دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
جذاب ترین آرایش های خاص با رژ مشکی
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
آرایش صورت با رژ لب سیاه: یک استایل جذاب و شیک است که می‌ تواند به ظاهر شما جلب توجه کند.

چگونه رژ لب سیاه را بزنیم؟

اعمال کرد رژ مشکی بر روی لب نسبت به بقیه رژها سخت می‌باشد؛ زیرا رنگ آن بسیار تیره است و حتی کوچتکرین اشتباه شما هم به چشم خواهد خورد، پس باید دقت خیلی بیشتری به خرج دهید.
برای شروع مراحل رژ زدن، ابتدا باید لب‌های خود را آماده کرده و سپس مراحل را ادامه دهید. برای آماده‌سازی لب‌ها، ابتدا اسکراب لب را انجام می‌دهید. اسکراب لب را می‌توانید خودتان در منزل با کمک شکر تهیه کنید و هم از اسکراب‌های لب موجود در فروشگاه‌ها استفاده نمایید.

با این کار یک لایه از لب شما برداشته می‌شود و لب‌هایتان نرم‌تر خواهد شد، برای این که نرمی خیلی بیشتری را تجربه کنید از یک مرطوب‌کننده لب نیز کمک بگیرید. چند دقیقه صبر کنید تا مرطوب کننده به طور کامل جذب لب‌ هایتان شود، سپس مقدار اضافی مرطوب کننده را از لب‌هایتان پاک کنید. این مرحله بسیار مهم است زیرا رژ لب سیاه مات در لب‌های خشک نازیبا دیده خواهد شد پس به مراحل اولیه دقت نمایید.

بعد از مراحل فوق، مراحل اصلی رژ زدن آغاز می‌شود. در اولین قدم می‌توانید از خط لب استفاده کنید. (این مرحله اختیاری است) برای کشیدن خط لب باید از مداد مشکی استفاده نمایید و دور لب خود را در کادر منظمی بیاندازید. دور لب باعث مرتب دیده شدن لب‌هایتان خواهد شد.

رژ لب سیاه مشکی

اگر لب‌هایتان بیش از حد پر است و شما از این وضعیت ناراضی هستید، رژ لب مشکی بهترین گزینه است زیرا با توجه به رنگ خود باعث کوچک و باریک دیده شدن لب‌هایتان خواهد شد، مخصوصا اگر از رژ لب سیاه مات استفاده کنید به نتیجه بهتری خواهید رسید.

با استفاده از قسمت تیز رژ لب، ابتدا باید قسمت داخلی رژ لب را بکشید و سپس همه لب‌ها را با رژ لب سیاه به طور مرتب پر کنید. سعی کنید این کار را آرام انجام دهید و در صورت بروز اشتباه، سریع پاک کنید تا به ادامه مرحله منتقل نشود.

به تمام مراحل دقت کنید تا کج نکشید زیرا کج کشیدن رژ لب سیاه باعث به هم خوردن کل آرایش می‌شود. بعد از اتمام رژ لب در آینه بزرگ خود را نگاه کنید تا بتوانید ایرادهای رژ لب خود را به طور دقیق‌تر ببینید. حتی از اشتباه خیلی کوچک نیز ساده نگذرید؛ زیرا اهمیت زیادی دارد.

آرایش صورت با رژ لب سیاه

1. آماده‌سازی پوست:

پوست خود را کاملاً تمیز کنید و از یک پایه (پرایمر) برای صاف کردن سطح پوست استفاده کنید.
اگر نیاز دارید، از کرم پوست استفاده کنید تا پوست شما نرم و آماده برای آرایش باشد.

2. استفاده از فاندیشن:

یک فاندیشن با رنگ متناسب با پوست خود انتخاب کنید و به دقت آن را اعمال کنید تا پوست یکنواخت شود.

آرایش صورت با رژ مشکی

3. آرایش چشم:

ابتدا ابروهای خود را ترتیب دهید.
از سایه چشم با رنگهای ملایم و نرم استفاده کنید.
اگر دوست دارید، می‌توانید یک خط لاینر سیاه را در خط چشم بکشید تا چشمان شما بیشتر به چشم بیاید.

4. آرایش لب:

از مداد لب سیاه یا رنگ لب مشکی استفاده کنید تا لب‌های خود را به دقت بپوشانید.
لب را به دقت خط کشی کنید و اگر نیاز دارید، از مداد لب برای تعریق خطوط استفاده کنید.
سپس از یک رژ لب سیاه برای پرکردن لب‌های خود استفاده کنید.

5. پایان دهنده:

آرایش خود را با استفاده از یک پودر ثابت کنید تا ماندگاری آن افزایش یابد.
از رژ گونه با رنگی نرم برای گرمایی به صورت‌ها استفاده کنید.

آرایش صورت با رژ لب سیاه می‌تواند با هر استایل مو متناسب باشد، بنابراین به گونه‌های مختلف آرایش چشم و پوست می‌توانید تناسب بخشید. این آرایش را حتماً به سلیقه شخصی خود اضافه‌کنید و با آزمایش و خطا، بهترین ظاهر را برای خود پیدا کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits