دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
جشن نامزدی فوق العاده زیبای بازیگر سریال ترکیه ای تو بگو کارادنیز!
2
فورکان اکسوی که در سریال ترکیه ای تو بگو کارادنیز نقش فاتح کاللی را بازی میکرد به تازگی جشن زیبایی را در کنار همسر زیبا و با حجابش برگزار کرده است .

سریال تو بگو کارا دنیز سریالی ترکیه ای است که در ژانر درام ، فیلمنامه فصل اول این سریال توسط عایشه فردا اریلیماز ، نهیر اردم و فصل دوم و سوم توسط ارکان بیرگورنین نوشته شد این سریال در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۹ به پایان رسید. این سریال در سال ۲۰۱۸ در چهل و پنجمین جشنواره جوایز پروانه طلایی در چهار بخش برنده شدو بهترین زوج سریالی ( ایرم حلواجی اوعلو و اولاش تونا آستپه ) بهترین سناریو ( عایشه فردا و نهیر اردم ) بهترین بازیگر کودک ( دمیر بیرینجی ) بهترین کارگردانی ( امره کاباکوشاک ، یوسف عمر سیناو و عثمان سیناو ) را دریافت کرد .

فورکان اکسوی/تو بگو کارادنیز

این سریال داستان زنی است که در مقابل خشونت تسلیم نمی شود و داستان یک مرد ساکن دریای سیاه است که سکوت در مقابل نامردی و بی شرفی را رد می کند، داستان عشق غیرممکن نفس زنی که همراه بچه اش از ظلم مردی که در مقابل پول او را خریداری کرده بود فرار می کند و به دریای سیاه پناه میبرد و طاهر مردی که بخاطر حمایت از او با عکس العمل های شدیدی از خانواده اش رو به رو می شود.

فورکان اکسوی/تو بگو کارادنیز

فورکان اکسوی/تو بگو کارادنیز

فورکان اکسوی/تو بگو کارادنیز

در اینجا کلیپ این مهمانی زیبا را می توانید ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits