دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۸ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
سریال آلپ ارسلان سلجوقی بزرگ و سریال اینترنتی کلوپ / در فستیوال فیلم ازمیر
0
در فستیوال فیلم ازمیر سریال "آلپ ارسلان سلجوقی بزرگ" جایزه بهترین سریال تلویزیونی و سریال اینترنتی "کلوپ" جایزه بهترین سریال اینترنتی رو دریافت کرد.

آلپ ارسلان: امپراتوری بزرگ سلجوقی (به ترکی استانبولی: Alparslan: Büyük Selçuklu) یک مجموعه تلویزیونی ترکی در ژانر تاریخی و داستانی به نویسندگی سردار اوزونالان، کارگردانی سدات اینجی و تهیه کنندگی امره کونوک است. این سریال ادامه رستاخیز: امپراتوری بزرگ سلجوقی می‌باشد، این سریال وقایع و جنگ‌های سیاسی در دوران حکومت آلپ ارسلان را به عنوان یک شاهزاده امپراتوری سلجوقی به تصویر می‌کشد. در این سریال بازیگر ترکیه ای بارش اردوچ، در نقش آلپ ارسلان ایفای نقش می‌کند.

آلپ ارسلان سلجوقی بزرگ / کلوپ

این سریال در استودیوهای فیلم بین‌المللی تی‌آرتی ۱ در مکان‌های مختلف از جمله ساکاریا، استانبول و کوجائلی فیلمبرداری شد. موسیقیدان گوکهان کردار، آهنگ آغازین را تنظیم کرده‌است، در حالی که نوازندگان قزاق موسیقی‌های متن سریال را با استفاده از سازهای ترکی ساخته‌اند.

آلپ ارسلان سلجوقی بزرگ / کلوپ

کلوپ (ترکی استانبولی: Kulüp‎) یک مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ای در ژانر درام دوران‌ها محصول سال ۲۰۲۱ به‌کارگردانی سرن یوسی و زینب گونای تان است که گوکچه بهادیر، باریش آردوچ، صالح بادمجی، فیرات تانیش، متین آکدوگلر و آسوده کالبک در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این مجموعه در ۵ نوامبر ۲۰۲۱ در نتفلیکس منتشر شد. فصل اول این مجموعه شامل ۱۰ قسمت است که به ترتیب در دو بخش نیم‌فصلی ۶ و ۴ قسمتی منتشر می‌شود. بخش دوم از فصل اول این مجموعه در ۶ ژانویهٔ ۲۰۲۲ منتشر شده‌است.

آلپ ارسلان سلجوقی بزرگ / کلوپاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است