دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۱۱ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
سما هایک با جواهرات برند گوچی اش نگاه ها را خیره کرد!
1
سلما هایک در اولین نمایش فیلم پر ستاره قاتلان ماه کامل در جشنواره فیلم کن 2023 در فرانسه شرکت کرد.این در حالی بود که همسرش فرانسوا هانری پینو او را همراهی میکرد.

استایل سلما هایک به همراه همسرش در اکران فیلم «قاتلان ماه کامل» در ۷۶مین فستیوال فیلم کَن. لباس سلما از برند «Alexander Mcqueen» و جواهرات او از برند «Gucci» است.

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳

سلما هایک، 56 ساله، یکی از بهترین لباس‌های روی فرش قرمز اولین نمایش قاتلان ماه گل بود. این بازیگر در مراسمی که در جشنواره فیلم کن برگزار شد، یک لباس مجلسی بسیار شیک بنفش تیره با شلوارهای آستین کوتاه بزرگ و یقه‌ای بسیار کم پوشیده بود. این انتخاب شیک همچنین شامل یک قسمت پایینی شبیه دم ماهی بود که به برجسته کردن چهره او کمک می کرد.

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳

سلما موهایش را با ظاهری ضخیم بلند کرده بود و با جواهرات پر زرق و برق، از جمله گردنبند، دستبند، و گوشواره تزئین کرده بود. آرایش او نیز در حالی که لبخند می‌زد و عکس‌های مطمئنی می‌گرفت. همسرش فرانسوا هانری پینو 60 ساله نیز به او ملحق شد در حالی که دست یکدیگر را گرفته بودند او لباسی کلاسیک به تن داشت.

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳

هایک تابعیت آمریکا را دارد. و متخصص یوگاست.هایک که در خانواده‌ای کاتولیک بزرگ شده‌است به کلیسا اعتقادی ندارد اما همچنان مسیح را پیامبر خدا می‌داند و به او اعتقاد دارد.در ۹ مارس ۲۰۰۷، هایک نامزدی‌اش را با فرانسوی میلیاردری به نام فرانسوا هانری پینو تأیید کرد.

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳

او مدیرعامل شرکت کرینگ است. او دخترش والنتینا پالوما پینو را در سپتامبر ۲۰۰۷ در سدارس کالیفرنیا به دنیا آورد. در روز ولنتاین سال ۲۰۰۹ در پاریس با نامزدش ازدواج کرد. ۲۵ آوریل ۲۰۰۹، دومین جشن ازدواجش را در ونیز برپا کرد.

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳

سلما هایک/جشنواره کن ۲۰۲۳این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !