دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
دختر ۱۸ ساله ی مونیکا بلوچی جا پای مادرش گذاشت!
3
به گزارش مجله ووگ، دوا کسل دختر ۱۸ ساله مونیکا بلوچی رسما چهره تبلیغاتی برند مطرح «Dolce Gabbana» برای عطر «Dolce Lily» شد.

ساعاتی قبل پاپاراتزی‌های «بک‌گرید» مجموعه تصاویری را از دوا کسل حین انجام فوتوشوتی تبلیغاتی برای برند «دولچه گابانا» در رُم منتشر کردند، دوا پس از چهار سال کت‌واک برای این برند سرانجام توانست به صورت رسمی به عنوان چهره عطر «Dolce Lily» انتخاب شود.

مونیکا بلوچی/دوا کسل

مونیکا بلوچی هنرپیشه مطرح ایتالیایی نیز در طی ۳۰ ساله گذشته همچنان یکی از سفیران و چهره‌های تبلیغاتی محبوب برند «دولچه گابانا» برای تبلیغ عطر، لوازم آرایشی، لباس و.. بوده است، دولچه گابانا در بسیاری از مراسم‌ها و ایونت‌های بزرگ بارها اسپانسر او بوده است.

مونیکا بلوچی/دوا کسل

دختر مونیکا بلوچی و بازیگر فرانسوی وینسنت کسل، جای تعجب نیست که دوا کسل 18 ساله اکنون در مسیر خود به سوی ستاره شدن است. او اولین مدلینگ خود را زمانی که فقط 14 سال داشت، در یک کمپین عطرسازی برای Dolce & Gabbana انجام داد و چهار سال بعد، فعالیت حرفه ای او در این برند به خوبی در حال انجام است.

مونیکا بلوچی/دوا کسل

کسل این هفته در محل فیلمبرداری در فواره تروی در رم عکاسی شد، جایی که شباهت خانوادگی به لطف آرایش و فرهای تیره او که نمایانگر ظاهر زیبایی مادر ایتالیایی او در دهه 90 بود، آشکار بود.

مونیکا بلوچی/دوا کسل

مونیکا بلوچی/دوا کسل

مونیکا بلوچی/دوا کسل

مونیکا بلوچی/دوا کسل

مونیکا بلوچی/دوا کسلاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (3 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits