دلگرم
امروز: شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب کشیش : دیدن کشیش در خواب نشانه چیست ؟
4
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب کشیش دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کشیش در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب دیدن کشیش چیست ؟

تعبیر خواب کشیش از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب کشیش : دیدن کشیش در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب کشیش

انواع تعبیرهای دیدن کشیش در خواب :

 • دیدن کشیش در خواب نشانه این است که چیز بدی را تجربه خواهید کرد و احتمالا برای انجام کارها نیاز به دعا کردن دارید. اگر به شریک تجاری یا دوست خود ظلم کرده اید یا دل او را شکسته اید، باید سعی کنید با او جبران کنید. نباید اجازه دهید رفتارهای زشت، شما را از انجام کار درست باز دارد. شما هنوز باید درس های زیادی در مورد یک دوست خوب ، همکار ، کارمند و به طور کلی بودن شخص یاد بگیرید. اگر کسی قصد دارد شما را با کسی درگیر کند، سعی کنید با او رو در رو صحبت کنید و از صحت حرف ها مطلع شوید.
 • اگر در خواب چندین کشیش می بینید ، تعبیرش این است که باید از نیت های مخرب دست بکشید. احتمالاً وسوسه می شوید کاری را انجام دهید که بر زندگی احساسی شما تأثیر بگذارد. شاید هم از کسی خوشتان می آید یا با او در رابطه هستید، اگر آن شخص فقط به دلیل ظاهر شما را به خود جذب کند ، همه چیز آسان تر می شود.
 • اگر دیدید با یک یا چند کشیش صحبت می کردید، تعبیرش این است که کسی از شما کلاهبرداری می کند. اگر میخواهید وام بگیرید یادتان باشد که حتما تمام جنبه های حقوق آن را بررسی کنید. از تجربیات دیگران می فهمید که آنچه در حال حاضر خوب به نظر می رسد می تواند در دراز مدت ضررهایی را به همراه داشته باشد.
 • بوسیدن دست کشیش در خواب به این معنی است که در مورد موضوع یا مشکل مهمی با اکثریت موافق هستید.
 • اگر در خواب می بینید که شخص دیگری دست یک کشیش را می بوسد ، به این معنی است که ممکن است کسی شما را با رفتارها ، یا تصمیمات خود شگفت زده کند. متوجه خواهید شد که شما آن شخص را به طور کامل قضاوت کرده اید و به جای تجربه خود ، نظر دیگران را باور کرده اید. ممکن است به این نتیجه برسید که با یک فرد بسیار جالب ، باهوش و توانا سروکار دارید .
 • اعتراف گناهان خود به کشیش در خواب به این معنی است که وجدان شما به دلیل گناهان گذشته ناراحت است. ممکن است به کسی صدمه زده باشید و اکنون پشیمانید. احتمال دیگر این است که از فرصت های پیش رو استفاده نکرده اید و اکنون پشیمان شده اید.. به هر حال ، شما نمی توانید تاریخ را تغییر دهید ، اما تلاش می کنید تا از چیزهایی که تجربه کرده اید چیزی بیاموزید.
 • دروغ گفتن به کشیش در خواب نشان می دهد که به خودتان دروغ می گویید.. شما دائماً سعی می کنید خود و دیگران را متقاعد کنید که تمام تلاش خود را برای پیشرفتتان انجام می دهید اما بدانید که حقیقت را نمی گویید.
 • اگر در خواب می بینید که یک کشیش با شما ارتباط برقرار می کند ، تعبیرش این است که راز کسی را فاش می کنید. ممکن است در زمان اشتباه در مکان اشتباه قرار بگیرید و اطلاعاتی را دریافت کنید که برای شما مناسب نیست.
 • اگر خواب ببینید کشیشی شما را غسل تعمید می دهد ، تعبیرش این است که تغییر خواهید کرد. متوجه خواهید شد که هیچ چیز ارزش ناراحتی و از دست دادن سلامت روحی و جسمی شما را ندارد. این فرایندی است که مدتی طول خواهد کشید ، اما در نهایت از نتیجه راضی خواهید بود.
 • اگر در خواب دیدید که با کشیش ازدواج کرده اید، تعبیرش این است که می توانید در آینده مسئولیت های جدیدی را بر عهده بگیرید. این موضوع می تواند ارتباطی با زندگی شخصی یا تجاری شما داشته باشد. اگر رابطه جدی دارید یا ازدواج کرده اید اما بچه ندارید میتوانید خانواده خود را گسترش دهید.
 • تعبیرخواب کشیش و طلاق گرفتن از او: چنین خوابی نشانه روابط نادرست است. ممکن است اخیراً بین شما و همسرتان تنش ایجاد شده باشد ، به همین دلیل است که به فکر طلاق افتاده اید.
 • رویایی که در آن کشیشی شما را مورد تمسخر قرار می دهد به این معنی است که می کاری می کنید که دوستان ، خانواده یا دوست ندارند و شما را به دلیل انجام آن شماتت میکنند.
 • اگر در خواب می بینید که یک کشیش در مورد چگونگی حل مشکل به شما توصیه می کند ، تعبیرش این است که برای تحقق ایده ای که اخیراً در سر شما می گذرد ، به تجربه زندگی بیشتری نیاز دارید. شما معتقدید که اکنون زمان آن نیست که چنین پروژه بزرگی را به اجرا درآورید.
 • مشاجره با یک کشیش در خواب به این معنی است که شما اجازه داده اید مردم راجب کارهای شما نظر بدهند. اگر واقعا به این علت ناراحتید، سعی کنید هر چه زودتر از این شرایط فاصله بگیرید.
 • فرار از یک کشیش در خواب به این معنی است که از کاه کوه می سازید و همه چیز را برای خود سخت میکنید. به همین دلیل با اعضای خانواده ، شریک ، دوستان و همکاران کاری در تعارض مداوم هستید.
 • تعقیب کشیش در خواب به این معنی است که گاهی اوقات بیش از حد به خود فشار می آورید. شما ناراحتید که چرا در عشق شانسی ندارید. اما اگر کمی کمتر تلاش کنید ، خیلی زود همزاد خود را پیدا می کنید.
 • اگر در خواب می بینید که یک کشیش را کتک می زنید ، تعبیرش این است که هدف شایعات خواهید بود. کسی درباره شما دروغ می گوید که نمی توانید جلوی آن را بگیرید. اگر در خواب می بینید که کشیشی شما را مورد ضرب و شتم قرار می دهد ، تعبیرش این است که به جای اینکه اجازه دهید مردم به شما حجوم بیاورند باید از خود دفاع کنید.
 • اگر در خواب می بینید که با یک کشیش می جنگید ، تعبیرش این است که راز شما آشکار خواهد شد. ما در مورد گناهان گذشته صحبت می کنیم که مدتهاست از کسانی که دوستشان دارید پنهان کرده اید. با این حال ، حقیقت آشکار می شود و شما نمی توانید کاری در مورد آن انجام دهید.
 • کشتن کشیش در خواب به این معنی است که مورد انتقاد شدید مردم قرار خواهید گرفت. احتمالاً مردم با تصمیمات یا اقدامات شما موافق نیستند. اگر شما فردی معمولی هستید ، این کار بر شهرت و پیشرفت شغلی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.
 • کشیش مرده در خواب ، نمادی از تغییراتی است که دوست ندارید.. ممکن است حقوق شما کاهش یابد ، یا برخی از مزایایی را که تا به حال از آن برخوردار بوده اید از دست بدهید. احتمال دیگر این است که عزیزتان تصمیم بگیرد که برای کار به شهر دیگری برود. حتی اگر شما با این کار موافق نباشید.
 • اگر در خواب می بینید که عاشقانه یک کشیش را می بوسید ، تعبیرش این است که حوصله تان سر رفته است. شما احتمالاً در یک بی نظمی افتاده اید و هر روز برای شما تکراری است. شما نیاز به هیجان دارید ، اما اگر تصمیم بگیرید هر شب را جلوی تلویزیون بگذرانید و میان وعده بخورید ، به آن دست نخواهید یافت.
 • اگر در خواب دیدید که عاشق کشیشی شده اید، تعبیرش این است که دوست ندارید با کسی در ارتباط باشید. آن فرد احتمالا کسی است که از رفتار و منش او خوشتان نمی آید.
 • اگر یک زن مجرد در خواب ببیند که با کشیش ازدواج کرده است، تعبیرش این است که او برای به دست آوردن موفقیت نیاز به کار و تلاش دارید. ممکن است از عشق ناامید شوید و امنیت مالی را در اولویت اول قرار دهید. با این حال ، شما فردی نیستید که بتوانید با فردی باشید که هیچ احساسی نسبت به او ندارند.
 • اگر یک زن متاهل در خواب ازدواج با یک کشیش را ببیند ، به این معنی است که او تعهدات زیادی بر عهده دارید. بیش از حد به خود فشار نیاورید و کارها را بین اعضای خانواده تقسیم کنید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کلیسا : 24 نشانه و تعبیر دیدن کلیسا در خواب

تعبیر خواب قرآن خواندن : قرآن خواندن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب مسجد: 23 معنی و تعبیر دیدن مسجد در خواب

صلیب در خواب: دیدن خواب صلیب چه تعبیری دارد ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits