دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
سرور بورس واقعی چه ویژگی هایی دارد؟
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
سرور بورس چیست ؟ سرور بورس در واقع یک کامپیوتر همیشه روشن است ، این کامپیوتر همواره در حال فعالیت و به یک اینترنت پر سرعت متصل می باشد .

سرور بورس واقعی

در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های یک سرور بورس واقعی بپردازیم .

سرور بورس چیست ؟

سرور بورس در واقع یک کامپیوتر همیشه روشن است ، این کامپیوتر همواره در حال فعالیت و به یک اینترنت پر سرعت متصل می باشد .

شما میتوانید جهت داشتن یک اینترنت بسیار پر سرعت، برای انجام معاملات خود از سرور مجازی بورس استفاده کنید .

در واقع شما با خرید یک سرور مجازی بورس به یک اینترنت پر سرعت برای فعالیت در بورس دست پیدا کرده اید .

سرور بورس واقعی چه ویژگی هایی دارد ؟

ــ داشتن سرعت اینترنت فوق العاده بالا ، سرعت اینترنت سرور بورس به دلیل حساسیت بسیار بالای کار ، باید ده ها یا صد ها برابر بیشتر از اینترنت خانگی یا معمولی باشد .

ــ پینگ ، پینگ یعنی زمان ارسال درخواست و دریافت پاسخ آن، هر چه این عدد به صفر نزدیک تر باشد، یعنی شما دارای سرور و اینترنتی سریعتر هستید .

ــ داشتن پورت 10 گیگ فیبر نوری

با داشتن این سه ویژگی شما میتوانید یک سرور بورس واقعی داشته باشید .

چرا باید از سرور های بورس استفاده کنیم ؟

برای اینکه در رقابت های بورس موفق شوید و یک اینترنت فوق پر سرعت داشته باشید، تنها پیشنهاد ما استفاده از سرور مجازی بورس وب داده است .

پورت ده هزار مگابیت یا ده گیگ واقعیت دارد ؟

بله ، شرکت وب داده بر روی سرور مجازی بورس خود پورت 10 گیگابیت یا ده هزار مگابیت بر ثانیه ارائه می کند . این پورت بیش از 1000 مگابیت تا 10000 مگابیت بر ثانیه سرعت در اختیار کاربران می گذارد .

تشخیص کیفیت سرور های بورس ؟

برای سنجش کیفیت اینترنت سرور های بورس حتما از نرم افزار اسپید تست تحت ویندوز استفاده کنید تا بتواند به طور کامل پورت و سرعت اینترنت شما را تست کند ، نتیجه شامل پینگ ، سرعت دانلود و آپلود است .

نرم افزار اسپید تست از وب سایت زیر دانلود میگردد:

Speedtest.net

از کجا سرور بورس بخریم ؟

برای تهیه سرور بورس کافی است در اینترنت جست و جو کنید تا به شرکت هایی برسید، یکی از برترین ارائه کنندگان سرور های بورس شرکت وب داده است .

سرور بورس در کجای ایران قرار داشته باشد ؟

سرور های بورس در همه حالات بهتر است در دیتاسنتر های تهران وجود داشته باشند، به این دلیل که سرورهای اکثر کارگزاری ها در تهران قرار دارد .

سرور بورس چه سرعت اینترنتی باید داشته باشد ؟

سرعت اینترنتی که ما برای بورس نیاز داریم، هر چقدر بیشتر باشد، بهتر است ، توجه کنید که بیش از 5 میلیون کد بورسی در کشور وجود دارد، در این رقابت شما باید بالاترین سرعت های اینترنت را داشته باشید، هر چقدر بخواهید در این رقابت نتایج مناسب تری کسب کنید، نیاز به اینترنت بهتری هم دارید .

بهترین ارائه کننده سرور بورس در ایران کدام شرکت است ؟

شرکت وب داده ، با شماره ثبت 55944 یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه کننده سرور مجازی بورس است ، شما با مراجعه به وب سایت وب داده می توانید اقدام به تهیه و خرید سرور مجازی بورس نمایید .

تست سرعت سرور را چگونه بگیریم ؟

با استفاده از نرم افزار اسپید تست، اقدام به تست سرعت اینترنت سرور با شبکه های مختلف نمایید، نتایج واقعی و درست خواهند بود .

برای تست پینگ میتوانید با استفاده از CMD در ویندوزتان اقدام به گرفتن پینگ تا کارگزاری یا سایت مورد نظر کنید ، پینگ دقیقی به شما نمایش خواهد داد این کار .

پینگ چقدر باید باشد ؟

پینگ هر چقدر کمتر باشد، کیفیت اینترنت سرور شما تا مقصد بهتر است . اگر سرور شما خارج از کشور باشد ممکن است پینگ بالایی تا ایران داشته باشد و برای بورس مناسب نیست، در بورس حتی میلی ثانیه ها هم اهمیت دارند .

پینگ سرور مجازی بورس

موقع تست سرعت کدام سرور ها را باید تست کنیم ؟

با سرور های داخل ایران ، نظیر سرور های :

Web Dade

Asia Tech

Hamre-e-Aval

Irancell

توجه کنید که حتما سرور در تهران باشد و کلمه تهران را در زیر نام سروری که با آن تست میگیرید ببینید .

از یک شرکت با سابقه خرید خود را انجام بدهید

شرکت وب داده پایدار ، یکی از با سابقه ترین شرکت های اینترنتی است که در زمینه بورس و سرور مجازی فعالیت می کند .

این شرکت دارای بالاترین کیفیت در زمینه ارائه خدمات بر بستر اینترنت نظیر سرور مجازی بورس و سرور مجازی ایران را دارد .

سرور های مجازی این شرکت دارای پورت های ده گیگابیت هستند که بیشترین سرعت اینترنت ممکن در داخل کشور ایران است .

سرور مجازی بورس

نتیجه گیری نهایی :

بطور خلاصه باید سرور مجازی ایران و یا سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ و پینگ یک میلی ثانیه تهیه کنید .

متاسفانه در برخی جاها مشاهده میشه که اقدام به سو استفاده در فروش سرورهای مجازی بورس می کنند و با عدد های غیر واقعی اقدام به فریب مشتری ها می کنند، منظور ما چیست ؟

منظور ما این است که شما وقتی سروری با پورت ده گیگ خریداری می کنید، باید حداقل سرعتی بین 3 هزار تا 10 هزار مگابیت بر ثانیه دریافت کنید .

وقتی اعدادی مثل 1501 و 1358 را به ترتیب در دانلود و آپلود مشاهده می کنید، به شکل 100% مطمئن باشید که سرور مذکور پورت ده گیگ ندارد و کیفیت آن یک دَهُم آن چیزی است که باید باشد !

نهایت تست آپلود و دانلودی در سرور های 10 گیگابیت می گیرید باید سرعتی نزدیک به 10 هزار مگابیت بر ثانیه باشد نمی شود حداقلی برای آن در نظر گرفت و با توجه به شرایط اینترنت کشور نوسان دارد، این تست حتما باید توسط نرم افزار اسپید تست گرفته شود و از طریق سایتش اقدام نکنید، نتایج موجود در سایت اسپید تست قابل تغییر است و فقط نتایج کسب شده توسط نرم افزارش قابل تغییر نیست .

عکس زیر یکی از نتایج تست سرعت پورت 10 گیگ است :

سرور مجازی پورت ده گیگ

متاسفانه مشاهده شده برخی از همکاران در این عرصه از علم کم کاربران سوء استفاده می کنند و با دادن سرور های پورت 1 گیگ به کاربران ، آن را سرور پورت ده گیگ اعلام می کنند .

سرور های پورت ده گیگ هنگام تست با تمامی دیتاسنتر های همراه اول ، ایرانسل ، آسیاتک ، شاتل و ... دارای سرعت بسیار بالایی هستند و هرگز سرعتشان کم نمی شود و با همه این دیتاسنتر ها تقریبا یکسان است .

شما میتوانید برای خرید سرور مجازی بورس ، از وب سایت وب داده دیدن نمایید :

http://webdade.com/bourse-vpsاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter