دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۴ میلادی
جایگزین کارلوس کیروش معرفی شد / ستاره استقلالی سرمربی تیم ملی !!؟
3
یک روزنامه ورزشی مدعی شد که جایگزین کارلوس کیروش فرهاد مجیدی است.

به نظر می‌رسد که دوران کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسیده است هرچند که این خبر به صورت رسمی اعلام نشده است.

فرهاد مجیدی

تیم ملی فوتبال ایران به دنبال گزینه‌ای شایسته برای جایگزینی کارلوس کی‌روش است. فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی اتحاد کلباء یکی از گزینه‌های اصلی برای جایگزینی کی‌روش است.

به ما خبر رسیده است که فدراسیون فوتبال ایران بعد از حذف از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با فرهاد مجیدی برای جایگزینی کارلوس کی‌روش صحبت کرده است.

الخلیج در ادامه گزارش خود نوشت: فرهاد مجیدی کار خود را در مربیگری در فوتبال ایران با قدرت آغاز کرد و توانست استقلال را به قهرمانی در لیگ برتر ایران برساند و رکوردهای خاصی را به نام خود به ثبت رساند. مجیدی شروع بسیار خوبی هم با اتحاد کلباء در لیگ امارات داشت هرچند که تیم او در دیدارهای اخیر افت کرده است و متحمل سه شکست پیاپی شده است.
هنوز نه کارلوس کی‌روش و نه فدراسیون فوتبال ایران موضعگیری نهایی خود را درباره ادامه و قطع همکاری اعلام نکرده‌اند. در روزهای اخیر بیشتر روزنامه‌های قطری و عربی از مذاکره فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی‌روش نوشتند و به نظر می‌رسد که بحث حضور این مربی پرتغالی در قطر جدی است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits