دفاع کرد و نوشت:

  • در این ویدئو فاطمه معتمدآریا می‌گوید بعد از انقلاب سه عنصر سکس، خشونت و الکل از سینمای ایران حذف شد و این را عامل ترقی این هنر می‌داند و می‌گوید ایجاد یک هویت مستقل از سینمای ایران در سطح بین‌المللی، از همین‌جا شروع شد.
  • منتشرکنندگان این ویدئوی پنج‌ساله، جهان را محصور در دایره مخاطبان خود می‌دیدند. همان گروه به‌شدت تندرو که با هر علامت و نشانه‌ای از جمهوری اسلامی و حتی اسلام، ستیزه‌ای لجوجانه دارند.
  • در میان چنین جماعتی که به براندازان موسوم هستند، اطلاع از همین که معتمدآریا سینمای پس از انقلاب را نسبت به دوره قبل از آن بهتر می‌داند، برای تنفر از او کافی است. اینها اکثریت نیستند اما با انواع دوپینگ‌ها ازجمله حمایت خود پلتفرم‌های مجازی اینستاگرام و توئیتر، پرسروصداتر از جمعیت واقعی‌شان هستند.
  • این جماعت لجباز برانداز هم فرسنگ‌ها عقب‌تر از آن هستند که کسی با آنها از در گفت‌وگو و اقناع بربیاید.
  • مهم نیست که این حقایق از زبان چه کسی بیرون می‌آید. این، یک سند تاریخی است که قطعا دلسوزان سینما و پژوهشگران به آن وقوف کامل دارند، بنابراین از بازیگر طرازاولی چون فاطمه معتمدآریا انتظار نمی‌رود جز این تحلیل، اندیشه‌ای دیگر داشته باشد و اینجاست که مخالفان سینمای اصیل و هدفمند ملی باید هم به این بازیگر حمله کنند و چشم خود را روی گذشته و کارنامه وی بسته و تنها دوستدار هنرمندانی باشند که منویات آنها را با صدای بلند فریاد می‌زنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (18 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits