دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
رنگ زرد با چه رنگ هایی ست می شود ؟
23
زمان مطالعه: 4 دقیقه
یکی از رنگ های پرطرفدار رنگ زرد است. اما این رنگ را با چه رنگ های دیگری می توان ست کرد ؟ با ما همراه باشید تا رنگ های متناسب با زرد را معرفی کنیم.

بهترین ترکیب رنگ ها برای ست لباس زرد

رنگ زرد یکی از رنگ های اصلی است و جزو رنگ های گرم به حساب می آید و درخشندگی زیادی دارد و معمولا شادی و طراوت به همراه دارد. همانطور که می دانید خورشید به رنگ زرد است و از این رو این رنگ را نمادی از روشنی می دانند.

این رنگ به دلیل درخشندگی زیادی که دارد می تواند توجهات را به خود جلب کند به همین دلیل از این رنگ برای اخطار و خطر نیز استفاده می کنند. ترکیب رنگ زرد در کنار رنگ های دیگر جذابیت فوق العاده ای دارد و می تواند بسیار شیک و زیبا شود.

رنگ های متناسب با رنگ زرد

ست کردن لباس یکی از مسائلی است که برای بسیاری از افراد به خصوص خانم ها مهم است. در واقع آن ها می خواهند بدانند که چه رنگ هایی را باید با چه رنگ هایی ست کنند.

رنگ زرد به دلیل روشنی و درخشندگی باید با رنگ هایی ست شود که مکمل آن باشند. در ادامه رنگ های متناسب با رنگ زرد را خواهید شناخت.

1. ست زرد و بنفش

یکی از اصلی ترین رنگ هایی که می تواند مکمل رنگ زرد شود، رنگ بنفش است. این دو رنگ در کنار هم می توانند یک ترکیب کامل رنگی به وجود آوردند و خیلی شیک و زیبا شوند.

این دو رنگ هم برای آقایان مناسب است و هم برای خانم ها. البته بکارگیری این دو رنگ در نوع لباس، به سلیقه شما بستگی دارد.

رنگ متناسب با زرد

رنگ زرد را با چه رنگی ست کنیم ؟

2. ست لباس زرد و صورتی

رنگ صورتی یکی از رنگ های جذابی است که طرفداران زیادی دارد. اما ترکیب رنگ زرد و صورتی می تواند جذابیت بیشتری به همراه داشته باشد. رنگ زرد باعث می شود که صورتی درخشندگی بیشتری پیدا کند.

هرچقدر رنگ زرد ملایم تر و به رنگ سفید نزدیک تر شود، جذابیت رنگ کناری آن بیشتر می شود و آن جلوه بیشتری پیدا می کند. یکی از مهم ترین مسائلی که در بکارگیری رنگ ها در لباس هایتان باید به آن دقت کنید، درجه روشنی و تیرگی رنگ هاست.

علاوه بر اینکه ترکیب رنگ برای لباس مهم است، درجه روشن یا تیره بودن رنگ ها نیز مهم است و باید بر اساس محلی که می خواهید آن لباس را در آن جا بپوشید انتخاب شود.

رنگ لباس متناسب با زرد

بهترین ترکیب رنگ برای زرد

3. ترکیب رنگ سبز و زرد

رنگ سبز یکی دیگر از رنگ هایی است که می تواند با رنگ زرد ست شود و ترکیب بینظیری به وجود آورد. این دو رنگ به خوبی با هم ترکیب شده و گرما و تحرک القا می کنند. البته انتخاب درجه روشنی و تیرگی رنگ ها به خودتان بستگی دارد.

بهترین رنگ برای ست کردن با زرد

لباس زرد را با چه لباسی ست کنیم ؟

4. ست لباس زرد و آبی

رنگ زرد به دلیل ملایمتی که دارد، اگر در کنار رنگ های تند و پر رنگ قرار بگیرد ترکیب جذابی می شود. ست لباس زرد و آبی بهترین ترکیب رنگ است. به دلیل تضاد رنگی که بین این دو وجود دارد، می توانند بسیار زیبا جلوه کنند.

در واقع این دو رنگ چنان تعادلی با هم دارند که هر نوع رنگ زرد با هر نوع رنگ آبی در کنار هم قرار بگیرند، زیبایی خاصی دارند.

ست رنگ زرد

رنگ مناسب ست کردن با زرد

5. ست لباس های زرد با سفید و مشکی

اگر رنگ زرد با رنگ سفید را در کنار هم بکار ببرید، ترکیب زیبایی ایجاد می شود. هرچقدر هم رنگ زرد روشن باشد، باز هم در کنار رنگ سفید گرمی و درخشندگی خودش را نشان می دهد و جلب توجه می کند.

حالا اگر در کنار این دو، رنگ مشکی هم بکار برود، محشر می شود. رنگ مشکی باعث می شود که توجه به سمت رنگ زرد و سفید بیشتر شود.

ترکیب رنگ زرد و سفید

لباس زرد با چه لباسی قشنگ می شود ؟

6. ترکیب لباس زرد و خاکستری

رنگ خاکستری یکی از رنگ هایی است که با اکثر رنگ ها ست می شود و با رنگ زرد می تواند ترکیب شگفت انگیزی ایجاد کند. وقتی رنگ زرد با خاکستری به کار رود، زرد خودش را بیشتر نشان می دهد و جلوه می کند.

رنگ خاکستری خاصیت دو رنگ سیاه و سفید را دارد و از این نظر رنگ خنثی به شمار می رود. به همین دلیل هر رنگی کنارش به کار رود، تمرکز به سمت آن رنگ می رود.

ترکیب رنگ زرد

رنگ زرد را با چی ست کنیم ؟

امیدواریم که از این مطلب بهره کافی را برده باشید. سپاس از همراهی شما عزیزان.

گردآوری توسط مجله اینترنتی دلگرم

نیلوفر گلی فروشانیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (23 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits