دلگرم
امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
ویدئو/ افشاگری عجیب و باورنکردنی در مورد طرفداران رضا گلزار
0
‌ویدئو‌هایی در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شده که ازدحام هواداران محمدرضا گلزار در مراسم افتتاحیه یک مرکز خدمات تلفن همراه در تهران نشان می‌ دهد.

اخیرا ویدئویی از استقبال از محمد رضا گلزار در یک مراسم منتشر شده که واکنش‌های متفاوتی در پی داشته است.


بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی در کانال تلگرامی خود نوشت: ۲۱۰۰ نفر با دریافت ۸۰ تا صد هزار تومان برای مراسم ‎«محمدرضا گلزار» آفیش شده اند! سیاه لشگرهایی که در اکثر پروژه های سینمایی هستند و کارشان همین است!

رسانه ها هم تیتر زده اند: «استقبال چندین هزار نفره از سوپر استار سینمای ایران!».

آخرین نقش آفرینی سوپراستار سینما ایران یادتان می‌آید؟

طرفداران محمدرضا گلزار

طرفداران محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار، بازیگر سینمای ایران با انتشار برخی از این ویدئوها در حساب اینستاگرامی خود خطاب به مردم نوشته است: «عاشقتونم.» در یکی از تصاویر دیده می‌شود که زنی نوشته‌ای با این مضمون در دست دارد: «من زندگی‌ام را به خطر انداخته‌ام تا تو را ببینم.» ازدحام جمعیت در این مرکز با واکنش‌های انتقادی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.

طرفداران رضا گلزار

حسین لامعی منتقد شناخته شده درباره ویدئوهای خبرسازی که اخیرا از ستاره سینما منتشر شده نوشته: رضا گلزار موجود عجیبی‌ست، این که می‌گویم موجود، دقیقا وصف خودش است! او دقیقا یک وجود منحصر به فرد غیر قابل تحمل دارد. کل سال و تمام اتفاقات پیرامون را به کتفش می‌گیرد و دائم از عضله‌هایش در باشگاه عکس می‌گذارد، یک اخم داغان هم ضمیمه کارش می‌کند و قس علیهذا! اِی برپدر و مادر آن که حجم عضله و باشگاه رفتن را یادِ برخی از جوانان وطن داد و اصلا این را جای زیبایی به ملت انداخت!

گلزار را خیلی‌ها تلاش کردند چیزی ازش دربیاورند که بشود جزو بازیگرها حسابش کرد، بنده خدا حمید نعمت‌الله در بوتیک کلی عرق ریخت، نتیجه کار هم بد نشد، اما خب تمامش را باید به پای نعمت‌الله نوشت، او هیچوقت و در هیچ مورد دیگری بازیگر قابل تحملی نشد و حالا هم که ویدئوی این اعوان و انصارش در فلان پردیس سینمایی بیرون آمده که مایه خجالت است، بی خیال برادر! از آن موی سپیدت خجالت بکش، والا عامه پسندترین بازیگران قبل از انقلاب هم انقدر که شما بی‌هنری، بی‌هنر نبودند، هر کدام حس خاص خودشان را به فیلم‌هایشان می‌آوردند، تو چرا و چگونه انقدر بی تفاوت و بی‌هنری، در ادامه یادداشت حسین لامعی منتقد شناخته شده سینما را درباره اقدام اخیر گلزار می‌خوانید:

عارضم به خدمتتان... آن جمعیتی که در آن مراسم دیده می‌شوند، «مَردمِ عادی نیستند». طرفدارِ گلزار هم نیستند. «سیاهی‌لشکرِ» سینمایی‌اند. شغلِ رسمیِ آن‌ها، «سیاهی‌لشکری‌»ست. بسیاری‌شان، تحتِ قردادِ دفاتر سینمایی‌اند؛ در بسیاری از فیلم‌های سینمایی، در نقش سیاهی‌لشکر بوده‌ند، و اهالی سینما آن‌ها را خوب می‌شناسند. نفری بین ۸۰ الی ۱۵۰ تومن روزانه میگیرند که سر صحنه حاضر بشوند. اگر بهشان این پول را بدهید، جاهای دیگر هم میروند. مثلِ اینجا...

باری... شعورِ مَردمِ ایران، این‌روزها، بسیاربسیار فراتر از این تصاویرِ ساختگیِ تهوّع‌آور است. اگر به‌ فکرِ لو رفتنِ خودتان نیستید؛ به فکر «آبروی مَردم» باشید.»این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits