دلگرم
امروز: شنبه, ۱۶ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
قوی ترین دعا جهت رفع کینه و خصومت
4
زمان مطالعه: 4 دقیقه
در شرایطی که بین دونفر کدورت و دشمنی بوجود آمده است بهتر است همواره به خدا و آیات نورانی او توسل کنیم. در این صورت ذکرهای مجرب زیر طبق روشی که گفته شده میتواند گره گشا باشد. انشاالله ...

دعا برای رفع کینه و کدورت و بستن زبان بدگویان

در هر امری توسل به خداوند و آیات قرآنی بسیار مجرب است و خیلی زود نتیجه میدهد. گاهی ممکن است در زندگی با افرادی مواجه شوید که با شما دشمنی کنند در این صورت ذکر مجرب زیر را طبق روش زیر برای بستن زبان بدگویان ،دوستی خلایق و استجابت دعا بخوانید تا به خواسته تان دست پیدا کنید. در قسمت زیر ذکر الهی برای بستن زبان بدگویان را قرار داده ایم.
برای استجابت دعا و دوستی خلایق و بستن بد گویی زبان دشمنان در مدت چهل روز هرروز ۱۳۳۳ مرتبه و اگر نتواند ۶۶۶ مرتبه و اگر نتواند ۶۶ مرتبه بخواند.

دعا برای بستن زبان بدگویان با ذکر مجرب

( یس وَالْقُرْآنِ الْحَکِیمِ ص وَالْقُرْآنِ ذِی الذِّکْرِ ق وَالْقُرْآنِ الْمَجِیدِ ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون )

دعا برای رفع دشمنی بین دو نفر

برای آشتی و رفع کدورت میان دو نفر آیه شریفه ذیل را سه مرتبه قرائت کند و به سمت فردی که مد نظر است بدمد ، حتما میان آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی فرد مقابل از او عذر خواهی خواهد نمود. آیه ذیل را بخواند :

( وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ )

دعای رفع تنفر

دعا برای رفع کینه و کدورت

مجرب است به جهت نفاق و کدورت و دلخوری میان زن و شوهر هر دو نیت کنند به جهت برقراری صلح و عاطفه میان آنها و و با رعایت کردن کامل اداب و شرایط ( آیه ٧٢ سوره یاسین ) را به تعداد ٧۱ مرتبه رو به قبله بر هر خوردنی یا خوراکی و یا هر غذای شیرین بخواند و میل نمایند ان شاءالله محبت میانشان برقرار گردد.

( وَ ذَلَّلْناها لَهُمْ فَمِنْها رَکُوبُهُمْ وَ مِنْها یَأْکُلُونَ )

دعای رفع تنفر

امام هفتم علیه السلام فرمودند : برای هیچ کسی غم یا اندوهی نمی رسد اگر که سرش را رو به آسمان بردارد سه بار بگوید : بسم الله الرحمن الرحیم آنگاه خداوند اندوه و غم او را برطرف می کند.

دعای رفع تنفر

از امام علی روایت شده ک پیغمبر(ص) هر موقع ک غم و اندوهی بر آن حضرت روی میداد این دعا رو میخوندند و فرمود: هیچکس از مسلمین این دعا را سه بار نخوانده مگر آنکه درخواست خود را بدست آورد.

یا حَیُّ یا قَیُّوم، یا حَیَّاً لا یَمُوتُ، یا حَیُّ لا اِلهَ اِلّا اَنتَ کاشِفُ الهَمِّ مُجیبُ دَعوَهِ المُضطَرّینَ، اَسأَلُکَ بِاَنَّ لَکَ الحَمدُ لا اِلهَ اِلّا اَنتَ، اَلمَنّانُ، بَدیعُ السَّمواتِ وَ الأرض، ذُوالجَلالِ وَ الاِکرامِ رَحمانَ الدُّنیا وَ الاخِرَهِ وَ رَحیمُها رَبِّ ارحَمنی رَحمَهً تُغنینی بِها عَن رَحمهِ مِن سِواکَ یا اَرحَمَ الرَّاحمینَ.

حتماً بخوانید:
۸ دعای مجرب برای آسان شدن امور و به اتمام رساندن کارها از مفاتیح

۸ دعای مجرب برای آسان شدن امور و به اتمام رساندن کارها از مفاتیح

دعاهای مجرب برای آسان شدن امور می تواند گره گشای کارهای عقب افتاده شما باشد . این دعاها مجرب و گرفته شده از مفاتیح است.

دعای رفع تنفر و خصومت

جهت رفع خصومت و دشمنی آیه ۱۷ سوره یس رانوشته و با خود نگه دارید. اگر میخواهید تا دیگران از خصومت و دشمنی دست بردارند اگر میتوانید این آیه را نوشته و به یکی از طرفین بدهید. و اگر نمیتوانید فقط این آیه رابنویسید و از آن نگهداری نمایید. ابتدا وضو بگیرید نیت کنید و سپس شروع به نوشتن آیه نمایید. شرح این آیه این است :

بسم الله الرحمن الرحیم * وَمَا عَلَیْنَا إِلاَّ الْبَلاَغُ الْمُبِینُ *


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • shia-news.com
  • niksalehi.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است