دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۹ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
خواننده ۴۸ ساله ترکیه ای با چهره جدیدش هواداران خود را سوپرایز کرد!
2
کسانی که چهره جدید لینت خواننده معروف را دیدند باورشان نمی شد که او لینت است.تقریباً هیچ کس نتوانست او را در عکس هایی که اخیراً به اشتراک گذاشته بود، بشناسد.

تغییر در ویژگی های صورت او از دید کاربران شبکه های اجتماعی دور نماند.لینت که دندون هاش مورد توجه قرار گرفته بود .کاربران نوشتند :زشتی که با پول خریده . کاش هیچ وقت عمل نمیکردی.نظر شما چیه؟

لینت / خواننده زن ترکیه ای

Linet سال هاست که با صدای قدرتمند خود جایگاه مهمی در بازار موسیقی دارد.

لینت / خواننده زن ترکیه ای

این خواننده مشهور نه تنها با اجراهای موفق خود، بلکه با تغییراتی که در طول سال ها و هزینه های تجملی خود داشته است، بارها در مرکز توجه قرار گرفته است.

لینت / خواننده زن ترکیه ای

لاینت که به طور فعال از رسانه های اجتماعی نیز استفاده می کند، با جدیدترین عکس هایی که به اشتراک گذاشته است نامی برای خود دست و پا کرده است.

لینت / خواننده زن ترکیه ای

لینت مناسی خواننده ترک اسرائیلی در 5 مارس 1975 متولد شد. او در اسرائیل به دنیا آمد و بزرگ شد. مادرش Leyla Özgecan اهل بورسا که یکی از خوانندگان مهم موسیقی کلاسیک ترکیه بود و پدرش شوموئل مناشه اهل استانبول است.

لینت / خواننده زن ترکیه ای

Linet که اولین آلبوم خود را در سن 10 سالگی در اسرائیل ساخت، در سال 1993 با آهنگ Ani Ana در مسابقه آواز یوروویژن اسرائیل شرکت کرد. اولین آلبوم او در ترکیه در سال 1995 منتشر شد. او آهنگ هایی را به زبان های عربی و انگلیسی و همچنین ترکی و عبری می خواند.

لینت / خواننده زن ترکیه ای

این هنرمند که در سال 2003 یک آلبوم استودیویی به نام زن متفاوت را در اسرائیل امضا کرد، با افتتاح یک فروشگاه شیرینی در اسرائیل نیز وارد تجارت تجاری شد. لاینه با تصمیم به بازگشت به ترکیه در سال 2006، اجرای برنامه های خود را در سالن های مختلف آغاز کرد و در سال 2009 پنجمین آلبوم خود را با نام من می خواهم به اشتراک بگذارم را به دوستداران موسیقی ارائه کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits