مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۳ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
تغییر چهره خیلی شدید رضا حسین‌ زاده بعد از سالها دوری از تلویزیون !!
9
رضا حسین زاده مجری سابق تلویزیون رو یادتونه ؟

رضا حسین‌ زاده (متولد ۱۴ بهمن ۱۳۴۴؛ زاده محلهٔ مولوی و امیریه تهران) یکی از گویندگان پیشکسوت اخبار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

رضا حسین زاده

وی در ۱۶ سالگی دیپلم علوم تجربی گرفت. پس از تحصیل در دوران‌کودکی در کالیفرنیای آمریکا به دلیل حضور در جنگ‌خود را به ایران رسانده و داوطلبانه در جنگ شرکت کرده‌است.

رضا حسین زاده

او علوم سیاسی را تا مرحلهٔ لیسانس در دانشگاه استانبول ترکیه خواند و کارشناسی ارشد ژورنالیسم را نیز در مرحله پایان‌نامه، نیمه‌تمام رها کرده در سال ۱۳۸۰مدرک کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری را از دانشگاه آزادتهران دریافت کرد و دهه بعد درسال ۱۳۹۰ دوره دکترای مدیریت ارشد کسب‌وکار را آغاز کرد.

رضا حسین زاده

وی ۳ سال پیاپی جوایزی از جشنواره خبر کسب کرد. او را مبدع گویندگی_مجری‌گری درایران می‌دانند. نکات جالب زندگی او: حدود دودهه به تدریس در دانشگاه اشتغال دارد. پیش از گویندگی و پس از مراجعت به ایران در اوان جوانی جانباز جنگ تحمیلی شد و این موضوع را برای هیچ‌کس بازگو نکرد اما آخیرا درمصاحبه ای اظهار داشته هرگز پشیمان نیست فقط از بی مهری صداوسیما گله مند است.

رضا حسین زاده

او در ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ شمسی بر اثر مشکل گذرای قلبی و عارضه ریوی در بیمارستان بستری شد و سپس معلوم شد دلیل بستری شدنش مشکل قلبی نبوده و ناشی از جراحات باقی‌مانده جنگ و جانبازی او است. وی تنها می‌گوید بدلایلی علیرغم سن جوان در ۴۳ سالگی بازنشسته شده.

رضا حسین زاده

رضا حسین‌زاده در سال ۱۳۹۵ به صورت ناگهانی از کار در بخش خبری صدا و سیمای ایران معلق شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (9 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است