دلگرم
امروز: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
یکتا ناصر با انتشار دست نوشته ای تمام طرفدارانش را ترساند / سرنوشت این بازیگر چه میشود ؟
4
متن کامل دست نوشته ۱۵ فروردین یکتا ناصر / دست نوشته یکتا ناصر مردم ایران را به ترس و دلهره انداخت !

یکتا ناصر با انتشار این دست نوشته موجی از ناراحتی و نارضایتی های مردم را به سمت خود روانه کرد .

بعد از جنجال های جدایی یکتا ناصر از همسرش و ماجراهایی که این بین پیش آمد یکتا ناصر در تاریخ 15 فروردین 1403 با انتشار این دست نوشته تیر آخر را زد .

متن کامل دست نوشته ۱۵ فروردین یکتا ناصر

دست نوشته یکتا ناصر

بنام خدا
درود بر شما. من یکتا ناصر هستم از اینکه احیانا در آغاز سال نو کامتان را تلخ کردم متاسف و عذر خواهم. اما بعضی حوادث برای وقوع شور بختانه نظر ما را نمی پرسند.
حادثه ای برای من رخ داد مانند بلایای ویرانگر طبیعی همچون سیل و زلزله و ... بود برا هر چند که مسببش طبیعت نبود بلکه بنده گان خداوند بودند . از دل آنان خبر ندارم اما بهای شرارت ها و کینه ها و بد عهدی ها و ظلم شان را با زخمهای جسم و جانی و خون جگر داده ام.

امیدوارم با توجه به سابقه فعالیت بازیگری ام که به ناچار شهرت و در معرض توجه بودن را دار ذات خود دارد بدانید که با وجود تمامی نقصانهای وجودم هرگز به نمایش زندگی خصوصی ام و یا حتی ابراز نظر در مورد مسائلی غیر از حیطه کاری ام جز چند مورد محدود تمایلی نداشته و ندارم.

و مطمن باشید که حتی با همان حال ویران و در آستانه فروپاشی ام ، اگر میپنداشتم که حقوق مورد درخواستم در صورت حصول خواسته ام فقط مختص خودم است بازهم مهر سکوت بر لب می زدم ، اما می دانید و می دانم که ما زنان چه فریادها و ضبحه ها که در تمام تاریخ صرفاً بخاطر جنسیتمان در گلو خفه کرده ایم پس بر خود اجازه دادم (هل من ناصر ینصرنی) بگویم و اطمینان دارم جدای از هر توضیح و قضاوتی ، حس مادرانه ام برای کسانی که این تجربه شگفت انگیز را دارند ملموس است.

دست نوشته یکتا ناصر

به نظرم کلمه صبوری و تحمل در ذات خود اندازه و زمان را نهفته دارد پس لطفا به من خرده نگیرید که چرا بیشترش را نداشتی ؟! چون به جرات می گویم: در آزمون صبوری از صدر نشنیان هستم و عموما تا زمانی که برام مسجل نباشد در موضوعی که صد در صد محق ام نه و واکنش نشان می دهم و نه می جنگم و مبارزه می کنم.

ولی امان از روزی که با توجه به جمیع جهات تصمیم بیگرم که احقاق حق کنم دیگر نه نتیجه برایم مهم است و نه عواقب خطرناک و شاید ترسناک آن، تا رسیدن به حق خودم از مرگ هم نمی ترسم به ویژه که دلیل مبارزه ام دخترم ، دخترانمان باشد.

زیرا ترجیح می دهم یک مادر مرده ولی سر بلند و آزاده باشم تا یک قربانی ذلیل و حقیر و نا کام که دخترم هم ناگزیر و رو من باشد. البته که با همه وجودم همواره سعی داشته ام یک مادر خوشحال باشم ، با عمری طولانی و با عزت ا شاهد خنده های از ته دل
دخترم، عزیزانم و همه مردم مهربان کشورم
در این راه نه توقع کمک دار دارم و نه حمایت که یقینن دارم هر چه بوده و هست.
لطف و مرحمت است.

بنا ندارم ذکر مصیبت کنیم و از بازگوی شرح اتفاقات حزر می کنم چرا که آن بخش از ما وضع و حقایق همراه با مارک و شواهد موجود که به خواسته ام مرتبط است در اختیار مراجع ذی صلاح که در مورد مسائل خانواده و هنرمندان اشراف بیشتری دارند
با کمک و همراهی و کل محترم و آقای توحید بختیاری که همواره حتی در زمان تعطیلات که نوروز از مهر شرافت حرفه ای و انسانی در این مسیر سخت تنهایم نگذاشتند سعه صدر چه بسیار توهین را هم نشنیده گرفتند ، قرار دادم

دست نوشته یکتا ناصر

و قطعاً با پایان تعطیلات نوروز ادامه پیگیری های قانونی خود را ادامه خواهم داد.
دوستان و احیانا دشمنان محترم : لطفاً به من توصیه نکنید: برای دخترم برای آبرو یا برای ادامه دادن این چرخه باطل تاریخی و بازی کردن نقش زنی با سیلی چهره گلگون کرده که اهل سوختن و ساختن است و تنها راه برای ابراز خشم خود را محافلی محدود میداند که از همه انها هم طرد شده ام و خوشبختانه گریزانم و با جملاتی مانند : همه مردان از یک جنس اند و ما زنان محکوم و مجبور به تحمل ظلم هستیم و در عوض میتوانم با بکارگیری سیاستهای زنانه که همانا به اعتقادم با استفاده از مکر زنانه در پوشش لباسی موجه است دل خوش دارم و آرام گیرم تا شاید بتوانم به بدیهی ترین و انسانی ترین حقوق انسانی و مادری ام برسم و همچنان با لبخندی عوام فریبانه نقش زنان خوش بخت و قدرتمند را بازی کنم. نه،من نمیخواهم،من نمیتوانم و عجیب که این جمله : سیاست داشته باش نه تنها از نسل گذشته که عده کثیری از آنان به ناچار سطره سیستم مرد سالارانه مجبور به پذیرش جنس دوم شدند میشویم و هم از زنان باسواد و آگاه و به ظاهر امروزی که البته خودم هم جزوشان هستم، ولی من هم مانند خیلی از شما خسته شدم از مخفی کردن درد و رنج و اشک هایم در پستوی خانه ام .ولی غمبار ترین آن شنیدن توصیه : سیاست داشته باش ! از زبان چندین مقام صاحب میز و جایگاه و تصمیم گیرنده است . و دقیقا منظور نظرشان این بود که : تو با پنبه سر ببر
چون ما نمیتوانیم این مرد خاطی از قوانین مورد تایید خودمان را بر سر جایش بنشانیم !

دست نوشته یکتا ناصر

جواب من منفی است. با صدا و سری بلند می گویم: پدر و مادرم و تمامی آموزه هایم از بزرگان و جوانمردان و زنان پاکنهاد تاریخ و همچنین افتخار هم زیستی و هم عصری در کنار خیلی از شما مردم شریف واصیل به من آموخته که برای گرفتن حق خود تن به ذلت ندهم و با مکر و حیله به دشمن خود هم از پشت خنجر نزنم.

و اما کوته سختی دارم با کسانی که من را و خواسته بدیهی ام در یعنی حق مادری ام را نابجا و ناحق می انگارند و تلاش می کنند تا صدای ما زنان و و مادران را در گلو خفه کنند :

اگر شجاع و دلیر و شریف هستید و هنور اندکی انسانیت در وجودتان هست به دور از ریا و سخنان کذب و دروغ رو برویم بایستید. و قسمتان می دهم تا آن آیه شریفه (ام الکتاب) که همان مدد جوی از پروردگار برای حرکت را در راه است را به یاد یاورید و دهانتان و آب بکشید و وقتی نام مولای متقیان بر زبان می آورید حداقل ابن ملجم وار و عمرو عاص گونه مبازره نکنید . که خداوند عالم و آگاه به همه امور است.

و من بر پایه اعتقاد به وعده خالق ام یقین دارم که ظلم و جور هیچ گاه ماندگار نبوده و نیست....

عزت زیاد

یکتا ناصر

۱۵ فروردین ۱۴۰۳این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits