مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
خبر مهم و فوری در مورد حذف یارانه نقدی !!
1
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ ها در مورد برنامه دولت برای حذف یارانه ها توضیحاتی داد.

یبه سیاوشی درباره اینکه آیا در دی ماه طرح کالابرگ الکترونیکی در استان هرمزگان اجرایی شد یا خیر؟ اظهار کرد: حدود ۷۸ میلیون نفر از مردم ایران مشمول یارانه هستند که در دی ماه نیز مانند ماه‌های گذشته یارانه خود را به صورت نقدی دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه یارانه‌های نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد، افزود: اگر قرار بر اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در هر استانی باشد، ابتدا باید وجه مورد نظر یک ماه زودتر و به صورت اعتباری در نظر گرفته شود و نهایتا تا بیستم هر ماه فرصت دهیم تا آن را هزینه کنند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: اگر تا بیستم هر ماه این مبلغ خرج نشد، باقیمانده حساب اعتباری به صورت نقدی قابل برداشت خواهد بود.

سیاوشی با اشاره به اینکه مسئول اجرای یارانه به صورت نقدی یا کالابرگ، وزارت رفاه است، گفت: برخی پیامک‌های جعلی به نام سازمان هدفمندی یارانه‌ها ارسال شده و از مردم خواسته شده تا لینکی را باز کنند اما همه این پیامک‌ها جعلی است و از مردم می‌خواهیم به این پیامک‌ها بی توجهی کنند. چرا که فعلا قرار نیست کسی از لیست یارانه بگیران حذف شود و برای برقراری یارانه نیز این سازمان پیامکی ارسال نخواهد کرد.

منبع: ایسنااین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است