دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
دختر آیشواریا رای هم قد مادرش شد!
2
آرادیا باچان در مراسمی با لباس ساری سفید بسیار زیبا به نظر می رسید و به خاطر قدش سوژه عکاسان شده بود.

اخیراً زوج بالیوودی آبیشک باچان و دختر آیشواریا رای باچان آرادیا در یک مراسم شرکت کردند. با این حال، او به دلیل قدش مورد حمله کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

دختر آیشواریا رای هم قد مادرش شد

زوج دوست داشتنی بالیوود، آبیشک باچان و آیشواریا رای باچان، والدین مفتخر دخترشان آرادیا باچان هستند. آرادیا 11 ساله شده است و اغلب با مادرش آیش دیده می شود. آیشواریا حتی یک لحظه دخترش آرادیا را تنها نمی گذارد. این بازیگر یک بار در مورد آن صحبت کرد و گفت که دوست دارد با دخترش باشد و دوران کودکی خود را از طریق Aaradhya تجربه می کند.

دختر آیشواریا رای هم قد مادرش شد

در همین حال، آرادیا اخیراً در مراسمی در بمبئی با والدینش دیده شد. با این حال، کاربران اینترنتی او را برای قدش ترول کردند. Aaradhya در یک رویداد موسیقی با Abhishek-Aishwarya شرکت می کند اخیراً آبیشک باچان و آیشواریا رای باچان به همراه دخترشان آرادیا باچان در کنسرتی در بمبئی شرکت کردند. این سه نفر از اجرای زنده توسط استاد امجدعلی خان و پسرانش امان آیان علی بنگش و نوه هایشان زوهان و عبیر لذت بردند. برخی از تصاویر از این مراسم در شبکه های اجتماعی پخش می شود که در آنها آرادیا و آیشواریا در حال عکس گرفتن با استاد موسیقی و اعضای خانواده اش دیده می شود. آرادیا با ساری سفید زیبا به نظر می رسید برای این مراسم، آبیشک باچان و همسر دوست‌داشتنی‌اش آیشواریا رای باچان با لباس‌های آبی مشابه در حال دوقلو شدن دیده شدند. در حالی که آبیشک یک کورتای گلدوزی شده و پیژامه سفید به تن داشت، آیشواریا در یک ست ساری با گلدوزی سنگین دیده می شد. با این حال، این دختر او آرادیا بود که با ظاهر سنتی خود مورد توجه این برنامه قرار گرفت. او برای این مراسم یک ست ساری سفید و یک دوپاتای شفاف به تن کرد و با مدل موی خاص خود به تیپ خود حالت داد.

دختر آیشواریا رای هم قد مادرش شد

آیشواریا رای باچان (به انگلیسی: Aishwarya Rai Bachchan)؛ زادهٔ ۱ نوامبر ۱۹۷۳) هنرپیشه معروف هندی و دختر شایستهٔ دنیا در سال ۱۹۹۴ است. او به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و تأثیرگذارترین سلبریتی‌های هند و جهان معرفی شده‌است. رسانه‌ها و مردم دنیا تاکنون بارها از او به‌عنوان زیباترین زن جهان یاد کرده‌اند.

دختر آیشواریا رای هم قد مادرش شد

رای جوایز متعددی از جمله دو جایزه فیلم فیر دریافت کرده‌است و در سال ۲۰۰۹ توسط دولت هند با نشان پادما شری و از طرف دولت فرانسه نشان هنر و ادب را در سال ۲۰۱۲ دریافت کرد. از جمله آثاری که آیشواریا در آن بازی کرده، می‌توان به موج ۲، عروس و تعصب، دیوداس، پلنگ صورتی ۲ و ای دل مشکل اشاره کرد. وی همچنین در چند فیلم هالیوودی ایفای نقش کرده‌است.

دختر آیشواریا رای هم قد مادرش شداین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (2 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits