دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
ساخت تفنگ آب پاش در خانه با کمترین وسایل!
9
این یک ایده شگفت انگیز و بی نظیر برای ساخت یک اسلحه بازی آبپاش است که شما نیز می توانید با برخی از وسایل ساده و در دسترس نمونه آن را تهیه کنید.

انتخاب بطری های مناسب برای درست کردن این وسیله : برای انتخاب بطری باید به این نکته توجه کنید که هرچه اندازه بطری بزرگتر باشد حمل آن به مراتب سخت تر است. بنابراین بهتر است که بطری کوچک باشد تا بتوان این وسیله جذاب را راحتتر با حمل آسانتر تهیه نمود. میتوانید از بطری های آب معدنی یا … استفاده نمایید .

ساخت تفنگ آب پاش در خانه

متصل کردن درب آب پاش به قسمت مجاور بطری آب : درب آب پاش را مانند تصویر با چسب حرارتی به قسمت مجاور بطری متصل کنید. بعد از متصل کردن درب آب پاش ، به اطراف آن چسب حرارتی اضافه کنید تا هنگام کار با آن از هم جدا نشود .انتهای بطری آب را به اندازه لوله ی آب پاش سوراخ نمایید.این مرحله به کمک چسب حرارتی لوله ی آب پاش را به انتهای بطری متصل میکنیم و مانند مرحله ۲ با استفاده از چسب اطراف آن را بپوشانید زیرا آب از آن خارج نشود .این مرحله ، مرحله پایانی ساخت این وسیله ی بازی است و اکنون شما یک وسیله سرگرمی جذاب و پر هیجان با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن دارید .

ویدئو آموزشی ساخت تفنگ آب پاش :
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (9 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits