دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب قفل : 33 نشانه و تعبیر دیدن قفل در خواب
29
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دیدن قفل تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن قفل در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب قفل دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب قفل ( تعبیر خواب شکستن قفل ، تعبیرخواب قفل و کلید ، تعبیر خواب قفل شکسته ، تعبیرخواب قفل و زنجیر و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب قفل

1- قفل در خواب نشانه معما یا وضعیت عجییب و خاصی است که باعث ناتوانی در زندگی است که شما را از رسیدن به هدف باز میدارد.
2- اگر در خواب دیدید چیزی را قفل کردید تعبیرش این است که به زودی روابط خود را با فردی که مدت هاست به او نزدیک بودید قطع خواهید کرد.
3- اگر در خواب زیاد قفل های زیادی دیدید که پی در پی به هم وصل شده بودند تعبیرش این است که زندگی شما قفلی کور دارد و برای رفع این مشکل باید مراحل خاصی را طی کنید. اگر این مراحل را به درستی انجام ندهید، احتمال آن وجود دارد که کارهایتان پیچیده تر شود و سر رشته کار از دستتان در بیاید.
4- تعبیر دیدن قفل پنجره در خواب نشانه هاین است که دید شما نسبت به اطرافیان بد شده و دیگر نمی توانید به کسی اعتماد کنید.
5- تعبیر دیدن قفل دوچرخه در خواب پیش بینی می کند که شما قصد دارید به رویاهای کودکی خود تحقق ببخشید. شما از پشتیبانی و امنیت کافی برخورددارید.
6- تعبیر دیدن قفل قلبی درخواب نشانه چگونگی سرمایه گذاری در کار است. احتمالا به معمای پیچیده مالی برخورده اید که باید به دقت و از روی اصول آن را حل کنید.
7- اگر درخواب دیدید که قفل را از روی زمین برداشتید تعبیرش این است که برای پیدا کردن راه حل باید روش های هوشمندانه ای پیدا کنید. سعی کنید سرنخ ها را پیدا کنید و آن ها را با هم ترکیب کنید.
8- تعبیر قفل کردن در یخچال در خواب قحطی است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
9- در خواب های ما قفل نشان اعتماد است . اگر در خواب ببینید که در خانه ای را قفل می کنید که صاحب آن را نمی شناسید به کسی اعتماد می کنید که برای شما شناخته شده و آشنا نیست .
10- اگر در خواب دیدید که در خانه ای را قفل می کنید که صاحبش را می شناسید به آشنائی که صاحب آن خانه است اعتماد می کنید یا به یک نفر در شرایط او .
11- اگر خواب دیدید که جامه دانی دارید که آن قدر پر است که قادر نیستید در آن را قفل کنید مسائلی است که نمی توانید به کسی بگوئید و آدم مورد اعتمادی در اطراف خود نمی یابید .

آنلی بیتون می‌گوید :
12ـ تعبیر دیدن قفل در خواب ، علامت سردرگمی است .
13ـ اگر خواب ببینید مردی به گردن و بازوی نامزد خود قفل می زند ، علامت آن است که شما به نامزد خود مظنون هستید ، اما در آینده ای نزدیک تردید شما نسبت به او بر طرف خواهد شد .


تعبیر خواب شکستن قفل

14- اگر در خواب دیدید که قفل را شکستید تعبیرش این است که به زودی موانع و مشکلات از سر راه شما کنار خواهد رفت و دوباره می توانید مثل سابق زندگی کنید. این خواب پیش بینی میکند که به زودی از رقیبان خود پیشی میگیرید و موفق خواهد شد.


تعبیرخواب قفل و کلید

15- تعبیر دیدن قفل و کلید در خواب نشانه پتانسیل عالی شما برای باز کردن گره های زندگی است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
16- اگر خواب دیدید که قفلی دارید که نمی دانید کلیدش را کجا گذاشته اید خوب نیست چون با مشکلی روبه رو می شوید .
17- اگر خواب دیدید که در خانه خودتان قفل است و شما کلید ندارید تا آن را بگشائید به همسرتان به طور درست اعتماد دارید .


تعبیر خواب قفل شکسته

18- تعبیر دیدن قفل شکسته در خواب نشانه عدم امنیت اجتماعی است. ممکن است به زودی چیزی را از دست بدهید که مدت هاست از آن محافظت میکردید.


تعبیرخواب قفل و زنجیر

19- تعبیر دیدن قفل زنجیر در خواب نشانه این است که برخی مسائل شما به هم گره خورده اند. ممکن است در ابتدا گیج کننده به نظر برسد اما با پیدا کردن ریشه اصلی مشکل به زودی می توانید آن را حل کنید.


تعبیرخواب قفل اثر انگشتی

20- دیدن قفل اثر انگشت در خواب نشانه این است که کلید این مشکل تنها به دست شماست. این خواب پیش بینی میکند که با درایت و دقتان می توانید این مشکل را حل کنید.


تعبیر خواب قفل کوچک

21- تعبیر دیدن قفل کوچک در خواب نشان دهنده مسائل و مشکلات بی اهمیتی است که بیش از حد آن را بزرگ کرده اید و آنها را در اولویت گذاشته اید. سعی کنید چیزی را بیش از حد بزرگ نکنید و وقت خود را صرف مسائل بزرگتر بگذارید.


تعبیر خواب قفل باز

22- اگر در خواب قفلی را دیدید که بسته نمی شد تعبیرش این است که شما در مورد مسائل مالی، احساس امنیت نمی کنید و قصد ندارید به راحتی با دیگران قراردداد ببندید.


تعبیر خواب قفل در

23- اگر خواب دیدید که در را قفل کردید تعبیرش این است که برای دیگران محدودیت گذاشتید. شما دور خود حصاری کشیده اید و در حال تعیین مجموغه روشنی از قوانین خود هستید.


تعبیر خواب قفل دروازه

24- اگر در خواب دیدید که دروازه را قفل می کردید تعبیرش این است که سعی کنید جلوی شایعاتی که در مورد شما وجود دارد را بگیرید و اجازه ندهید کسی به شما تهمت بزند. سعی کنید اطلاعات و رازهای شخصی خود را از دیگران مخفی کنید.


تعبیر خواب قفل ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
25- اگر در خواب بیند که قفل بگشاد ، دلیل است که کارها به وی گشاده گردد و ممکن است که حج کند . اگر بیند که قفل را نتوانست گشود ، دلیل است کارش به تانی برآید .

تعبیر خواب قفل امام صادق (ع)

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
دیدن قفل به خواب بر پنج وجه است .
26- ساختن کار ( انجام یافتن کار ) .
27- حجت ( سلامتی ) .
28- منفعت .
29- زن .
30- اعتماد کردن به مصلحتی که به وی پیوندد ( اعتماد به شخصی درستکار ) .


تعبیر خواب باز کردن قفل

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
31- اگر در خواب دیدید که قفلی را به زحمت باز می کنید در کاری با رنج و تلاش زیاد توفیق حاصل می کنید .

آنلی بیتون می‌گوید :
32ـ اگر خواب ببینید قفلی با کلید باز می شود ، علامت آن است که می توانید کسی را بشناسید که در صدد آسیب رساندن به شماست .
33ـ اگر خواب ببینید قفلی با کلید باز نمی شود ، نشانة آن است که در امور عاطفی مورد ریشخند دیگران قرار خواهید گرفت . و سفرهای دریایی پرخطر ، سودی برای شما به دنبال نخواهد داشت .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر و تفسیر دیدن کلید در خواب چیست ؟

تعبیر خواب پنجره : 32 نشانه و تفسیر دیدن پنجره در خواب

58 تعبیر و معنی دیدن خواب خانه و خانه خریدناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (29 رای)  

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

milad | ۶ ماه پیش
سلام من خواب دیدم رفتم قفل خریدم از اون قفل ها که میزنن مغازه بعد از مغازه در اومدم دوباره رفتم تو مغازه گفتم قفل کوچیک تر بده قفل کوچیگتری خریدم
0
1
مریم ن | ۲ سال پیش
منم خواب دیدم در خونمون بازه میبندم و با کلید میخوام قفل کنم که هی کلید و میچرخونم ولی قفل نمیششه مثل اینکه کلید هرزه
9
40
mk | ۲ سال پیش
سلام خواب دیدم که قفل های مغازه شکسته شده ووسایل مغازه دزدیده شده تعبیرش چیه؟ ممنون
13
26
فرزانه | ۳ سال پیش
سلام خوابی که دیروز دیدم طولانی بود ولی در قسمتی از

خواب موج هایی آرام به سمت من میامدند که نسبتا عمیق بودند و اب هم کدر و یا گل آلود نبود در واقع من در یک دره بودم که برای خروج از ان باید موج ها از بین میرفت و من هر بار که موج می‌آمد فرار میکردم و به جای مرتفعی(جلوی یک خانه) پناه میبردم ودر آخر تمامی موج ها خود به خوداز بین رفت و من از دره عبور کردم تعبیرش چیست؟
7
5

hits