دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
نحوه برگزاری جشن بیبی شاور
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
جشن بیبی شاور : مادر و پدرها برای جشن سیسونی فرزند و تعیین آهنگ جشن تعیین جنسیت برنامه ریزی می کنند. به تازگی مراسمی به نام بیبی شاور در میان مادران باردار طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

هدف برگزاری جشن بیبی شاور چیست؟

هر جشنی با هدف مخصوصی برگزار می شود پس دانستن هدف مهم برگزاری یک جشن مثل جشن بیبی شاور در تصمیم گیری بهتر خیلی اثرگذار است.
در حقیقت هدف برگزاری جشن بیبی شاور کمک به والدین آینده در کم کردن هزینه های مربوط به تهیه وسایل مورد احتیاج نوزاد است چرا که در این جشن همه اقوام و دوستان نزدیک زوج اقدام به خرید وسایل مورد احتیاج نوزاد می کنند.

شیوه برگزاری جشن بیبی شاور

امروزه در تمام جهان جشنی به این نام رواج پیدا کرده است. جشن بیبی شاور در حقیقت همان جشن سیسمونی نوزاد می‌باشد. اغلب این جشن را یک ماه تا یک ماه نیم قبل از به دنیا آمدن نوزاد به دنیا برگزار می‌کنند.

 جشن بیبی شاور

این جشن توسط فامیل، دوستان پدر و مادر و یا خود آن‌ها برگزار می‌شود. هر فردی که در این جشن شرکت می‌کند می‌تواند به اندازه‌ی توان مالی خود، در خریدن وسایل سیسمونی به پدر و مادر فرزند کمک کند و قسمتی از هزینه‌های پدر و مادر را کم کند. البته این نکته را باید بگوییم که اغلب برگزاری این جشن به وسیله مادر و پدر توصیه نمی‌شود چون صورت بسیار خوبی ندارد که از دیگران در‌خواست قسمتی از سیسمونی نوزاد خود را بکنند.

حتماً بخوانید:
۲۵ راه برای تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

۲۵ راه برای تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

راه‌های تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی یکی از سرگرمی‌های مادران و قدیمی‌تر‌ها بوده است که گاهی این پیش‌بینی‌ها درست…

در این جشن آیتم‌هایی مانند فیلم برداری و عکاسی، انتخاب آهنگ‌های مراسم و تزئینات برنامه‌ریزی می‌شود. که این برنامه‌ریزی اغلب به وسیله اقوام و یا دوستان پدر و مادر انجام می‌شود. اغلب در این جشن کار‌هایی مانند درست کردن کیک، تزئین مکان مورد نظر با تم‌هایی مخصوص، نوشتن خاطره به وسیله مهمانان و انواع بازی‌ها انجام می‌شود.

این جشن در برخی از خانواده‌ها همزمان با جشن تعیین جنسیت برگزار می‌شود و یا می‌توان این مراسم را پس از به دنیا آمدن فرزند خانواده هم اجرا نمود.

عکس جشن بیبی شاور

اغلب در این روز مهمانان و اعضای خانواده، هدیه‌ای برای کودک متولد نشده می‌آورند. این هدیه بیشتر شامل وسایلی می‌باشد که کودک در ماه‌های اول زندگی به آن احتیاج دارد. وسایل بهداشتی کودک، پوشک، حوله، پتو، لباس نوزاد جزو شایع ترین هدیه‌های جشن بیبی شاوراند.
اغلب این هدیه‌ها را به صورت خیلی زیبا و ویژه تزئین می‌کنند. برای تزئین هدیه جشن بیبی شاور می‌توانید از یک جعبه هدیه استفاه کنید و وسایل کودک را داخل آن بچینید.

لباس جشن بیبی شاور

تصور کنیم شما کارت دعوت جشن بیبی شاور را دریافت کرده اید، بهترین و خلاقانه ترین هدیه ممکن را انتخاب کرده اید و نمی توانید منتظر دیدن مادر عزیز آینده باشید. ولی در یک مراسم که امکان دارد خیلی از دوستان و آشنایان شما مشترک باشند، پوشیدن لباس هایی شیک و زیبا میتواند به شما جلوه ویژه دهد. لباس مادر که حتما از نوع لباس های بارداری باید باشد، ولی لباس های میهمانان در هر فصلی میتواند فرق دارد.

کیک جشن بیبی‌ شاور

کیک جشن بیبی‌ شاور

اغلب در این روز، مانند هر جشن دیگر، از یک کیک در ارتباط با تم استفاده می‌شود. می‌توانید این کیک را به با طرح‌های مرتبط با کودک یا مادر سفارش دهید. همین طور استفاده از عکس مادر بر روی کیک هم می‌تواند مورد مناسبی برای کیک جشن بیبی شاور باشد.
به جز کیک، می‌توانید کوکی‌ های فانتزی متناسب با تم را هم سفارش دهید. طرح‌های این کوکی‌ها اغلب به شکل لباس کودک، شیشه شیر، نوزاد یا کالسکه است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !