دلگرم
امروز: شنبه, ۱۶ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
غسل باطل السحر چیست و چگونه خوانده میشود؟
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
طریقه غسل بسیار مجرب و تضمینی برای باطل کردن هرگونه سحر و جادو و طلسم را برای شما عزیزان قرار دادیم . این غسل دارای تاثیر خارق العاده در باطل کردن انواع سحر و جادو دارد و در این زمینه بسیار تضمینی و کارگشا می باشد.

طریقه غسل بسیار مجرب برای باطل کردن سحر و جادو و طلسم

در کتاب انرژی «ماورایی و ارتباط با موکل» غسلی شرح داده شده به نام «غسل شروع ذکر» که از آن به عنوان غسلی پرفایده برای باطل کردن انواع سحرها نام برده شده است.

دستور چنین است:

یک شیشه گلاب تهیه کنید و به کمی نمک (اندازه یک سر قاشق چایخوری ) یک حمد و ۱۱۰بارسوره ی قل هوالله را کامل و ۷ مرتبه آیه الکرسی بخوانید و آن را به داخل شیشه گلاب بریزید.

نصف استکان از این گلاب را بردارید و با خودتان به حمام ببرید و پس از شستشوی کامل بدن و غسل هائی که (احیاناً) دارید نیت انجام غسل سوره توحید و قل هوالله احد می کنید.

آموزش غسل جهت باطل کردن جادو

مثلاً می گویید غسل می کنم، غسل سوره توحید، (قل هو الله، قربه الی الله) این نیت را وقتی سر و گردن و یا سمت راست و یا چپ را می شویید هم دوباره تکرار کنید. (مثلاً به نیت غسل توحید سر و گردن را می شوییم، قربه الی الله. یا به نیت غسل توحید سمت راست را می شویم، قربه الی الله و….)

و البته می شود به صورت ارتماسی هم غسل کرد با همین نیت. پس از اتمام غسل، استکان گلاب را برمی دارید و کمی از گلاب را به ٌکف دست می ریزید و مثل غسل کردن. ابتدا همان نیت قبلی را تکرار می کنید و با گلاب سر و گردن خود را چرب می کنید، سپس با همان نیت سمت راست بدن را تا کف پا چرب می کنید و بعد از آن هم طرف چپ بدن را تا کف پا چرب می کنید.

حتماً بخوانید:
دعا برای گریه کودک : ۶ دعای سریع الاجابه برای گریه و بی تابی کودک

دعا برای گریه کودک : ۶ دعای سریع الاجابه برای گریه و بی تابی کودک

دعا برای آرام شدن کودک آیات شریفه ذیل را با گلاب و زعفران بنویسید و به کودک بیاویزید به اذن و اراده باریتعالی گریه و بیقراری اش برطرف خواهد شد.

در پایان، کمی از گلاب را بنوشید و اگر گلاب اضافه آمد یک قطره بر روی سر و یک قطره بر روی شانه راست و یک قطره بر روی شانه چپ بریزید (به نیت جاهایی که گلاب احیانا به آنجا نرسیده است) و بعد بدون اینکه زیر دوش بروید یا دست و پای خود را بشویید از حمام بیرون آمده و در سر حمام خودتان را خشک نمایید و لباس پاکیزه بپوشید.

آموزش غسل جهت باطل کردن جادو

به علت غسل با گلاب و آب قل هو الله احد ، تمامی موکلین مضر و ارواح خبیث و اجنه آزاردهنده ای که قبلا همراه شما بوده و ناخواسته جذب شما شده اند از شما دور می شوند.

پس این غسل یک باطل سحر کامل است و تمامی نیروهای منفی که بر اثر جن گیرها و نفرین این و آن و اعمال نادرست و هم نشینی با افراد ناشایست جذب شما شده اند، از شما دور می شوند. لذا بهترین عمل و باطل سحر است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (3 رای)  
  • منبع
  • doasite.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است