دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
دریاچه مصنوعی عشق دبی کجاست؟ : همه آنچه قبل از رفتن باید بدانید !
2
زمان مطالعه: 4 دقیقه
دریاچه عشق دبی به شکل قلب در وسط صحرای بی آب ساخته شده است. محوطه ای با المان بینظیر آب و درخت در وسط کویر و نشان عشق و سرسبزی هر عاشقی به سوی خود می کشاند.

دبی از جمله شهرهای توریستی محبوب و پر جاذبه ای است که امروز می خواهید با یکی از سوپرایزهای مهم آن آشنا شوید. دریاچه مصنوعی عشق دبی دیدنی های بی شماری برای علاقه مندان دارد که با آن آشنا می شوید.

جذابیت دریاچه عشق دبی

دبی شهری با جاذبه های بسیار خاص و مهم است که اغلب در دنیا آن ها را می شناسند. با ورود به شهر دبی جاذبه های متعددی پیش روی شما قرار دارند که می توانید با مهم ترین آن ها آشنا شوید. اگر از برج خلیفه دبی بگذریم، می توانیم با یکی از زیباترین دریاچه های این شهر آشنا شویم.

دریاچه عشق دبی

درباره دریاچه دبی چه می دانید؟

این دریاچه دیدنی و زیبا در پاییز ۲۰۱۸ افتتاح شده است. اغلب این دریاچه را به عنوان یک مکان بکر و روایی تصور می کنند. اما در این بخش با واقعیت های بیشتری از این دریاچه آشنا خواهید شد. این دریاچه که از بالا مانند دو قلب دیده می شود، زیبایی زیادی دارد. به همین دلیل است که آن ها را با این نام می شناسند. این دریاچه امروزه از مکان های دیدنی دبی می باشد.

هر ساله در تورهای گردشگری به دبی علاقه مندان با زیبایی های این دریاچه نیز آشنا می شوند. دور تا دور این دریاچه را شنزارها تشکیل داده اند. درختانی که در اطراف این دریاچه کاشته شده اند نیز به شکل love می باشد که طراحی بسیار زیبایی دارد.

عکس دریاچه عشق دبی

دریاچه مصنوعی عشق دبی با وجود این ویژگی ها یکی از خاص ترین و ناب ترین دریاچه های دنیا است. اگر می خواهید، آرامش و تجربه خاصی داشته باشید حتما از زیبایی های این دریاچه مصنوعی بازدید کنید. این مکان برای پیک نیک های گروهی و عاشقانه نیز تجربه خاص و ویژه ای خواهد شد.

چه زمانی از روز باید به دریاچه عشق برویم؟

از اینجا شاهد زیباترین غروب دبی خواهید بود. درخشش نارنجی خورشید، شن‌های طلایی و فضای سبز فراتر از آن چیزی است که کلمات بتوانند آن را برایتان توصیف کنند. زیبایی وصف ناشدنی در داخل سکوت صحرایی بزرگ آنچنان دلپذیر است که دوست دارید ساعت ها اینجا بنشییند. بهترین زمان برای بازدید از دریاچه عشق یک ساعت قبل از غروب آفتاب است. وقتی هوا مناسب است، می‌توانید ساعت‌ها در پارک صرف تماشای همه‌چیز اطراف خود کنید و به آواز پرندگان گوش دهید. و از وجود دریاچه عشق دبی فقط عشق دریافت کنید.

جاذبه های دریاچه مصنوعی:

از مهم ترین جاذبه ها و تفریحاتی که در دریاچه مصنوعی دبی امکان استفاده از آن را خواهید داشت، می توان به عکاسی کردن از مناظر زیبای آن اشاره کرد. ثبت تصاویر از این مناظر برای علاقه مندان بسیار جالب توجه می باشد. همانطور که اشاره شد، ثبت تصاویر در این ناحیه چشم اندازهای زیادی دارد.

در مورد دریاچه عشق دبی

این دریاچه زیبا از دیدنی های دبی بوده که شما علاقه مندان می توانید بهتر با آن آشنا شوید. این دریاچه بکر با چنین زیبایی هایی در القدره دبی واقع شده است که شما شاهد زیبایی آن هستید. شما با گذر از کنار محوطه این دریاچه می توانید با چشم اندازهای بیشتری نیز آشنا شوید.

چگونه به دریاچه عشق در دبی برویم؟

برای رفتن به دریاچه عشق در دبی دو راه است یا از طریق کرایه خودرو در دبی به این مکان با ویزا سفر کنید و یا در تورهای دریاچه عشق در دبی از طریق هتل ها و آژانس های مسافرتی در آن شرکت کنید.

منبع : آسمان پر ستارهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits