دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی
دانشمندان به تازگی چیزی نگران کننده را در مورد موجودات فضایی فاش کردند!
3
در این مطلب با ما همراه باشید تا در مورد مومیایی بیگانه کشف شده در فرودگاه پرو با شما صحبت کنیم.

کشف «مومیایی بیگانه» در فرودگاه پرو توجه جهانی را به خود جلب کرده است. پیش از این، Jaime Maussan، روزنامه‌نگار و علاقه‌مند به بشقاب پرنده، نمونه‌ها را در یک رویداد کنگره در مورد یوفوها به نمایش گذاشت. ماوسان جسورانه اظهار داشت که اجساد که ظاهراً در نزدیکی خطوط مرموز باستانی نازکا در پرو کشف شده اند، هیچ شباهتی به اشکال حیات زمینی ندارند. با این حال، همانطور که دانشمندان عمیق تر به معمای پیرامون این مصنوعات مرموز می پردازند، چیزی حتی ناراحت کننده تر را کشف کرده اند.

موجودات بیگانه/ آدم فضایی

بقایای مرموز ارائه شده در یک جلسه رسمی در مکزیک در واقع سال ها پیش کشف شد. در سال 2017، مومیایی‌هایی که به خوبی حفظ شده بودند، در اعماق صحرای شنی ساحلی نازکا در پرو پیدا شدند. این مکان به خاطر مجسمه های غول پیکر زمینی اسرارآمیزش که معمولاً به جوامع بومی نسبت داده می شود، شناخته شده است. اما برخی از مردم فکر می کنند که آنها ممکن است کار موجودات فرازمینی باشند.سال ها بعد، مکزیک اولین جلسه شنیداری خود را در مورد «جسد بیگانگان» مظنون برگزار کرد.

موجودات بیگانه/ آدم فضایی

اخیراً، 6 سال پس از کشف غیرمعمول در پرو، قانونگذاران مکزیکی با شواهد فوق العاده ای در جریان استماع کنگره در مورد بیگانگان ارائه شدند. این شهادت حاکی از وجود حیات فرازمینی بود، و دو اثر باستانی توسط Jaime Maussan، روزنامه‌نگار مکزیکی و علاقه‌مند به بشقاب پرنده، به آن‌ها نشان داده شد که او ادعا کرد بقایای موجودات غیرانسانی هستند. این رویداد تاریخی در 12 سپتامبر رخ داد و اولین تعامل رسمی مکزیک با موضوع بیگانگان را رقم زد.به گفته موسان، این نمونه ها هیچ ارتباط زمینی نشان ندادند. برای نمایش، دو «جسم» کوچک وجود داشت که با سه انگشت در هر دست و سرهای کشیده مشخص می شد. او اظهار داشت که قدمت آنها به حدود 1000 سال قبل برمی گردد و سن آنها از طریق تجزیه و تحلیل تاریخ یابی کربن انجام شده توسط دانشگاه ملی خودمختار مکزیک تعیین شده است.

موجودات بیگانه/ آدم فضایی

در یک جست و جوی جذاب، دو «مومیایی بیگانه» که در اکتبر گذشته در فرودگاه پایتخت پرو کشف شد، طبق یک تحلیل علمی اخیر به منشا کاملاً زمینی نسبت داده شده است. در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در لیما، این نمونه‌ها که توسط متخصصان به عنوان پیکره‌های انسان‌نما شبیه عروسک‌ها توصیف شد، مشخص شد که از ترکیبی از اجزای انسان و حیوان ساخته شده‌اند. علاوه بر این، یک دست سه انگشت متمایز که ظاهراً متعلق به منطقه نازکای پرو است، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و کارشناسان هرگونه ارتباط با حیات فرازمینی را رد کردند.«آنها فرازمینی نیستند. فلاویو استرادا، باستان‌شناس مؤسسه پزشکی قانونی و علوم پزشکی قانونی پرو، گفت: آنها عروسک‌هایی هستند که از استخوان‌های حیوانات این سیاره ساخته شده‌اند که با چسب مصنوعی مدرن به هم متصل شده‌اند.وی افزود: این یک داستان کاملا ساختگی است.

موجودات بیگانه/ آدم فضایی

کشف «مومیایی های بیگانه» در فرودگاه پرو، فتنه و گمانه زنی های گسترده ای را برانگیخته است. کاوش در ناشناخته‌ها، با کنجکاوی و علم، تلاش مداوم ما برای درک کیهان و اسرار آن را نشان می‌دهد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

رویا | ۲ هفته پیش
دانشمندان چیزی نگران کننده....نگران کجا بود ؟
مطالب خوبه ولی جوری تیتر بزنید که برای خبرهای دیگه بشه اعتماد کرد .
0
4

hits