دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
چه رنگ هایی با رنگ نارنجی ست می شوند ؟
11
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اگر برای ست کردن لباس هایتان با رنگ نارنجی به دنبال رنگ مناسب هستید، با ما همراه شوید تا رنگ های متناسب با رنگ نارنجی را به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما باشید.

لباس نارنجی را با چه رنگی ست کنیم ؟

رنگ نارنجی یکی از رنگ های شاد و گرم است که می توان آن را با رنگ های مختلفی ست کرد. در واقع رنگ نارنجی علاوه بر اینکه یکی از رنگ های روشن است، رنگ شیک و زیبایی نیز به شمار می رود. البته نارنجی رنگ ثانویه است و از ترکیب رنگ های زرد و قرمز تشکیل می شود.

برای ایجاد این رنگ زیبا، هرچقدر قرمز بیشتری بکار برود، نارنجی تیره تر و آجری تر می شود و بالعکس هر چقدر رنگ زرد بیشتری بکار برود، نارنجی روشن تر می شود.

شما عزیزان می توانید از ست لباس نارنجی استفاده کنید اما این رنگ به دلیل گرمی زیاد، باعث خسته شدن چشم می شود و جلب توجه زیادی می کند. پس بهتر است که رنگ های دیگری را در کنار نارنجی استفاده کنید تا هم زیباتر شود هم خنثی شود.

البته این نکته قابل ذکر است که رنگ نارنجی در کنار رنگ های دیگر بهتر خودش را نشان می دهد و خیلی شیک به نظر می رسد. در ادامه شما را با رنگ های متناسب با رنگ نارنجی آشنا خواهیم کرد تا آن ها را در ترکیب لباس های خود بکار ببرید و چشم ها را به خود خیره کنید.

1. ست کردن نارنجی و سفید

رنگ سفید یکی از شادترین رنگ هاست و با هر رنگی که ترکیب شود، می تواند ترکیب فوق العاده ای ایجاد کند. ترکیب رنگ نارنجی و سفید می تواند ست شادی را ایجاد کند. شما در بکار بردن این ست، می توانید از نارنجی با هر درجه ای که دوست دارید استفاده کنید چون رنگ سفید می تواند آن را کنترل کند و لازم نیست نگران جیغ بودن آن باشید.

رنگ متناسب با نارنجی

ترکیب رنگ متناسب با نارنجی

2. ست نارنجی و مشکی

رنگ مشکی اگر در کنار رنگ دیگری بکار برود، می تواند توجه را به سمت آن رنگ جلب کند. در واقع اگر شما رنگ مشکی و نارنجی را در کنار هم بکار ببرید، چشم ها به سمت رنگ نارنجی خیره می شوند.

اگر رنگ نارنجی و مشکی را در کنار هم بکار ببرید، ترکیب خیلی شیک و زیبایی ایجاد می کنید و چشم ها را به سمت خود خیره خواهید کرد.

نارنجی با چه رنگی ست می شود

ست لباس با رنگ نارنجی

3. ست کردن نارنجی و خاکستری

رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است و نمی تواند هیچ تاثیری روی رنگ کناری خودش بگذارد. در واقع مانند رنگ مشکی نیست که توجه ها را به سمت رنگ کناری خودش جلب کند. اگر به دنبال ترکیب رنگ شیک با مقدار کمی رنگ شاد هستید، می توانید از ترکیب نارنجی و خاکستری استفاده کنید.

در وقع رنگ خاکستری می تواند رنگ نارنجی را تکمیل کند و در عین حال ترکیب زیبایی به وجود آورد. این ترکیب جیغ نبوده و جلب توجه نمی کند.

ست رنگ نارنجی

بهترین رنگ برای ست کردن با نارنجی

4. ست لباس آبی و نارنجی

ترکیب رنگ آبی و نارنجی یکی از بهترین ترکیب هاست. این دو رنگ به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند و می توانند جلوه ی زیبایی داشته باشند. البته انتخاب طیف این دو رنگ به سلیقه خودتان بستگی دارد. می توانید از آبی پر رنگ تا سبز آبی را انتخاب کنید و از آن طرف نیز نارنجی پرنگ یا نارنجی کم رنگ را انتخاب کنید.

البته توجه داشته باشید که درجه رنگ ها را متناسب با هم کم و زیاد کنید که ترکیب رنگ تان به هم نریزد.

ست لباس با رنگ نارنجی

نارنجی را با چه رنگی ست کنیم ؟

5. ست نارنجی و سبز

یکی دیگر از رنگ های متناسب با نارنجی، رنگ سبز است. البته اگر سبز تیره را با نارنجی تیره و آجری ست کنید زیباتر است. همانطور که می دانید این دو رنگ، مخصوص فصل پاییز هستند و ست این لباس برای فصل پاییز ترکیبی شیک و زیباست.

اگر می خواهید ست لباس شما پر تحرک تر و پر انرژی تر باشد، درجه رنگ ها را روشن تر انتخاب کنید.

ست لباس برای نارنجی

نارنجی با چه رنگی ست می شود ؟

امیدوایم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد و بتوانید از آن کمال استفاده را ببرید. سپاس از همراهی شما.

گردآوری توسط مجله اینترنتی دلگرم

نیلوفر گلی فروشانیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (11 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits