دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
عشق پدرانه یک پسر مبتلا به سندرم داون را به مردی تبدیل کرد که صاحب یک تجارت چند میلیونی شد !
3
داستان‌های تاثیرگذار زیادی از زندگی واقعی مردم عادی وجود دارد، جایی که عشق یک مادر و پدر برای فرزندانشان معجزه می‌کرد. والدین افرادی هستند که نه تنها به ما زندگی می‌دهند، بلکه به بزرگترین منبع حمایت و انگیزه ما تبدیل می‌شوند.

قهرمان برجسته امروز، جان کرونین، مردی مبتلا به سندرم داون است که با مثال خود نشان می‌دهد که چگونه عشق پدرانه می‌تواند باعث شود کودکی با شرایط خاص بسیار فراتر از همه انتظارات اجتماعی باشد. خوشحال می شویم داستان زندگی الهام بخش او را با ما بخوانید.

پسر مبتلا به سندرم داون

مارک کرونین و همسرش کارول بیش از 37 سال است که با هم ازدواج کرده اند و صاحب 3 پسر هستند. کوچکترین پسر آنها، جان، با سندرم داون به دنیا آمد. مارک کرونین به‌عنوان مردی که در خانواده‌ای سخت‌گیر بزرگ شد، همیشه سعی کرده پدری مهربان و دلسوز برای همه بچه‌هایش و به‌ویژه برای جان که بیشترین نیاز را به او داشت، باشد.

پسر مبتلا به سندرم داون

مارک در سال‌های اولیه‌اش از هاروارد فارغ‌التحصیل شد، و پس از فارغ‌التحصیلی، یک هدف مادام العمر داشت: انجام کاری که می‌توانست انجام دهد تا دنیا را تغییر دهد. و این جاه طلبی با کوچکترین پسرش جان زنده شد. درست پس از تولدش، پدر دوست داشتنی روی مسائل پزشکی که جان داشت بسیار متمرکز شد. و امروز خوشحال است که پسرش بالاخره توانست از تمام مشکلات شرایط خاص خود عبور کند.

پسر مبتلا به سندرم داون

مارک در حالی که از او سوالی در مورد استراتژی فرزندپروری اش پرسیده شد، گفت: من فکر می کنم این همان کاری است که ما به عنوان والدین انجام می دهیم، درست است؟ این برای ارتقای استقلال است و این برای هر 3 پسر ما صادق است. شما فقط می خواهید به آنها فشار بیاورید تا روی پای خود بایستند، خودشان تصمیم بگیرند و زندگی خود را پیش ببرند. ما سعی می‌کنیم آنها را با ارزش‌های خاصی که داریم آغشته کنیم، اما در نهایت، آنها می‌توانند آن را انتخاب کنند.»

پسر مبتلا به سندرم داون

پدر همیشه برخورد بسیار هوشیارانه ای با پسر خاص خود داشته است. او می‌گوید: «من جان را مبتلا به سندرم داون نمی‌دانم. او پسر سوم من است.» با وجود تمام چالش‌هایی که در تربیت جان وجود داشت، مارک موفق شد از او مردی کاملا مستقل بسازد و یک روز جان او را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار داد.

پسر مبتلا به سندرم داون

مارک به یاد می آورد: «این ایده جان بود که ما باید با هم وارد تجارت شویم. «جان هنوز در دبیرستان بود و این آخرین سال تحصیلی او بود. با هم سعی می‌کردیم بفهمیم که وقتی مدرسه تمام شود چه خواهد کرد. متأسفانه، انتخاب‌های عالی زیادی برای افراد با توانایی‌های متفاوت وجود ندارد.»

پسر مبتلا به سندرم داون

پدر از ایده شروع یک تجارت با پسرش واقعا هیجان زده بود. سرانجام الهام از اشتیاق دوران کودکی جان به جوراب‌های رنگارنگ و غیرمعمول ناشی شد، و در اینجا آمده است که چگونه امپراطوری جوراب‌هایی به نام جوراب‌های دیوانه جان آغاز شد.

پسر مبتلا به سندرم داون

امروزه، John's Crazy Socks میلیون ها دلار درآمد دارد. این بزرگترین انتخاب جوراب های با کیفیت بالا را در اینترنت ارائه می دهد و افراد با هر توانایی را استخدام می کند. این شرکت یکی از محبوب‌ترین شرکت‌ها در جهان محسوب می‌شود .همه اینها به لطف ایده‌های عالی مدیر ، جان کرونین است.

پسر مبتلا به سندرم داون

جان می‌گوید: «من سندرم داون دارم، اما سندرم داون هرگز من را عقب نمی‌اندازد. به کارهایی که مردم می توانند انجام دهند نگاه کنید، نه آنچه را که نمی توانند انجام دهند. آیا داستان جان را الهام‌بخش می‌دانید؟ اگر فرصتی برای ملاقات با پدرش داشته باشید، به او چه می‌گویید؟

پسر مبتلا به سندرم داوناین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.3 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits