دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۹ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
فیلم لو رفته عروسی جنیفر لوپز داد خانم بازیگر را در آورد !
7
ویدئوی کوتاهی از مراسم عروسی جنیفر لوپز که به بیرون از مجلس درز پیدا کرد .

چند روز پیش بود که پس از وایرال شدن عکسهای عروسی جنیفر لوپز و همسرش بن افلک، ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن جی لو آهنگی را برای شوهرش میخواند. از قرار معلوم ترانه ای که در عروسی اش میخواند، هنوز منتشر نشده و حقوق مربوط به تهیه کننده و… برای انتشار این ترانه رعایت نشده است و به نوعی دزدی فرهنگی محسوب می شود.

جنیفر لوپز

انتشار برق آسای این ویدئو در فضای مجازی و اطلاع جنیفر لوپز، خواننده زن معروف از این مسئله با واکنش جدی او همراه بود. متنی که در اینستاگرام جنیفر لوپز در این رابطه منتشر شد حاوی توضیحاتی بود که در این بخش خواهید خواند.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز به این مورد اشاره کرده است که این ویدئو بدون اجازه گرفته شده است. هر کس این کار را انجام داده است، از لحظات خصوصی آنها سوء استفاده کرده است.

او گفت که نمی‌داند ویدئو چطور بدست دیگران رسیده است، زیرا آنها NDA [توافقنامه‌های عدم افشای اطلاعات] داشتند و از همه خواسته بودند که چیزی از عروسی شان به اشتراک نگذارند. چرا که او در زمان مناسب جزئیات مراسم شان را به اشتراک میگذاشت. جنیفر این اقدام را نوعی دزدی نامید و مستقیما به این مورد اشاره کرد که این جزئیات به سرقت رفته و برای دریافت پول فروخته شده است.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (7 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است