alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۸ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۲ مارس ۲۰۲۱ میلادی
زخمی شدن 2 مأمور شیراز در درگیری مسلحانه
2
دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ضارب مسلح در دروازه سعدی شیراز با تیر ماموران مجروح و روانه بیمارستان شد و در این درگیری ۲ نفر از ماموران نیز مصدوم شدند.

به گزارش دلگرم، سرهنگ کاووس محمدی بیان داشت: ماموران گشت موتوری یگان امداد شهرستان شیراز در حال گشت زنی در محدوده دروازه سعدی شیراز، به فردی که در حال پرسه‌زنی بود شک کرده و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: اد: ماموران از فرد مورد نظر خواستند که مدارک هویت خود را ارائه کند اما این فرد گستاخ با یک قبضه اسلحه کلت کمری به سمت هر ۲ مامور تیراندازی کرد و باعث مجروح شدن آنان از ناحیه انگشت و کمر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اضافه کرد: در یک اقدام شجاعانه، مامور پلیس که دچار جراحت شده بود پس از اخطار ایست به متهم و شلیک تیر هوایی و عدم توجه وی، توانست پای او را نشانه و مورد اصابت تیر قرار دهد.

محمدی، با بیان اینکه حال عمومی هر ۲ مامور پلیس و ضارب رضایت بخش است، اظهار داشت: در بازرسی بدنی از متهم، یک قبضه کلت کمری و پنج فشنگ مربوط به این سلاح کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی، در سوابق متهم جرایمی از جمله تهدید به قتل، سرقت مسلحانه، نزاع و درگیری منجر به جرح و ... به چشم می‌خورد.

محمدی ادامه داد: پلیس با افرادی که بخواهند با شرارت و گردنکشی در برابر قانون بایستند و با برهم زدن نظم عمومی، زمینه ایجاد ناامنی و سلب آسایش شهروندان و تعرض به ماموران را فراهم کنند برابر قانون، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • ایرنا
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits