دلگرم
امروز: جمعه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
دیگر نگران انتخاب بهترین درگاه نباشید، اتصال همزمان بهترین درگاه ها به سایت ممکن شد
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
زیبال 6 تا از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی که بین کسب و کارها بسیار پرطرفدار هستند را ارائه می‌دهد.

انتخاب درگاه پرداخت امن و پایدار، یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی است که گاها حتی با پیدا کردن بهترین درگاه در آن لحظه، این دغدغه برطرف نمی‌شود و لازم است چند درگاه پرداخت داشته باشید تا علاوه بر دسترسی به امکانات گسترده‌تر بتوانید در صورت نیاز بین این درگاه‌ها انتخاب کنید.

دریافت همزمان 6 درگاه پرداخت ممکن شد

اگر با درگاه‌های پرداخت اینترنتی و روش دریافت آنها آشنا باشید، می‌دانید که برای دریافت درگاه یا باید مستقیم به بانک ( شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت PSP ) مراجعه کنید یا از پرداخت‌یارهای رسمی بانک مرکزی درگاه موردنظر خود را دریافت کنید.

دریافت مستقیم درگاه از بانک یا PSP مراحل ثبت نام به مراتب پیچیده و مجوزهای زیادی لازم دارد که گاها کسب‌وکارها باتوجه به نوع فعالیت خود امکان دریافت آن مجوزها و مدارک را ندارند و یا می‌بایست زمان زیادی را برای آماده سازی آن مدارک صرف کنند.

روش جایگزین و ساده تر، دریافت درگاه از پرداخت یارهاست که هدف آن ارائه خدمات پرداختی مورد نیاز کسب و کارها در زمان کمتر با سرعت بالاتر و حداقل مدارک است.

پرداخت یارها بر خلاف PSPها که فقط یک درگاه پرداخت ارائه می‌دهند امکان ارائه چند درگاه پرداخت به صورت همزمان را دارند و می‌توانند علاوه بر چند درگاه، سایر سرویس‌های پرداختی مورد نیاز کسب‌وکارها را نیز توسعه داده و همراه با درگاه به آنها ارائه دهند.

شرکت زیبال، پرداخت یار رسمی بانک مرکزی است که بیش از 5 سال است به کسب و کارها خدمات پرداختی از جمله درگاه پرداخت اینترنتی ارائه می‌دهد و تمرکز زیبال در این سال ها روی چالش‌های پرداختی کسب‌وکارها سبب شده تا با شناخت کاملی که از نیازهای پرداختی و مالی کسب‌وکارها بدست آورده است، بتواند دامنه گسترده‌ای از محصولات پرداختی را به صورت یکپارچه با هم ارائه دهد. بدین ترتیب فقط با یک بار اتصال به درگاه زیبال به راحتی 6 درگاه پرداخت معتبر همراه به ده ها سرویس کاربردی پرداختی دریافت می‌کنید.

زیبال کدام درگاه‌های پرداخت اینترنتی را ارائه می‌دهد؟

زیبال 6 تا از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی که بین کسب و کارها بسیار پرطرفدار هستند را ارائه می‌دهد.

درگاه پرداخت سامان، سپهر، به پرداخت ملت، سداد(ملی)، ایران کیش و آپ.

با یک بار ثبت نام و اتصال به زیبال، هر 6 درگاه در اختیار شما قرار داده می‌شوند و سرویس‌های مهمی مانند تسویه حساب سریع روزانه، بازگشت آنی وجه، امکان تسویه با چند حساب(تسهیم) و انواع وب سرویس برای آسان کردن فرآیندهای پرداختی و گزارش گیری کسب و کار شما نیز با همان 6 درگاه برای شما فعال می‌شوند.

درگاه های پرداخت ارائه شده توسط زیبال با درگاه های بانکی فرق دارد؟

خیر. هر 6 درگاه ارائه شده توسط زیبال دقیقا همان درگاه هایی هستند که می‌توانید به صورت تکی از بانک دریافت کنید و زیبال فقط با هدف کمک به کسب و کارها برای دریافت آسان چند درگاه پرداخت بعلاوه‌ی سایر سرویس‌های پرداختی موردنیازشان که توسط بانک ارائه نمی‌شوند، اقدام به ارائه همزمان این 6 درگاه همراه با دامنه گسترده‌ای از سرویس‌ها کرده و تبدیل به بازوی مالی و پرداخت کسب‌وکارها شده است.

دیگر نگران انتخاب بهترین درگاه نباشید، اتصال همزمان بهترین درگاه ها به سایت ممکن شد

دریافت همزمان 6 درگاه پرداخت چه مزیتی دارد؟

  • صرفه جویی در زمان دریافت و پیاده سازی : با یک بار ثبت نام در زیبال، هر 6 درگاه به صورت همزمان در اختیار شما قرار داده می‌شوند و برای اتصال به آنها کافیست یک بار زیرساخت درگاه زیبال را پیاده سازی کنید.
  • مسیردهی هوشمند تراکنش‌ها : سرویس مسیردهی هوشمند زیبال، به صورت لحظه‌ای کیفیت تراکنش‌های انجام شده روی هر 6 درگاه را پایش می‌کند و در صورت بروز اختلال در هر یک از درگاه‌ها، بلافاصله تراکنش‌های شما را به درگاهی که در آن لحظه، بالاترین سرعت و پایداری را دارد هدایت می‌کند که سبب افزایش نرخ تراکنش‌های موفق، رضایت مشتریان شما و افزایش فروش کسب‌وکار شما می‌شود. این سرویس خیال کسب‌وکارها از پایداری درگاه پرداخت راحت می‌کند و در حال حاضر 73% کاربران زیبال مسیردهی تراکنش‌های خود را به زیبال سپرده‌اند.
  • دسترسی به ده‌ ها سرویس کاربردی : پرداخت یارها برخلاف شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت، درگاه پرداخت را همراه با سرویس‌های کاربردی مانند تسویه سریع روزانه، بازگشت وجه آنی، پنل گزارش گیری کاربردی و … ارائه می‌دهند که مدیریت امور پرداختی کسب‌وکارها را بسیار آسان می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت همزمان 6 درگاه پرداخت به وب سایت پرداخت یار زیبال https://zibal.ir سر بزنید. تیم پشتیبانی زیبال از 9 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با سرویس های پرداختی، درگاه پرداخت اینترنتی و … هستند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits