مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۳ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
زیاده روی عمل زیبایی این بازیگر ۴۴ ساله سوژه کاربران شد!
3
با خودت چه کردی؟این جمله ای است که کاربران در واکنش به آخرین تصویر مینه توگای بازیگر معروف ترک گفتند. او با شرکت در سریال Kingfisher همه را با چهره جدیدش شوکه کرد.

او یکی از زیباترین بازیگران زن ترکیه است. در تصاویری که به تازگی از او در مهمانی سریال The Kingfisher منتشر شده است رکورد بیننده را شکسته و شوک بزرگی ایجاد کرده است.

عمل زیبایی مینه توگای

تعداد حساب های هوادارانی که از طرف او باز شده اند اصلا کم نیست.دروغ نیست اگر بگوییم او با عملیات زیبایی شناختی توانست زمان را به نفع خود بچرخاند.وقتی آن را با سال‌های قبل مقایسه می‌کنیم، تفاوت زیادی وجود دارد.راستش بیخود نیست که مردم او را دوست دارند چون واقعا زیباست.تصویر ماین توگای که تا دیروز در ذهنمان مانده بود دقیقاً مانند این عکس بالا بود اما واضح است که Tugay چند عمل زیبایی بیشتری داشته است.وقتی نگاه دقیق تری می اندازیم، به نظر می رسد که لیفت صورت و فیلر انجام شده است.خط تیز و برجستگی روی چانه نیز چشمگیر است.

عمل زیبایی مینه توگای

مینه توگای هنرپیشه اهل ترکیه است.مینه از سنین خیلی پایین عاشق بازیگری بود و پس از اتمام دوران مدرسه خود به دانشگاه بازیگری شهر استانبول رفت و از آن دانشگاه فارغ‌التحصیل شد.او بعد از دانشگاه به سراغ تئاتر رفت و با اجرای تئاتر ها و نمایش های متعدد به سرعت محبوب شد .اولین حضور او در تلویزیون ترکیه، به عنوان یک چهره تبلیغاتی بود.مینه توگای اولین سریال خود با عنوان gulbeyaz را در سال 2002 بازی کرد.مینه همچنین جوایز متعددی به عنوان نقش اصلی یا مکمل زن کسب نموده است.وی در مجموعه تلویزیونی گوزل بعنوان آسمان نقش آفرینی کرده‌است. همچنین در مجموعه تلویزیونی بوی توت فرنگی در نقش الچین و در جزر و مد در نقش اندر سرز و روزی روزگاری در نقش بهار نیز به ایفای نقش پرداخته‌است.او هم اکنون در مجموعه تلویزیونی استانبول ظالم حضور دارد.

عمل زیبایی مینه توگایاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است