دلگرم
امروز: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
علت تغییر رنگ ناخن بعد از کاشت چیست ؟
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
تغییر رنگ ناخن از مهمترین معضلاتی است که در طولانی مدت برای کسانی که دائما از مواد کاشت استفاده می‌کنند، به وجود می‌آید. از تماس با مواد رنگی بدون دستکش خودداری کنید. این مواد به شدت به ناخن‌های شما آسیب رسانده و طراحی و رنگ آن‌ها را تغییر می‌دهد.

تغییر رنگ ناخن کاشت

تغییر رنگ ناخن‌ها به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. در صورتی که شما با مواد غذایی تماس داشته باشید، یا اگر مواد آرایشی به کار رفته بر روی ناخن‌های شما استاندارد نباشند و… در هر صورت با تغییر رنگ ناخن پس از کاشت مواجه می‌شوید.

بایدها و نبایدهای کاشت ناخن

برای استفاده از این خدمات آرایشی باید به چند نکته اساسی دقت داشته باشید. در زیر برخی از باید و نبایدهای کاشت ناخن را بررسی کرده ایم:

  • باید و نباید کاشت ناخن مصنوعی

در این شرایط از تماس با مواد رنگی بدون دستکش خودداری کنید. این مواد به شدت به ناخن‌های شما آسیب رسانده و طراحی و رنگ آن‌ها را تغییر می‌دهد.
در این خصوص باید از تماس با مواد شیمیایی نیز خودداری کنید.
استفاده از مواد بی‌کیفیت در طراحی و کاشت ناخن نیز کیفیت کاشت ناخن و رنگ به کار رفته در آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از این رو باید از خدمات آرایشگاهی معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید.

تغییر رنگ ناخن کاشت

تغییر رنگ ناخن به چه علت اتفاق می‌افتد

لاک ژل‌های بی‌کیفیت از مهمترین دلایل ایجاد رنگ نامطلوب بر روی ناخن‌های شما به شمار می‌روند.
استفاده از انواع ادویه جات با دست نیز سبب تغییر رنگ مواد لاک ژل بر روی دست شما می‌شود.
انواع فرچه‌های آلوده هم سلامت ناخن‌های شما را به خطر می‌اندازد و هم سبب تغییر رنگ به کار رفته در ناخن‌های کاشته شده شما می‌شود.
در صورتی که رنگ مو و محصولات مراقبتی به ناخن‌های شما برخورد کنند نیز احتمال تغییر رنگ ناخن‌های کاشته شده شما می‌شود.
در صورتی که نور یو وی بیش از حد به ناخن کاشته شده بتابد نیز رنگ لاک شما تغییر می‌کند.

چه چیزی به از بین بردن زردی ناخن کمک می‌کند؟

تغییر رنگ ناخن کاشت شده از رنگ مورد نظر به رنگ زرد یکی از مهمترین آسیب‌هایی است که در این زمینه گریبان گیر بانوان می‌شود.

اگر به سلامت و زیبایی دستان خود اهمیت می‌دهید، باید از بروز این قبیل مشکلات پیشگیری کنید. البته در برخی موارد تغییر رنگ به وجود آمده در ناخن‌های شما به سادگی پاک نمی‌شود و برای از بین بردن آن‌ها باید ناخن خود را ریمو کنید و یا مواد رنگی به کار رفته بر روی ناخن را از بین ببرید.

علت زرد شدن ناخن کاشت شده

ترفند پاک کردن رنگ زردچوبه از ناخن کاشت

تغییر رنگ ناخن کاشت یکی از مشکلات رایج بانوان است. به ویژه کسانی که دائما مشغول فعالیت هستند. جنس لاک ژل و مواد کاشت نیز در این زمینه تاثیر گذار هستند. برای این مشکل ترفندهای بسیار زیادی به وجود آمده که سبب از بین رفتن رنگ اضافی موجود بر ناخن‌ها می‌شود. برخی از این ترفندها را در زیر مشاهده می‌کنید:

حتماً بخوانید:
آیا مواد کاشت ناخن باعث سرطان می شود | عوارض کاشت ناخن چیست ؟

آیا مواد کاشت ناخن باعث سرطان می شود | عوارض کاشت ناخن چیست ؟

کاشت ناخن امروز مساله ای متعارف و همۀ گیر شده هست. کمتر خانمی را می‌بینید که در مورد کاشت ناخن نشنیده و حتی آن را آزمون نکرده باشد. اما لازم است…

استفاده از روغن درخت چای در این زمینه بسیار تاثیر گذار می‌باشد. در این راستا در یک کاسه آب کمی‌ روغن درخت چای بریزید و دستان خود را درون کاسه قرار دهید و سپس شست و شو دهید.
استفاده از اسپری مو نیز برای رفع این مشکلات به شدت کاربردی است و نتایج موثری به همراه دارد. این اسپری‌ها رنگ‌های اضافی را از روی ناهن شما پاکسازی می‌کنند. برای استفاده از این مواد بر روی یک حوله کمی اسپری بزنید و آن را بر روی ناخن‌های خود قرار دهید.
شستن دست‌ها با آب و صابون نیز در برخی موارد کاربردی است و سبب از بین رفتن برخی مواد اضافی از روی ناخن‌ها می‌شود.
استفاده از لاک پاک کن و الکل نیز در این خصوص کاربردی است و بسیاری از مشکلات شما را برطرف می‌کند.

منبع : دیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits