دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
خشکشویی اتوماتیک در کمتر از ۱ دقیقه !
4
سیستم DIY Laundry Jet یا سیستم جت لباسشویی DIY یک راه حل جدید و خلاقانه برای شستشوی لباس‌ها است که می‌تواند به شما کمک کند تا وقت و انرژی خود را صرفه جویی کنید.

این سیستم شامل یک لوله قطره‌ای است که به دیوارهای داخلی آشپزخانه یا حمام نصب می‌شود. این لوله با یک پمپ کوچک مجهز شده است که آب را از یک ظرف مخصوص به داخل لوله سوق می‌دهد. سپس، با فشار آب، لباس‌های شما از طریق لوله به سمت ماشین لباسشویی حرکت می‌کنند.

خشکشویی اتوماتیک در کمتر از 1 دقیقه

این سیستم باعث می‌شود که لباس‌های شما بدون نیاز به حمل و جابجایی آن‌ها به سمت ماشین لباسشویی، به صورت خودکار به آنجا منتقل شوند. همچنین، این سیستم به شما کمک می‌کند که از مصرف آب و انرژی بیشتری جلوگیری کنید، زیرا ممکن است در حین حمل لباس به سمت ماشین لباسشویی، بخشی از آب مصرفی به طور ناخواسته روی زمین ریخته شود.در اینجا کلیپ این لباسشویی را می توانید ببینید.


با استفاده از این سیستم، شما می‌توانید زمانی که لباس‌های شما جمع شده اند ، آن‌ها را به سمت ماشین لباسشویی هدایت کنید و در عین حال به کارهایتان بپردازید. این سیستم به شما امکان می‌دهد که به صورت مؤثرتر و بهینه‌تر در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید، به علاوه اینکه می‌تواند فضای لباسشویی شما را تمیزتر و منظم‌تر نگه دارد.

خشکشویی اتوماتیک در کمتر از 1 دقیقه

به عنوان یک نمایشگاه تجاری، IBS2023 می‌تواند یک فرصت عالی برای معرفی این سیستم نوین به علاقمندان و مشتریان جدید این صنعت باشد. شرکت‌های مربوط به لوازم خانگی و لوازم خانه نیز می‌توانند از این فرصت برای نمایش و فروش محصولات خود استفاده کنند. با توجه به اینکه سیستم جت لباسشویی DIY یک راه حل جدید و نوین است، می‌تواند جذابیت و توجه مشتریان را به خود جلب کند و از این رو، می‌تواند به عنوان یک محصول پرفروش در این نمایشگاه به شمار رود. همچنین، این فرصت را می‌توان برای جذب نمایندگان و توزیع کنندگان جدید نیز بهره برد.

خشکشویی اتوماتیک در کمتر از 1 دقیقه

در کل، سیستم جت لباسشویی DIY یک راه حل جذاب و خلاقانه برای شستشوی لباس‌ها است که می‌تواند به شما کمک کند تا زمان و انرژی خود را صرفه جویی کنید، در عین حال که فضای لباسشویی شما را منظم و تمیز نگه دارد. همچنین، نمایشگاه تجاری IBS2023 می‌تواند به عنوان یک فرصت عالی برای معرفی این سیستم جدید و جذاب به مشتریان جدید و نمایندگان و توزیع کنندگان استفاده شود. این سیستم می‌تواند به عنوان یک محصول پرفروش در این نمایشگاه به شمار رود و با تبلیغات مناسب، می‌تواند به عنوان یک راه حل مورد توجه خریداران در بازار لوازم خانگی شناخته شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits