alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۲۰ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۱ میلادی
ictgifts.ir دانشجویی
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دانشجویان توجه داشته باشند⭐️مهلت ثبت نام در سامانه ictgifts.ir فقط دو هفته می باشد ⭐️ و امکان تمدید مجدد وجود ندارد. لذا لازم است متقاضیان در زمان معین نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب

وزیر ارتباطات، از تخصیص بسته اینترنت ۶۰ گیگابایتی برای دانشجویان خبر داد. دانشجویان می توانند به سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir مراجعه نمایند و برای دریافت بسته ثبت نام نمایند .

لینک ورود به سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب

نحوه ورود ثبت نام بسته اینترنت دانشجویان و طلاب

ثبت نام اینترنت 60 گیگ دانشجویان و طلاب

دانشجویان و طلاب با مراجعه به سامانه مذکور و قسمت “هدیه دانشجویان و طلاب” می توانند برای دریافت 60 گیگ اینترنت رایگان دانشجویی ثبت نام نمایند. در ادامه روند ورود به سامانه ثبت نام اینترنت دانشجویان و طلاب شرح داده شده است.

نحوه ورود به سامانه و ثبت نام بسته اینترنت به صورت کامل شرح داده شده است.

۶۰ گیگ اینترنت رایگان برای دانشجویان

وزیر ارتباطات از تخصیص ۶۰ گیگ اینترنت رایگان برای دانشجویان خبر داد. براساس آخرین اخبار منتشر شده، به جای رایگان کردن سایت دانشگاه ها، به هریک از دانشجویان و طلاب، یک بسته 60 گیگابایتی اینترنتی هدیه داده می شود. دانشجویان و طلاب برای دریافت بسته اینترنتی باید به سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند توجه داشته باشید، بازه زمانی برای ثبت نام دانشجویان 2 هفته می باشد و پس از آن امکان ثبت نام و تمدید وجود نخواهد داشت.

بسته هدایا با حجم ۶۰ گیگابایت و برای بازه زمانی شش‌ماهه پیش‌بینی شده و حداکثر پس ‌از گذشت ۱۰ روز از اتمام مهلت ثبت‌نام، در حساب کاربری انتخابی دانشجو یا طلبه منظور می‌ شود.

زمان دریافت اینترنت رایگان دانشجویی

دانشجویان و طلاب برای دریافت اینترنت هدیه 60 گیگابایتی تنها دو هفته فرصت ثبت نام در سامانه هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را دارند پس از گذشت زمان ثبت نام، امکان تمدید مجدد وجود ندارد. لازم به ذکر است، بسته هدایا با حجم 60 گیگابایت و برای بازه زمانی شش ‌ماهه پیش‌بینی شده و حداکثر پس ‌از گذشت 10 روز از اتمام مهلت ثبت‌نام، در حساب کاربری انتخابی دانشجو یا طلبه منظور می‌ شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.7 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits