دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۲ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
تمرین سخت سجاد غریبی در باشگاه / آیا خبری در راه است؟
17
سجاد غریبی چهره معروف ایرانی فیلم جدیدی از خود در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

سجاد غریبی مشهور به هالک ایرانی از ورزشکاران و علاقمندان رشته پاورلیفتینگ و فعالان شبکه‌های اجتماعی، با پخش عکسهایی که ادعا می‌شود دستکاری شده در شبکه‌های اجتماعی شناخته شد و بعدها در پروپاگاندای جمهوری اسلامی و پوشش خبری خبرگزاری‌های دولتی درمورد اعلام آمادگی سجاد غریبی برای پیوستن به مدافعان حرم به شهرت داخلی رسید و بدنبال انتشار اینگونه اخبار داخلی در برخی از روزنامه‌های خارجی نیز مطالبی از وی منتشر شد تا جایی که شایعه پیوستن وی به دبلیودبلیوئی نیز از وبگاه بی‌بی‌سی فارسی اعلام شد.

چهره معروف / سجاد غریبی

آنچه در ابتدا از سجاد غریبی در شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌های داخلی و پیرو آن در بعضی خبرگزاریهای خارجی نیز منتشر شد شخصیتی بود که از نظر اندازه‌های فیزیکی شبیه به شخصیت خیالی هالک بود اما بعدها در ملاقات پیش از مسابقه با مارتین فورد و چندی بعد در مبارزه بوکس او با آلمات باخیتوویچ، ادعا شد که شخصیت هالک ایرانی یک شخصیت ساختگی و دور از واقعیت است. در پی واکنش شخصیت‌های در امور ورزشی و کاربران دنیای مجازی، سجاد غریبی در یکی از آخرین لایوهای صفحه اینستاگرامش بهمراه مربی خود هالک ایرانی را «فیک» می‌خواند. مربی وی درحضور سجاد غریبی از کاربران اینستاگرام خواست که وی را «آنفالو» کرده و بدنبال رزمی‌کاران واقعی بروند.

چهره معروف / سجاد غریبی

سجاد غریبی فیلم زیر را در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که مورد توجه مخاطبین قرار گرفت. وی با انتشار فیلم زیر پیج اینستاگرامش را بروزرسانی کرد.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.8 از 5 (17 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است