دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
درخواست علی انصاریان از مردم روی تخت بیمارستان !
2
علی انصاریان توانست لحطه ای ماسک اکسیژن خود را بردارد و جمله ای بگوید .

علی انصاریان بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا روی تخت بیمارستان حضور دارد از روی تخت بیمارستان درخواست مهمی دارد.

پس از درگذشت مهرداد میناوند و شوکی که به جامعه فوتبال دوست وارد شد، این روزها مردم پیگیر وضعیت علی انصاریان هستند.

انصاریان به همراه میناوند دچار ابتلا به ویروس کرونا شد و ۱۰ روزی می‌شود که روی تخت بیمارستان است.

او این روزها هوشیار است اما شرایط ریوی او به گونه ایست که همچنان درگیری زیادی دارد و پزشکان در تلاش هستند تا بتوانند او را به وضعیت مطلوب برسانند. به سراغ حامد اژدری، شوهر خواهر علی انصاریان رفتیم و با او درباره آخرین وضعیت بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال صحبت کردیم که بخشی از آن را می‌خوانید:

*تغییرات آنچنانی نداشته و متاسفانه الان در اوج بیماری است و درگیری شدید ریه را همچنان دارد.

جدا از این موضوع، عفونت ها و عوامل دیگر بالا و پایین می شوند. پزشکان به شدت پیگیر شرایط هستند و شبانه روز وضعیت را رصد می کنند.

۴-۵ روز پیشرو، خیلی حیاتی و مهم است و با این سطح از درگیری ریه، خوشبختانه علی هوشیاری دارد. تا الان او مقاومت کرده و امیدوارم این چند روز هم ادامه پیدا کند و بیماری روی سیر نزولی قرار بگیرد.

*علی امروز به خاطر مصرف دارویش ماسکش را برداشت و از بینی نفس می کشید و در همین حال تقاضایی کرد. در حالی که صدایش خیلی گرفته و به زور متوجه حرف‌هایش می‌شدیم به من گفت که به مردم بگویم برای او دعا کنند.

*متاسفانه روحیه خودش روز به روز کمتر می‌شود. او آدم پرجنب و جوشی بود و اینکه به یک باره ۱۰-۱۲ روز بستری شود و ساده ترین حرکات را هم نتواند انجام دهد خیلی سخت است.

تمام سعی خودمان را می کنیم که روحیه او بالا بماند. با توجه به اینکه روند درمان فرسایشی شده روحیه او هم پایین آماده اما امیدواریم چند روز آینده هم ختم به خیر شود.

*دیروز با فاصله خیلی زیاد و با رعایت پروتکل ها مادر را به ملاقات علی بردیم. در زمانی که مادرش به اتاق رفت و شروع به دعا خواندن کرد، علی هم چشمانش را باز کرد.

*او به شدت و هرروز پیگیر مهرداد است و طرز سوال و سرتکان دادنی که به معنای چه خبر می دهد کاملا درباره وضعیت مهرداد است.

ما تا جایی که می‌توانیم برای او فیلم بازی می‌کنیم و چند روز قبل هم به او گفتم مهرداد از بیمارستان مرخص شده و تو عقب مانده‌ای. خدا را شکر که پوشش داریم و می‌توانیم نگاهمان را از علی بدزدیم؛ خدا هم ما را ببخشد.

دکتر هاشمیان تذکر داده که اگر علی خبر درگذشت مهرداد را بشنود روحیه‌اش به شدت افت می‌کند.

به پرستاران بارها درباره این موضوع تاکید شده و همه مراقب هستند که مبادا از همراهان بیماران یا شخص دیگری به شکلی او را متوجه فوت مهرداد کنند.

قبل از خوب شدن علی به هیچ وجه نباید این خبر به او برسد و اگر این اتفاق رخ دهد کار ما سخت خواهد شد.

منبع : خبرآنلایناین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits