alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۲۴ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۸ مارس ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود به سامانه ictgifts.ir | سامانه ثبت نام دانشجویان و طلاب
4
زمان مطالعه: 4 دقیقه
ictgifts.ir / سامانه ictgifts.ir ثبت نام دانشجویان و طلاب میباشد که برای وارد شدن و نحوه ثبت نام در سایت ictgifts.ir را در ادامه توضیح داده ایم .

نحوه ورود به ictgifts.ir

وزیر ارتباطات، از تخصیص بسته اینترنت ۶۰ گیگابایتی برای دانشجویان خبر داد. دانشجویان می توانند به سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir مراجعه نمایند و برای دریافت بسته ثبت نام نمایند. دانشجویان توجه داشته باشند، مهلت ثبت نام در سامانه ictgifts.ir فقط دو هفته می باشد و امکان تمدید مجدد وجود ندارد. لذا لازم است متقاضیان در زمان معین نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در ادامه مقاله لینک ورود به سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب ، نحوه ورود به سامانه و ثبت نام بسته اینترنت به صورت کامل شرح داده شده است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

لینک ورود به سامانه ictgifts.ir

سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب ictgifts.ir

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مفتخر است به منظور ایفای نقش مدنی خود در مواجه با بیماری کرونا و در جهت کمک به امر آموزش، بسته های هدیه اینترنت رایگان را در اختیار دانشجویان و طلاب محترم قرار دهد.

در فرآیند پیش‌بینی‌شده، امکان فعال‌سازی بسته‌ هدیه بر روی تلفن همراه دانشجویان و طلاب و یا بر روی تلفن ثابت (ADSL)، وجود دارد. مهلت ثبت‌نام 15 روز می‌باشد و این مهلت قابل تمدید نیست.

بسته هدایا با حجم 60GB و برای بازه زمانی شش‌ماهه پیش‌بینی شده و حداکثر پس‌از گذشت 10روز از اتمام مهلت ثبت‌نام، در حساب کاربری انتخابی شما، منظور می‌گردد.

مقررات ictgifts.ir | سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب

این خدمت شامل دانشجویان مراکز دانشگاهی و حوزوی در تمامی مقاطع می‌باشد.
در صورت هرگونه سوءاستفاده، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حق محدود کردن این خدمت را خواهد داشت.
فعال‌سازی بسته های اینترنتی منوط به طی مراحل قانونی مربوط به تایید اطلاعات می‌باشد.
در این طرح امکان فعال سازی بسته هدیه اینترنتی توسط اپراتورهای همراه و ثابت فراهم شده است. لذا جهت احراز هویت دانشجویان و طلاب گرامی، درج شماره تلفن همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت نام، الزامی می‌باشد.
هر کدملی صرفا یک مرتبه حق ثبت‌نام در سامانه را دارد. لذا در انتخاب اپراتور و درج شماره تلفن همراه دقت نمایید. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت
در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است. بدیهی است جهت اخذ تایید، اعتراضات به صورت دوره ای در اختیار مراجع ذی ربط (وزارت عتف، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز حوزوی) قرار می گیرد و شایسته است که ذی نفعان، موضوع را از سازمان‌های مذکور پیگیری نمایند.

در ادامه مقاله نحوه ورود به ictgifts.ir | سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب به صورت تصویری شرح داده شده است.

در گام اول به سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir مراجعه نمایید.

نحوه ورود به ictgifts.ir

پس از ورود به ictgifts.ir | سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب بر روی گزینه “هدیه دانشجویان و طلاب” کلیک کنید. مطابق تصویر زیر:

نحوه ورود به ictgifts.ir

پس از مطالعه ضوابط و مقررات تیک گزینه “مطالعه کردم و قبول دارم” بزنید و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید:

در گام بعدی، اطلاعات خود شامل کد ملی، شماره تلفن همراه را وارد کنید و نوع اپراتور ( همراه، ثابت) رامشخص نمایید و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید:

نحوه ورود به ictgifts.ir

در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است.

با اعلام دانشگاه‌های کشور، آموزش‌ها در ترم آینده نیز به‌صورت مجازی خواهد بود و دانشجویان می‌توانند از طریق سامانه‌های در نظر گرفته شده آموزش‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

دانشجویان برای دریافت آموزش‌ها باید وارد سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌ها شوند و زمان‌بندی برگزاری کلاس‌های اینترنتی را مشاهده کنند. دانشجویان می‌توانند در موعد مقرر برای دریافت آموزش‌ها، آنلاین شوند. البته بسیاری از دانشگاه‌ها ازجمله دانشگاه آزاد اسلامی امکان دریافت آموزش‌های ضبط‌شده را برای دانشجویان فراهم کرده‌اند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (4 رای)  
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
عمار محمودپور | ۱ هفته پیش
مدرسه شهید مصطفی
0
0
hits