دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
انتقام سخت در پیش است
0
سخنگوی ستاد مردمی گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: تعداد متهمین اصلی آمر و عامل آمریکایی ترور سردار سلیمانی از ۴۵ به ۴۸ تن افزایش پیدا کرده که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد صدور حکم قضایی و اقدامات قوی و تاثیرگذار قضایی در این مسئله باشیم.

به گزارش دلگرم، «حسین امیرعبداللهیان» امروز یکشنبه در نشست خبری در خصوص اقدامات قضایی و حقوقی برای مقابله با عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی گفت: بر مبنای اطلاعاتی که از مسئولین قوه قضاییه به دست آمده تاکنون به ۶ کشور نیابت قضایی داده شده و دستگاه قضا با جدیت پرونده ترور سردار سلیمانی را دنبال می‌کند.

وی اضافه کرد: همچنین در تکمیل کامل، دقیق و مستند پرونده آمران و عاملان ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانش، تعداد متهمین اصلی آمر و عامل آمریکایی از ۴۵ به ۴۸ تن افزایش پیدا کرد که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد صدور حکم قضایی و اقدامات قوی و تاثیرگذار قضایی در این مسئله باشیم.

سخنگوی ستاد مردمی گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: موضوع انتقام سخت در دستور کار جدی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و در زمان خود به شیوه مناسب خود انجام خواهد شد، هرچند تا پیش از این چند سیلی مردمی و سیلی مقتدرانه نظامی به گوش متجاوزین و دولت تروریست آمریکا زده شده است.

انتهای پیام/این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits