دلگرم
امروز: جمعه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
عصبانیت شدید سلنا گومز طرفدارانش را شوکه کرد!
4
مثل همیشه ویدیوهایی از رفتار تحسین برانگیز سلنا با طرفدارانش وایرال شده، اما در یک ویدیو سلنا به شدت عصبانی شده و بر سر یکی از بادیگارد ها فریاد میزنه و این ویدئو به سرعت در فضای مجازی پخش شده است.

به گزارش مارکا عصبانیت سلنا در اوایل کنسرت اتفاق افتاده ، وقتی او در حال رفتن به جایگاه VIP برای نشستن روی صندلی خودش بوده دلیل عصبانیت سلنا فعلا مشخص نیست ولی کاربران توییتر گفتن این شخص بادیگارد خود سلنا بوده و در جاهای مختلف با سلنا دیده شده و دلیل عصبانیت سلنا رفتار «پرخاشگرانه» بادیگارد با طرفداران سلنا بوده و بعضی دیگه از کاربران توییتر هم ادعا کردن دلیل عصبانیت سلنا دیر رسیدن به کنسرت بیانسه بوده.

سلنا گومز/بازیگر زن آمریکایی

همانگونه که میدانید بیانسه اخیرا تور جهانی خودش رو به نام « رنسانس» در اروپا شروع کرده است.

سلنا گومز/بازیگر زن آمریکایی

به نظر می رسید که سلنا گومز در حالی که جمعه شب (26 می) در تور رنسانس بیانسه در پاریس شرکت می کرد، بر سر یک نگهبان فریاد می زد.در این ویدیو ، این خواننده 30 ساله دیده می شود که در حال صحبت از یک نگهبان امنیتی است که در کنار او راه می رفت.دلیل اینکه گومز اعصاب خود را از دست داده است تاکنون فاش نشده است.


سلنا گومز/بازیگر زن آمریکایی

گومز تنها سلبریتی نیست که در این ماه با پرسنل امنیتی برخورد کرده است.هفته گذشته، تیلور سوئیفت همچنین اجرای آهنگ Bad Blood را در جریان کنسرت خود در فیلادلفیا برای دفاع از یکی از طرفدارانی که درگیر حادثه ای در میان جمعیت بود، قطع کرد.سوئیفت برای اولین بار در یک ویدیوی فریاد می زند: او خوب است.سپس چند لحظه دیگر به خواندن ادامه داد و دوباره مکث کرد. سوئیفت و دو بار دیگر فریاد زد: «او هیچ کاری نمی‌کرد... هی، بس کن.»

سلنا گومز/بازیگر زن آمریکایی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (4 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits