دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
اعجاز خواندن سوره مزمل برای پیدا کردن چیزهای مفقود شده
16
زمان مطالعه: 3 دقیقه
از خواص و فواید و برکات مهم دیگر خواندن سوره مزمل برای یافتن و پیدا کردن اشیاء و وسایل و چیزهای گم شده و مفقود شده می باشد که توصیه شده است تا ده روز و هر روز یک مرتبه سوره مزمل خوانده شود.

خواص سوره مزمل برای پیدا کردن گمشده و یافتن چیزهای مفقود شده

از رسول خدا ص درباره خواص سوره مزمل روایت شده است:

هر کس سوره مزمل را قرائت نماید اجری همانند کسی که در راه خداوند بندگانی را به تعداد جنیان و شیاطین آزاد کند اعطا می شود.و سختی دنیا و آخرت از او برداشته می شود و هر کس بر قرائت این سوره مداومت ورزد رسول خدا را در خواب خواهد دید.و می تواند آنچه دلش می خواهد از ایشان درخواست نماید.

هر که این سوره را “نوشته با خود دارد” در هر جا که رود “فتح و نصرت” قرینش باشد. همچنین به جهت درماندگی بخواند گشادگی در کارش حاصل شود. اگر چیزی “گم کرده” باشد تا “ده روز” هر روز “یک مرتبه” این سوره مبارکه را بخواند پیدا شود.

اگر میان زن و شوهر ناسازگاری پیدا شود این سوره مبارکه را به شربت بخواند و بیاشامد محب و مهربان شوند. اگر کسی را “فرزند نشود” زن و شوهر هر دو روزه بدارند و وقت افطار غسل کنند و یکبار سوره مبارکه را به آب بخوانند هر دو از آن بخورند فرزند حاصل شود. انشاء الله

ختم سوره مزمل برای پیدا شدن گمشده فوری و تضمینی

ختم سوره مزمل برای پیدا شدن گمشده فوری و تضمینی

اگر کسی “قرض دار” باشد سوره مبارکه را “مداومت” نماید به این نحو که “بعد از هر نماز” “یک” نوبت بخواند قرض او ادا و خلاص شود.

اگر کسی را “درد اندام” باشد سوره مبارکه را “به روغن بادام تلخ” خوانده و بر اندام مریض بمالند صحت یابد.

اگر “تنگ روزی” باشد تا “چهل روز“، روزی “یک“بار بخواند وسعت پیدا شود.

اگر کسی را سحر کرده باشند روز “یکشنبه” بنویسد سوره را و مسحور بخورد رفع شود.

ختم سوره مزمل برای پیدا شدن گمشده فوری و تضمینی

ایضاً جهه “فتح مهمات“، “یازده روز” روزی “یازده بار” بعد از “نماز بامداد” بخواند هنوز روز یازدهم تمام نشده باشد که مراد حاصل گردد. و در هر روز “یازده” بار این دعا را بخواند:

“یا مُسَبِّبُ سَبَب یا مُفَتِحَ فَتّح یا مُفَرِجَ فَرِج یا مُدَبِرَ دَبِّر یا مُسَهِلَ سَهلِ یا مُیَسِرَ یَسرِ یا مُتَمِمَ تَمِم بِرحمتکَ یا اَرحمَ اَلراحمینَ“.

شیخ بهاء الدین سلیمان گوید که از برای هر مطلب که شروع کردم و یک صبح خواندم همان روز مطلب حاصل شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (16 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits