دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
چگونه سیم کارت گردشگر ایرانسل را تهیه کنیم ؟
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ایرانسل سالهاست در این زمینه فعالیت می کند، این شرکت جزو اولین اپراتور هایی بود که این سیم کارت ها را تحت عنوان سیم کارت گردشگر به فروش می رساند.

از کجا باید سیم کارت گردشگر ایرانسل را گرفت ؟

افرادی که به ایران می آیند تنها با ارائه یک پاسپورت معتبر توسط خودشان یا مسئولان تور، می توانند به راحتی سیم کارت گردشگری را در مرزهای ورودی‌، فرودگاه‌های بین‌المللی، کیوسک‌های اطلاع‌رسانی و یا آژانس‌های گردشگری کشور تهیه و استفاده نمایند.

ایرانسل سالهاست در این زمینه فعالیت می کند، این شرکت جزو اولین اپراتور هایی بود که این سیم کارت ها را تحت عنوان سیم کارت گردشگر به فروش می رساند.

سیم کارت گردشگر با سه تعرفه مختلف در حال حاضر در دسترس هستند، نوع اول سیم کارت گردشگر 30 هزار تومان قیمت گذاری شده است. نوع دوم نیز 43 هزار تومان به فروش می رسد و نوع سوم سیم کارت گردشگر ایرانسل نیز 58 هزار تومانی است. این سیم کارت ها با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و میزان آن، در قیمت ها متفاوت هستند.

هرچند این سیم کارت ها مصوب دولتی دارند و باید با همین قیمت ها به دست گردشگران برسند، اما گاها برخی افراد سودجو از ناآگاهی گردشگران خارجی سو استفاده می کنند و این سیم کارت ها را به قیمت های گزاف به دست آنها می رسانند.

افرادی که قصد خرید این سیم کارت ها را دارند، باید پاسپورت خود را به پایگاه های مستقر این نوع سیم کارت ها در مراکز فوق الذکر تحویل دهند تا پس از بررسی مدارک و اسکن آن ها، سیم کارت گردشگر در اختیارشان قرار بگیرد.

البته این سیم کارت ها، فقط برای یک ماه قابل استفاده هستند و در هر صورت، پس از یک ماه برای همیشه خاموش می شوند و دیگر ارائه سرویسی به مشترکان نخواهند داشت.

ایرانسل به مشتریان خود این تضمین را داده است که با خرید سیم کارت گردشگر، از پر سرعت ترین اینترنت داخل کشور آن ها را بهره مند سازد و همچنین در آنتن دهی، ارسال پیامک و تماس نیز هیچ محدودیت و مشکلی نداشته باشند. پس بخاطر محدودیت زمان استفاده، هیچ محدودیتی در خدمات و ارائه آن گریبانگیر مشترکین این سیم کارت ها که اغلب افراد خارجی نیست هستند نخواهد شد.

مزایای سیم‌کارت گردشگر ایرانسل

از مزایای سیم‌کارت گردشگر ایرانسل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • قیمت مقرون به صرفه
  • اینترنت پرسرعت
  • مناطق تحت پوشش گسترده
  • پشتیبانی ۲۴/۷

separator line

حتماً بخوانید:
معرفی سیم کارت گردشگری شاتل

معرفی سیم کارت گردشگری شاتل

سیم‌کارت گردشگری شاتل اعتباری است و برای گردشگران و مسافرانی که به ایران سفر می‌کنند، در نظر گرفته شده است. این سیم‌کارت سرویس‌های مکالمه، پیامک و…این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits