دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۹ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
سلفی شبنم مقدمی در پشت صحنه سریال شبکه مخفی زنان!
2
شبنم مقدمی بازیگر زن ایرانی تصاویر جدیدی از پشت صحنه سریال شبکه مخفی زنان را در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

شبنم مقدمی با انتشار تصویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: آلبوم کوچک را برگ‌ بزنید لطفاً.اینجا، پشت ِ صحنه‌ی «شبکه مخفی زنان»ه.قصه‌ی ما رو بخونین.قصه‌ی خارج از داستان سریال رو.ما چهار نفر، همدیگه رو می‌شناختیم پیش از شروع ِ «شبکه مخفی زنان».همین جوری،معمولی.سلام علیکی و لبخندی و احوالپرسی و تمام.دورادور بودیم باهم به قول معروف.در طول فیلمبرداری اما همدیگه رو پیدا کردیم.از مدت زمانی که کنار هم بودیم استفاده کردیم و با هم دوست‌تر شدیم.حالا خیلی دوستیم.قدیما می‌گفتن جون‌جونی.ادبا می‌گن رفیق گرمابه و گلستان.یک‌سال و اندی کنار هم زندگی کردیم…گفتیم و خندیدیم،گریه‌کردیم و غم ِ همو خوردیم،از هم یاد‌گرفتیم و به هم یاددادیم،شیطونی کردیم،خوشی کردیم،از ناخوشی‌ها گذشتیم و خلاصه روزگار گذروندیم…گاه سخت و گاه شیرین و آروم.حالا دلخوشی همدیگه‌ایم.به نظرم این خیلی ارزشمنده…تو این دوره و زمونه که معنای دوستی ها عجیب شده و براساس پاره‌ای منافع!دیگه خیلی خیلی ارزشمنده.

سریال شبکه مخفی زنان / شبنم مقدمی

ما از عکس گرفتن کنار هم ،همیشه خوشحال می‌شیم.می خندیم و کیف می کنیم ،زیادم با هم عکس می‌گیریم!…اینجا افشین جانم رو هم در حلقه‌ی دوستی مون پذیرفتیم!…عکس سوم می شه افشین، در کنارِ چند تا از آدم‌های قصه‌اش!…عکس اول،افشین در میان ِ آدم‌های قصه‌اش…قصه‌ای که برای به تصویر کشیدنش…رنج ِ بسیار برد.

سریال شبکه مخفی زنان / شبنم مقدمی

شبنم مقدمی زادهٔ ۱۳۵۱ ه‍.ش در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و دانش‌آموختهٔ آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ است. او فعالیت خود در رادیو را در سال ۷۷ با اجرای نمایش «خانهٔ کاغذی» به کارگردانی شهرام کرمی آغاز کرد و سابقهٔ اجرا در برنامه‌هایی چون «هفت شنبه»، «خط خطیم»، «کبوتری ناگهان» و «هفت ترانه» را داراست.

سریال شبکه مخفی زنان / شبنم مقدمیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است