دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
کبریت در خواب : دیدن خواب کبریت چه تعبیری دارد ؟
1
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب کبریت دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کبریت در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کبریت دیدن چه تعبیری دارد ؟

ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف خواب دیدن کبریت می پردازیم.

کبریت در خواب : دیدن خواب کبریت چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب کبریت

کبریت خاموش هشداری برای آینده است.. شما نمی توانید نوع هشداری که در مورد آن صحبت می کنیم را تعریف کنید، اما شخصی که در مورد آنها خواب دیده است باید به هر چیز حل نشده در زندگی خود فکر کند، کارهایی که اتفاق افتاده یا قرار است در آینده انجام دهد. کبریت های روشن نشانه اتفاقات خوب در آینده است.

تعبیر خواب کبریت روشن کردن

اگر در خواب دیدید که کبریت روشن می کنید، تعبیرش این است که باید منتظر خبرهای خوب باشید و شگفتی های آن را بپذیرید. اگر کبریت ها به راحتی روشن می شوند، چیزی وجود ندارد که نگران آن باشید، اکثراً همه چیز در زندگی شما همانطور که باید باشد است و می توانید هر گونه ناراحتی را احساس کنید.
اگر کبریت‌ها به سختی روشن می‌شوند یا اصلاً روشن نمی‌شوند، تعبیرش این است که بین دوستانتان دشمن دارید. محتاط باشید زیرا همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

تعبیر خواب چوب کبریت سوخته

اگر در خواب کبریت هایی را می بینید که سوخته اند، تعبیرش بد است. ممکن است ضرر مالی را تجربه کنید یا یک دوستی یا عشق ارزشمند را از دست بدهید. همچنین، روابط در خانواده شما ممکن است سردتر شود، اما خانواده ها همیشه مهم هستند.

تعبیر خواب کبریت شکسته

تعبیر کبریت های شکسته در خواب نشانه آسیب احتمالی در آینده است. در محل کار و ترافیک محتاط باشید. این آسیب احتمالا زیاد خطرناک نیست اما ممکن است به شما آسیب برساند، ، اما از آنجایی که از رویاهای خود هشدار دریافت کرده اید، به اندازه کافی عاقل باشید تا از این غافلگیری ناخوشایند جلوگیری کنید.

تعبیر خواب خرید کبریت

کبریت خریدن در خواب نشانه این است که به دنبال کسی هستید که به شما آرامش و عشق هدیه کند. شما از جستجو خسته شده اید، از ابدیتی که پشت سر گذاشته اید و تلاش می کنید خود را پیدا کنید خسته شده اید، زمان آن رسیده که سرعت خود را کم کنید و از زندگی لذت ببرید. یا خودتان را تغییر دهید یا ایده آل هایی را که در دیگران جستجو می کنید تغییر دهید.

تعبیر خواب فروختن کبریت

اگر در خواب دیدید که کبریت می فروختید تعبیرش این است که در انتظار رویاهایتان هستید اما رسیدن به هدفتان زمان می برد. شما در مسیر درستی هستید، اما تلاش های شما نمی تواند به همین جا ختم شود. تلاش ها و کشمکش های زیادی پیش روی شماست، اما کاری را که انجام می دادید ادامه دهید و نتایجی که منتظرش هستید به شما خواهد رسید.

تعبیر خواب سوختن چوب کبریت

این نوع رویا به این نکته اشاره می کند که نباید به خودتان سخت بگیرید. شما اشتباه کردید و نمی توانید خودتان را ببخشید. اگر فقط کمی فکر کنید، متوجه می شوید که آنقدرها هم اشتباه بزرگی نکرده اید.
اگر خواب دیدید که شخص دیگری کبریت را سوزاند، تعبیرش این است که مستعد انتقاد از همه چیز هستید. این می تواند ناشی از ناامیدی و نارضایتی شخصی باشد. همه چیز نمی تواند آنقدر که به نظر می رسد بد باشد.

تعبیر خواب خاموش شدن کبریت

تعبیرهای کبریت خاموش در خواب:

 • خاموش کردن کبریت در خواب به این معنی است که نظر خود را نسبت به تصمیمی که گرفته اید تغییر می دهید. احتمالاً عزیزان شما احساس آرامش خواهند کرد زیرا فکر می کنند این تصمیم برای شما بسیار بد بوده است.
 • اگر دیدید که دیگران درحال خاموش کردن کبریت بودند، تعبیرش این است که احساس آرامش می‌کنید زیرا مشکلات یکی از اعضای خانواده که مدت ها شما را آزار می دهد حل می شود.
 • وقتی در خواب می بینید که باد یک کبریت را خاموش می کند، یا دائماً شعله ای را که روشن کرده اید خاموش می کند، نشانه آن است که هیچ تصمیمی عجولانه ای نگیرید. صبور باشید و زمان بگذارید تا راه درست را به شما نشان دهد.

تعبیر خواب خوردن چوب کبریت

خوردن کبریت در خواب چه تعبیری دارد ؟

 • اگرچه خوردن کبریت در زندگی واقعی معمول نیست، اما این انگیزه ها در رویاها بسیار زیاد است. کبریت خوردن می تواند به این معنی باشد که با کسی هماهنگی خواهید کرد.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران در حال کبریت خوردن بودند، تعبیرش این است که نباید مدام از تصمیمات و اشتباهات دیگران انتقاد کنید. بهتر است خود را یکبار هم که شده به جای آن ها بگذارید

تعبیرهای دیگر:

 • تعبیر خواب کسی که کبریت می سازد:این خواب نشانه خوبی نیست و احتمالاً توسط کسی که فکر می‌کردید می‌توانید به آن اعتماد کنید فریب خواهید خورد. اطراف خود را بررسی کنید و سعی کنید فردی را که برای شما آرزوی بدی دارد بشناسید. احتمالاً شما توسط یک کلاهبرداری مالی تهدید می شوید، اما ممکن است اخبار بدی را نیز از یکی از عزیزان دریافت کنید.
 • صحبت با سازنده کبریت در خواب نشان می دهد که شما فردی بسیار عاقل هستید. شما وارد درگیری نمی شوید مگر اینکه استدلال مناسب داشته باشید. همیشه به کسی اجازه می دهید اول همه چیز را به شما بگوید و بعد از آن واکنش نشان می دهید. به لطف نگرش صلح مدارانه خود، احترام دیگران را به دست آورده اید.
 • مشاجره با کبریت ساز در خواب نشانه این است که کار بیهوده ای انجام می دهید. شما تلاش و زمان زیادی را صرف آن کرده اید که نتیجه مطلوب را برای شما به ارمغان نمی آورد. زمان مناسبی است که آن را رها کرده و خود را وقف کاری سازنده تر در زندگی خود کنید.
 • اگر خواب دیدید که با یک کبریت ساز دعوا می کنید، تعبیرش این است که شما راه اشتباهی را برای حل یک مسئله انتخاب کرده اید. شما همه جوانب را در نظر نگرفتید. اگر اولویت های خود را تغییر دهید و همه چیز بهتر خواهد شد.
 • تعقیب کبریت فروش در خواب به این معنی است که شما ساده لوح هستید. شما به مردم اجازه می دهید شما را در مورد چیزی متقاعد کنند که واقعی نیست. شما کورکورانه به آنها اعتماد می کنید،. متأسفانه، با وجود اینکه می دانید این کار اشتباه است، باز هم اشتباه خود را ادامه می دهید.
 • فرار از کبریت فروش نماد شک و تردید است. شما فردی هستید که دوستان و آشنایان خود را با دقت انتخاب می کنید. هیچ کس نمی تواند شما را به چیزی متقاعد کند مگر اینکه استدلال های او محکم باشد. این ویژگی ها در زندگی حرفه ای شما مورد نیاز است، اما یک چیز بد این است که ممکن حتی به کسانی که می خواهند از نظر عاطفی به شما نزدیک شوند اعتماد ندارید.
 • اگر زنی مجرد خواب ببیند که با کبریت فروش ازدواج کرد، تعبیرش این است که باید دوستان خود را با دقت انتخاب کند. شخصی که آماده انجام هر کاری برای او هستید ممکن است در یک لحظه شما را به شدت ناامید کند. اگر یک زن متاهل این نوع خواب را ببیند، تعبیرش این است که از همسر خود خسته شده است.
 • اگر مرد مجردی خواب ببیند که با زن کبریت فروش ازدواج کرد، تعبیرش این است که احتمالا دوست ندارد با زنان یا دختران رابطه داشته باشد زیرا به همه شک دارد.
 • کشتن کبریت فروش در خواب نشانه این است که با تلاش برای حل یک مسئله کوچک، یک آشفتگی حتی بزرگتر در زندگی خود ایجاد خواهید کرد. اگر در موقعیتی که در آن قرار دارید سردرگم هستید، هیچ تصمیم ناگهانی نگیرید. بهتر است ابتدا با افرادی که به آنها اعتماد دارید مشورت کنید.
 • کبریت فروش مرده در خواب نشانه این است که شما مشکل خاصی را به طور موقت حل کرده اید و درگیری بزرگی در انتظار شماست. شما یک درگیری بزرگ را حل و فصل کرده اید اما مسائلی وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید.
 • دور انداختن کبریت ها در خواب بیانگر این است که بالاخره زمان آن رسیده است که یاد بگیرید احساسات منفی خود را هدایت کنید. شما عادت دارید ناراحتی های خود را به گردن افرادی بیاندازید که لیاقت آن را ندارند. به این ترتیب، شما فقط به روابط خود آسیب می رسانید و شانس زیادی برای از دست دادن افرادی که به آنها اهمیت می دهید وجود دارد.
 • اگر دیدید که دیگران کبریت را دور انداختند، تعبیرش این است که شما هدف خشم و نارضایتی یک نفر خواهید بود، صرف نظر از اینکه ربطی به شما ندارد. بحث نکنید، صبر کنید تا کارشان تمام شود، و سپس برای اثبات اشتباهاتشان دلایل خود را بیاورید.
 • اگر خواب دیده اید که در یک اتاق تاریک هستید و فقط یک کبریت دارید، این احساس را منعکس می کند که در زندگی واقعی خود فقط یک فرصت برای شروع یا انجام کاری دارید. قرار گرفتن در چنین موقعیتی ناخوشایند است. اما بهتر است عاقل باشید و با عقل و منطق پیش بروید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب آتش سوزی : 47 نشانه و تفسیر دیدن آتش سوزی در خواب

انفجار در خواب: تعبیر دیدن خواب انفجار چیست ؟

تعبیر خواب دود : 42 نشانه و تعبیر دیدن دود و دودکش در خواب

تعبیر اجاق گاز : 29 نشانه و تفسیر دیدن اجاق گاز در خواب

تعبیر خواب بمب : 26 نشانه و تفسیر دیدن خواب بمباراناین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits