دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۰۴ اوت ۲۰۲۰ میلادی
معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خرید گل در مراسمات مختلف یک آداب و اصول است که در ایران بسیار اجرا میشود . اینکه مردم برای مناسبتهایی مانند عروسی ، تولد ، همایش ها ، افتتاحیه ها ، ترحیم و سالگرد و... برای یکدیگر تاج گل می فرستند و ادای احترام می کنند .

با ما همراه باشید تا با برخی از این اصول و نحوه ی سفارش آنلاین گل و تاج گل با کمترین قیمت ، انتخاب گلهای مناسب و ... آشنا شوید .

معانی و مفاهیم گل های مخصوص تاج گل ختم

آداب‌ و رسوم مراسم‌های عزا و سوگواری و مراسمات بعد آن در کشورها ، شهرها ، فرهنگها و حتی در روستاهای مختلف ، متفاوت است و هر جا و مکانی آداب خودش را دارد . اما به طور تقریبی موضوعی که در همه کشورها ، شهرها و فرهنگ ‌های مختلف به خصوص ایران یکسان است خرید گل ، تاج گل ، دسته گل و... به طور کلی سفارش گل است که مردم برای عرض ادب و تسلیت و احساس هم دردی و غمخواری با خانواده ی عزا برای آن ها گل ، به خصوص تاج گل می فرستند.

معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم

از آنجایی که مردم ایران فرهنگی بسیار دیرینه دارند از قدیم رسمی بوده که برای صاحبان عزا هر خانواده ای به صورت جدا گانه خرید گل را انجام می دهند و تاج گل بزرگ و شکیلی برای صاحبان عزا در مراسم های مختلفشان از جمله تدفین ، مراسم سوم ، مراسم هفتم ، چهلم و سالگرد و ... می فرستند تا ادای احترام کنند.

از جمله گل هایی که در تاج گل های مراسمات ترحیم و عزا استفاده می شود : گل گلایل ، گل زنبق ، گل رز ، گل لیلیوم یا همان گل سوسن ، گل میخک ، گل نرگس و گل لاله ، گل بنفشه ، گل سنبل ، گل ارکیده‌ ، گل داودی ، گل کاملیا ، گل ژبرا ، گل کرزنتیا ، گل مریم ، گل استرزیا و گل آنتوریوم است .

این ها گل هایی هستند که برای تاج گل مراسم ترحیم بسیار پر کاربردند و مردم بیشتر راغب هستند که در میان این گل ها گلی را انتخاب کنند که مناسب تر باشد و خرید گل خود را انجام می دهند . تیم گندم وی آی پی بهترین و متخصص ترین افراد را دارد که علاوه بر راهنمایی شما و دادن مشاوره رایگان به شما سعی می کنند که بهترین و شکیل ترین گل آرایی را برایتان انجام دهند .

معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم

به طور مثال تاج گل ها و سبد گل های ترحیم متشکل از گل های زیبایی هستند که با رنگ بندی متناسب با این مراسم ، به همراه روبانی مشکی تزئین گشته و پیام شما که با چایی خاص و متناسب با این مراسم چاپ می شود ، بر بالای این گل ها قرار می گیرد . متن پیام شما به صورتی خوانا و زیبا در بالای سفارش شما قرار خواهد گرفت .

سفارش آنلاین تاج گل و خرید گل برای مراسم ترحیم

گل هایی که در تاج گل های مراسم ختم و ترحیم استفاده می شود معانی متفاوتی دارد . استفاده درست هر گل در مناسبت های مختلف مثل مراسم ختم و ترحیم و سایر مراسم های مناسبتی بسیار کار مهم و حساسی است. معنی و مفهوم گل ها در همه فرهنگ های سراسر دنیا تقریبا شبیه به هم است و به طور کلی معانی گل ها هر جای دنیا که باشند یک ریشه دارند و معنی خود را حفظ می کنند . گل ها می توانند بیانگر احساسات درونی و حال و روحیات هر شخصی باشند ، در نتیجه انتخاب گل و گل آرایی برای مناسبت های مختلف از جمله مراسم ترحیم و ختم و عزاداری کاری بسیار حساس و مهم است که باید به دست تیم حرفه ای انجام شود.

معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم

در کشور عزیز ما ایران در بین مردم بیشترین گلی که برای این نوع مراسمات ( ترحیم ، عزاداری ، ختم ، چهلم و هفتم و سالگرد ) استفاده می کنند گل زیبا و متنوع گلایل است . در حالی که گل های خیلی متفاتی را با توجه به نوعشان و رنگشان می توان استفاده کرد و هیچ گونه محدودیتی در انتخاب گل و رنگ گل برای مراسم ترحیم وجود ندارد. اما معمولا از رنگ های ملایم و خنثی مانند سفید ، صورتی کمرنگ و لیمویی استفاده می کنند.

هر گلی بیانگر و نشان دهنده یک نوع احساس و عواطف مختلف خاص می باشد ، از طرفی رنگ گل ها نیز تاثیر بسیار زیادی در بیان احساسات دارند . ما به شما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب گل و سفارش گل و تاج گل برای مناسب های ختم و ترحیم ، ما با تماس بگیرید و از مشاوره ما استفاده کنید . با کمی تامل و فکر و مشاوره گرفتن حتما به نتیجه ی مثبتی می رسید که چه نوع گلی می تواند بیانگر احساسات شما و متناسب با مراسم شما باشد .

"گل گلایل" این گل نماد ماندگار بودن و جاودانگی است به این معنی که همیشه به یاد شخص مورد نظر هستید و فراموشش نمیکنید ، همین طور نماد احساسات عمیق و خالصانه است. از این رو از گل گلایل بیشتر برای عرض تسلیت و مراسمات ترحیم و ختم استفاده می شود که شخص این منظور خود را برساند. تقریبا بیشترین خرید گل که برای مراسمات ختم و عزاداری و ترحیم استفاده میشود همین گل گلایل است که وقتی با آن تاج گل درست میکنند شکوه خاصی دارد .

معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم

خرید گل رز برای تاج گل ترحیم

"گل رز" این گل معروف و بسیار دوست داشتنی تنها گلی است که همه جا حضور دارد از مجالس شادی گرفته تا مجالس غم و اندوه و ختم و... و انواع خیلی زیادی دارد و از رنگ های بسیار متنوعی نیز برخوردار است . از آن جایی که مردم ایران بسیار مردمان احساسی و مهربانی هستند استفاده ی خیلی زیادی از این گل میکنند زیرا نماد اصلی این گل عشق و علاقه و محبت است . برای انتخاب رنگ مناسب و نوع گل رز مناسب می توانید از مشاوران ما راهنمایی بگیرید ، برای مثال استفاده از رز سفید نماد معصومیت و مهربانی است ، رز زرد نماد دوستی است ، و در تاج گل ترحیم هم استفاده می شود ولی رز صورتی خیلی مناسب تاج گل ترحیم نیست .

"گل داودی" این گل بسیار زیبا در سراسر دنیا از محبوبیت خاصی بهرمند است و طرفداران خیلی زیادی دارد در ایران هم مردم این گل را بسیار دوست دارند به خاطر ظاهر زیبا و ظریفش و رنگ های ملایمش خیلی مورد استقبال قرار می گیرد . رنگ های متنوع این گل شامل ( زرد ، سفید ، بنفش ، صورتی ) می باشد . گل داوودی در کشور های مختلف معنای متفاوتی دارد به طور مثال در کره و ژاپن معنای غم و اندوه و مرگ میدهد ، در ایالات متحده آمریکا به معنای صداقت است و در ایران بسیار طرفدار دارد و برای تاج گل استفاده می شود .

"گل میخک" این گل زیبا رنگ های بسیار متنوعی دارد و با توجه به نوع رنگش مفهومش تغییر میکند . این گل قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر گل ها دارد و همچنین دوام بسیار زیادی دارد از این رو برای استفاده در تاج گل خیلی مناسب است . میخک قرمز به معنای محبت ، میخک سفید به معنای صداقت و جاودانگی است .

معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم

قیمت تاج گل ترحیم در تهران

عوامل مختلفی بر روی قیمت تاج گل ترحیم و خرید گل تاثیر گذارند ، از جمله عواملی مثل : مدل گلی که انتخاب می کنید ، تعداد گل های کار شده در تاج گل ، بزرگ بودن و کوچک بودن تاج گل ترحیم ، یک طبقه بودن یا چند طبقه بودن تاج گل و ... به طور کلی گل ارکیده از گران قیمت ترین نوع گل ها به حساب می آید و گل میخک هم از نوع گل های ارزان به شمار می آید . ما به شما این اطمینان را میدهیم که تاج گل مورد نظرتان را با کمترین و نازلترین قیمت بازار برای شما آماده کنیم از این رو از بهترین و تازه ترین گل های موجود در بازار استفاده میکنیم .

در کنار مشاوره رایگان و مقرون به صرفه بودن قیمت گل ها و تاج گلهای ما تیم گندم وی آی پی تخفیفات ویژه ای هم برای شما عزیزان در نظر گرفته است که شما می توانید با خرید گل از سایت ما به صورت آنلاین در کمترین زمان ممکن از این تخفیفات تاج گل ها بهره مند شوید . موضوع دیگری که در قیمت گل ها تاثیر گذار است ، گل ها و تنوع آن ها در فصل های مختلف سال متفاوت است به طور مثال در فصل زمستان به دلیل اینکه تنوع گل کمتر است و گل ها کمتر شکوفا می شوند ممکن است قیمت ها کمی بالاتر باشد اما گندم وی آی پی باز هم برای شما کم ترین قیمت را در نظر میگیرد و با تخفیفات ویژه و هیجان انگیز شما را شگفت زده میکند .

معنی و مفهوم گل های تاج گل ختم

بهترین موقعیت برای خرید گل ، دسته گل و تاج گل را از دست ندهید . تیم گندم وی آی پی تخفیفی برای شما عزیزان در نظر گرفته است که بهتر است هر چه زود تر از آن استفاده کنید . می توانید خرید گل و سفارش آنلاین در کمترین زمان ممکن را با تیم ما تجربه کنید.این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter