دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تیلور هیل با چشمانی گریان از بیماری سگ محبوبش خبر داد!
7
«تیلور هیل » در تصاویری که منتشر کرده درحالیکه دلشکسته و گریان است از بیماری سگ محبوبش « تیت» خبر داد.

این مدل ۲۷ ساله نوشته تیت به لنفوم مبتلا شده و در روزهایی که تیلور بیرون از شهر بوده در غیاب او «تیت» وضعیت سلامتی بدی داشته، چهار روز در آی سی یو بوده و درد زیادی تحمل کرده است.

تیلور هیل/مدل زن آمریکایی

تیلور نوشته در حال حاضر تیت تحت بهترین مراقبت ها قرار گرفته است.

تیلور هیل/مدل زن آمریکایی

تیلور هیل همچنین ویدیویی از دیدار با سگ محبوبش منتشر کرده و نوشت : تیت از دیدن من خیلی خوشحال و هیجان زده بود .خیلی خوشحالم کرد که بالاخره دیدمش .این داشت منو می کشت که نمی تونستم با او باشم...

تیلور هیل/مدل زن آمریکایی

خیلی سخت است که او را اینقدر مریض ببینم سگ ها موجودات شگفت انگیز و زیبایی هستند و این روح کوچک بزرگترین نعمت زندگی من بوده است قدر تمام لحظه هایی که با او هستم را خواهم دانست.(بیماری لنفوم ، سرطانی است که در گلبول های سفید خون سیستم لنفاوی ایجاد می شود)

تیلور هیل/مدل زن آمریکایی

او در سن ۱۴ سالگی، وقتی با پدر و مادر خود به یک مزرعه مخصوص اسب سواری رفته بود، با عکاسی که آنجا حضور داشت آشنا می‌شود که درخواست می‌کند تیلور را به عنوان مدل معرفی کند. پس از موافقت خانواده و علاقه تیلور به مدلینگ، او اولین بار در سال ۲۰۱۲ در فشن شو HAUTE COUTURE حضور پیدا می‌کند.

تیلور هیل/مدل زن آمریکایی

او بسیار به فشن شو ویکتوریا سکرت علاقه داشت، و در سال ۲۰۱۴ موفق به شرکت در این مراسم گردید. وی برای آمادگی جسمانی یوگا و فیت کراس را انتخاب کرده‌است و در عین حالیکه به ورزش‌های شدید و چالش‌ها علاقه دارد ولی به گفته خودش، از ورزش‌های روزانه خوشش نمی‌آید و ترجیح می‌دهد به کلاس‌های تناسب اندام برود. او اولین بار در اکتبر ۲۰۱۲ بر روی جلد مجله ال قرار گرفت و در سال ۲۰۱۵ رسماً به عنوان فرشته ویکتوریا سکرت معرفی شد.در اینجا کلیپ او را در کنار سگش میتوانید ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (7 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits