دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
جنجال بر سر شایعه عمل زیبایی پینار دنیز بازیگر سریال ترکیه ای قضاوت!
11
پینار دنیز Pinar Deniz بازیگر ۲۹ ساله ترکیه ای شب گذشته همراه با نامزدش کآن ییلدیریم Kaan Yildirim بازیگر ۳۶ ساله در ایونت Ay Yapım حضور پیدا کردند که تغییر در چهره پینار دنیز از نگاه خبرنگاران و کاربران اجتماعی دور نماند.

گفته میشه پینار دنیز روی صورت کارهای زیبایی انجام داده .نظر شما چیه ؟؟ زیبایی یا لاغرتر شده؟

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوت

پینار دنیز بازیگر اهل ترکیه است.دنیز در ۴ نوامبر ۱۹۹۳ در آدانا متولد شد. وی در آدانا در خانواده‌ای ماردین نشین و عرب متولد شد و از دو سالگی در تارابیا استانبول بزرگ شد. او فارغ‌التحصیل از دانشگاه استانبول، گروه روابط عمومی و تبلیغات است.

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوت

او اولین تجربه بازیگری خود را با بازی در نقش آوریم در مجموعه تلویزیونی سیل باشتان داشت که در سال ۲۰۱۴ اکران شد. او در موزیک ویدئو آهنگ یانی خواننده مورات دالکیلیچ بازی کرد. او در سریال تلویزیونی وطنم تویی، که بین سالهای ۲۰۱۶–۲۰۱۸ پخش شد، شخصیت ییلدیز را بازی کرد.

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوت

او در سریال تلویزیونی «یک باد دیوانه» که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و نقش اصلی را با برک جانکات بازی کرد، شخصیت گوکچه را بازی کرد. او در سریال عشق ۱۰۱ که در نتفلیکس منتشر شده بود، نقش بورجو را بازی کرد. پینار دنیز درسال ۲۰۲۱ با حضور در فیلم پرطرفدار قضاوت به تلویزیون بازگشت که نقش جیلین ارگوان کایا وکیلی لجباز و موفق را دارد، این‌سریال در فصل ۱ با ۳۴ قسمت و فصل ۲ آن که از ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲ درحال پخش است یکی از پربیننده ترین سریال های ترکیه شده است.

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوت

او که در مراسم AY Yapım با لباس پلنگی حضور پیدا کرد با تغییرات ظاهری اش مورد توجه قرار گرفت.

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوت

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوت

پینار دنیز/بازیگر سریال قضاوتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (11 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits