دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
دربی استقلال و پرسپولیس نیمه نهایی جام حذفی

زمان دقیق بازی دربی جام حذفی در شهریور 99

دربی استقلال و پرسپولیس نیمه نهایی جام حذفی
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استقلال و پرسپولیس در نیم نهایی جام حذفی ایران حریف هم شدند.

زمان دربی جام حذفی در مرحله نیمه نهایی مشخص شد

امیر حسین روشنک مسوول برگزاری مسابقات جام حذفی در مورد زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: مسابقات این مرحله در روزهای چهارم و پنجم شهریورماه برگزار می‌شود . لیگ نوزدهم سی‌اُم مردادماه تمام می‌شود و بعد از آن تصمیم به برگزاری جام حذفی گرفتیم.

وی افزود: طبق نامه‌ای که باشگاه‌ها ارسال کردیم مانند گذشته این مسابقات اگر به وقت اضافه کشیده شود مانند قبل ضربات پنالتی و وقت اضافه مشخص کننده برنده است.

مسوول برگزاری مسابقات جام حذفی در مورد میزبانی و میهمانی تیم‌ها در این مرحله اضافه کرد: همانطور که در جریان هستید به خاطر اینکه تک بازی میزبانی و یا مهمانی بازی‌های قبلی مشخص می‌کند،

با توجه به اینکه پرسپولیس میهمان بوده پرسپولیس به صورت قطعی میزبان است و در مقابل استقلال به طور حتم در مقابل رقبایش میهمان خواهد بود. نفت مسجد سلیمان و تراکتور هم اگر با هم رو به رو شوند قرعه مشخص کننده است.

وی در مورد تاریخ برگزاری فینال تصریح کرد: قرار است در مورد برگزاری فینال جلسه‌ای را با اسکوچیچ داشته باشیم. روز یازدهم شهریور فیفادی است و دو بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته شده است و باید هماهنگی تاریخ فینال معلوم شود

ساعت بازی استقلال و پرسپولیس جام حذفی متعاقبا اعلام خواهد شد و پرسپولیس و تراکتور در نیمه نهایی میزبان خواهند بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter