دلگرم
امروز: جمعه, ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
شغل جالب سوسن پرور قبل از بازیگری !!
7
سوسن پرور در مصاحبه ای گفت که قبل از اینکه بازیگر شود برای امرار معاش خود چه شغلی داشته اشت ؟

سوسن پرور متولد 23 اسفند 1354 در اراک است. این چهره فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و کارگردان تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

سوسن پرور

سوسن پرور سابقه فعالیت در بخش های مختلف هنری اعم از نویسندگی، کارگردانی، بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما را دارد. برجسته ترین نقش های سوسن پرور در قاب صدا و سیما شامل بزنگاه، کلبه عمو پورنگ، شهرک جیم و نردبان چوبی می شود.

مصاحبه سوسن پرور در مورد شغل و نحوه زندگیش قبل از شهرت:

من متولد اراک هستم و سال های ابتدایی فعالیت حرفه ای ام در آن شهر گذشت. بعد برای مدتی مدام بین اراک و تهران در رفت و آمد بودم تا این که نهایتا در سال 83 تصمیمم را گرفتم و به تهران نقل مکان کردم. پیش از این که به تهران بیایم، در جشنواره های مختلف استانی شرکت می کردم و در سطح خودم هنرمند شناخته شده ای بودم، با این حال نمی دانم چرا مدت ها تلاش می کردم و به آنچه می خواستم، نمی رسیدم.
علاقه اصلی من چه در بازیگری و چه کارگردانی فضای گروتسک و طنزهای تلخ اجتماعی بود، در حالی که در آن زمان فضای ابراز آن سبک از کار چندان وجود نداشت. از زمانی به بعد مساله امرار معاش هم مطرح بود و باید به گذران زندگی ام هم فکر می کردم. لذا سراغ شغل های دیگر رفتم. مدتی منشی بودم، اما خیلی زود استعفا کردم و صندوقدار پیتزا فروشی شدم. بعد از مدتی یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت برای یکی از نمایش هایمان مجوز اجرا گرفته است. دوباره وسوسه هنر به سراغم آمد. از قضا فریده فرامرزی، همسر عطاران هم در آن کار حضور داشت و باعث شد ایشان بازی مرا ببیند و خیلی زود برای بازی در بزنگاه انتخاب شوم.

سوسن پرور

سوسن پروراین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (7 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits