دلگرم
امروز: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
رونمایی آدیداس از کتونی های جدیدش با طرح جعبه کفش !
0
آدیداس کفش‌های جدیدی رو طراحی و ارائه کرده که تلفیقی از نخ های کتانی و و جعبه‌های کفش این برند هست !

برند آمریکایی Adidas - آدیداس از محصول جدید خود با نام Box Shoe خبر داده است! گفته شده این مدل با محیط زیست کاملاً سازگاره و هدف از طراحیش، جابه‌جا کردن استاندارهای بسته‌بندی و حرکت به سمت مد سبز هست!

 رونمایی عجیب از کفش های جدید آدیداس

کفش جعبه‌ای یا Box Shoes با ادغام نامحسوس بسته‌بندی در خود محصول، تعریف جدیدی از بسته‌بندی سنتی ارائه می‌دهد. الهام گرفته از جعبه کفش‌های آدیداس، این کفش مجهز به سوراخ‌های ریز و بندهای ضخیم است و عملکرد را با زیبایی‌شناسی ترکیب می‌کند. با داشتن درپوشی در قسمت میان‌پایی برای محکم کردن پا، تجربه‌ای منحصربه‌فرد و نوآورانه از پوشیدن کفش را ارائه می‌دهد.

کفش های جدید adidas

بر اساس توصیف محصول، کفش جعبه‌ای برای محو کردن مرزهای بین محصول و بسته‌بندی طراحی شده است. این "کتانی" اساساً یک جعبه آبی سنتی آدیداس است که دارای سوراخ‌هایی با بندهای ضخیم در قسمت جلوی پا می‌باشد. همچنین یک درپوش در قسمت میان‌پایی وجود دارد که می‌توانید پای خود را در داخل کفش محکم کنید. ادیسون چن، بنیانگذار Clot و همکار آدیداس، تصاویری از کمپین کفش جعبه‌ای را به اشتراک گذاشته است، با این حال هیچ اشاره‌ای به دخالت برند او در این عرضه وجود ندارد.

رونمایی آدیداس از کتونی های جدیدش با طرح جعبه کفش !

این مفهوم جسورانه، کفش جعبه‌ای آدیداس، به جسارت مرزها بین مد و کارایی را محو می‌کند و جعبه بنیادین آدیداس را به یک جفت کتانی شیک بازتصور می‌کند.

کتانی جدید ادیداس

کفش ادیداس

نظر یکی از کاربران ایرانی در خصوص کفش های جدید آدیداس :

وقتی کتونی اصل میخری و حتی از جعبه اش هم استفاده میکنی😀

البته با نزدیک شدن به روز اول آوریل، جعبه کفش آدیداس ممکن است نشانه بازی این برند برای تعطیلات باشد. آدیداس کد این محصول جدید را: AF0104، گذاشته است ، که هوشمندانه با تاریخ روز (اول آوریل) مطابقت دارد. با نزدیک شدن به این روز، باید منتظر به روز رسانی های بعدی آدیداس باشیم !

آیا اگر این کفشها واقعی باشد و مد روز شود ، این مدل جعبه‌ای آدیداس را به عنوان کتانی می‌پوشیدید؟

منبع: sneakerbardetroitاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits