دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
نحوه ورود و دانلود مستقیم سامانه شما یارانه
2
زمان مطالعه: 5 دقیقه
در سامانه شبکه ملی اعتبار افراد می توانند علاوه بر یک ماه زودتر خرج کردن یارانه خود، باقی مانده اعتبار را نیز استعلام گرفته و مشاهده کنند.

سامانه شما یارانه

سامانه شما شبکه ملی اعتبار یکی از سامانه هایی است که با هدف تامین رفاه حال خانواده ها و تهیه آسان تر مایحتاج زندگی راه اندازی گشته و نحوه استفاده از آن بسیار ساده می باشد.

در سامانه شبکه ملی اعتبار افراد می توانند علاوه بر یک ماه زودتر خرج کردن یارانه خود، باقی مانده اعتبار را نیز استعلام گرفته و مشاهده کنند. افراد برای استفاده آسان تر از خدمات سایت مربوطه می توانند، اپلیکیشن آن را دانلود کرده و بر روی تلفن همراه خود داشته باشند.

نحوه ورود به سامانه شما

سامانه شما

نحوه دانلود اپلیکیشن شما

شما می توانید برنامه کاربردی “شما” (فارا) را از طریق برنامه های بازار یا مایکت یا مراجعه به سایت شما به آدرس shoma.sfara.ir نصب کنید. گوشی های دارای سیستم عامل IOS باید یه صورت مستقیم از سایت شما به آدرس shoma.sfara.ir دانلود کنند.

دانلود برنامه شما سامانه شبکه ملی اعتبار

لینک دانلود برنامه شما اندروید به صورت مستقیم

لینک دانلود برنامه شما اندروید از طریق بازار

لینک دانلود برنامه شما اندروید از طریق مایکت

لینک دانلود برنامه شما ios از طریق سیب ایرانی

نحوه ورود به سامانه شما یارانه (شبکه ملی اعتبار )

برای استفاده از خدمات سایت شبکه ملی اعتبار افراد باید اپلیکیشن "شما" را نصب کرده و وارد حساب کاربری خود گردند، زیرا بدون ورود به حساب امکان دریافت خدمات وجود ندارد. جهت رفاه حال مخاطبان در ادامه راهنمای ورود به سامانه شبکه ملی اعتبار به صورت تصویری آورده شده و توضیحات لازم ارائه شده است.

کاربران ابتدا باید با ورود به سایت shoma.sfara.ir برای دانلود اپلیکیشن "شما" اقدام کرده و پس از نصب برنامه نسخه اندروید یا ios شماره تلفن همراه خود را در آن وارد کنند. افراد باید توجه داشته باشند که شماره وارد شده باید به نام سرپرست خانوار بوده و در دسترس به حساب بیاید زیرا کد تایید برای آن پیامک می گردد.

نحوه ورود و دانلود مستقیم سامانه شما یارانهنحوه ورود و دانلود مستقیم سامانه شما یارانه

سامانه ملی اعتبار shoma.sfara.ir “شما” کالابرگ الکترونیک

به گزارش سبدگردان هدف هموطنانی که مایلند یارانه خود را به صورت کالابرگ دریافت کنند، می‌توانند به سامانه شبکه ملی اعتبار (شما) مراجعه کنند.

یکی از کاربردهای سامانه شما یارانه shoma.sfara.ir (شما) شبکه ملی اعتبار این است که افراد می توانند یک ماه زودتر، یارانه ی ماه بعد خود را خرج کنند. تضمین قیمت کالاهای طرح برای اعضای شبکه ملی اعتبار از مزایای این طرح است. برای این کار لازم است، اپلیکیشن خرید اعتباری شما را دانلود کنید.

با نصب اپلیکیشن شما، می توانید فروشگاه های عضو شبکه ملی اعتباری را پیدا کنید و از آن فروشگاه ها به صورت اعتباری خرید کنید.

خدمات سامانه شما shoma.sfara.ir

اگر سرپرست خانواده هستید، میتوانید اعتبار مانده یارانه خودتان را در «اپلیکیشن شما» ببینید.

  • خرید اعتباری

با نصب اپلیکیشن شما می توانید پای حساب یارانه ماه بعد خودتان، از فروشگاه های منتخب خرید اعتباری کنید.

  • تضمین قیمت ها

با خرید در شبکه ملی اعتبار، قیمت کالاهای طرح در ماه های آتی نیز برای شما ثابت خواهد ماند. در صورت افزایش قیمت هر کالا، سهم پرداختی شما ثابت خواهد ماند.

  • یافتن فروشگاه های اعتباری

با نصب اپلیکیشن شما، می توانید فروشگاه های عضو شبکه ملی اعتباری را پیدا کنید و از آن فروشگاه ها به صورت اعتباری

در این سامانه چند ده هزار فروشگاه زنجیره‌ای و غیرزنجیره‌ای در استان‌های مختلف عملیاتی شده تا مردم بتواند نیازهای خود را در قالب ۱۱ کالای اساسی اعلام شده، تامین کنند.

فروشگاه های مجازاز برنامه شما

مشاهده فهرست فروشگاه های مجازاز طریق برنامه کاربردی شما و لینک

۱ .از طریق لینک موجود در پیامک وزارت رفاه یا سایت www.sfara.ir

۲ .با استفاده از برنامه کاربردی “شما” (فارا) که میتوانید از طریق برنامه های بازار یا مایکت یا مراجعه به سایت شما به آدرس shoma.sfara.ir آن را نصب کنید. گوشی‌های دارای سیستم عامل IOS باید به صورت مستقیم از سایت شما به آدرس shoma.sfara.ir دانلود کنند.

با مراجعه به فروشگاه‌های مجاز که در برنامه کاربردی “شما” (فارا) یا سایت shoma.sfara.ir معرفی شده‌اند، می‌توان خرید اعتباری را انجام داد. از این رو در هر فروشگاهی امکان خرید در این طرح وجود ندارد.

استعلام مانده اعتبار یارانه از طریق برنامه شما و کد دستوری

برای واریز اعتبار پیامک ارسال نمی شود.جهت استعالم از دوطریق روش زیر

۱.از طریق شماره گیری کد دستوری #۲۸*۷۸۸*

۲ .با استفاده از برنامه کاربردی “شما” (فارا) که می‌توانید از طریق برنامه های بازار یا مایکت یا مراجعه به سایت شما به آدرس shoma.sfara.ir آن را نصب کنید. گوشی های دارای سیستم عامل IOS باید یه صورت مستقیم از سایت شما به آدرس shoma.sfara.ir دانلود کنند.

کالاهایی که شامل اعتبار می شوند

۱۰ قلم کالای اساسی شامل شیر و ماست کم چرب، پنیر سفید، گوشت سفید(مرغ)، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی، قند، شکر و برنج برای مشاهده جدول کالاهای اساسی میتوانید به برنامه کاربردی “شما” (فارا) یا سایت shoma.sfara.ir مراجعه نمایید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits