مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب کرفس: 18 تفسیر و تعبیر دیدن کرفس در خواب
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب کرفس دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کرفس در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کرفس دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب کرفس، تعبیر خواب کرفس خوردن، تعبیر خواب کرفس پخته، تعبیر خواب کرفس تازه، تعبیر خواب خرید کرفس و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 تعبیر خواب کرفس

تعبیر خواب کرفس

1- کرفس نشانه شادی غیر منتظره و شرکت در کاری سودآور است. اما به یاد داشته باشید که به مدت طولانی جواب نمی دهد. باید با این واقعیت کنار بیایید و سعی کنید که خود را با شرایط وفق دهید.
2- اگر در عالم رویا دیدید که کرفس میکارید، تعبیرش این است که دوست دارید زندگی سالمی داشته باشید. روی غذایتان حساس هستید و رژیم را رعایت میکنید. این سبک زندگی خیلی به نفع شما خواهد بود.
3- خرد کردن کرفس در خواب نشانه این است که به زودی با کسی ملاقات میکنید که دید شما را نسبت به دیگران تغییر خواهد داد.
4- اگر خواب دیدید که دیگران کرفس خرد میکردند تعبیرش این است که شما قسمتی از کارتان را به دیگران می دهید. زیرا آنقدر سرتان شلوغ است که فرصت ندارید که به همه کارها برسید. اگر درخانواده ای شلوغ هستید احتمالا 5- مسئولیت کارها با شماست. به همین دلیل سعی می کنید که کارها را با دیگران تقسیم کنید. تعبیر دیگر این خواب این است که شما روحیه عصبی دارید و نمیتوانید به خوبی تمرکز کنید. این موضوع کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده است.
6- دیدن کرفس پلاسیده و پژمرده در خواب نشانه این است که برنامه هایتان با شکست مواجه خواهد شد. اگر تصمیماتی برای زندگی دارید با دیدن این خواب بهتر است انجام آن را به تعویق بیاندازید یا اینکه درمورد آن بیشتر فکر کنید.


تعبیر خواب کرفس خوردن

7- اگر در خواب دیدید که کرفس خوردید تعبیرش این است که به زودی درگیر یک رابطه عاشقانه خواهید شد. شما مدت هاست که آن شخص را می شناسید و برای یکدیگر جذاب هستید. با این وجود با هم مشکلاتی دارید و آرزو میکنید که این مشکلات هر چه زودتر حل شوند. اگر در خواب دیدید که دیگران کرفس میخوردند تعبیرش این است که از نگرانی ها خلاص می شوید. این امکان وجود دارد که شما به لحاظ سلامتی دچار مشکل شده باشید. به هر حال اوضاع بهتر از قبل می شود و به زودی حالتان خوب خواهد شد.

محمدبن سیرین گوید :
8- اگر در خواب دید کرفس بی وقت خورد ، دلیل که غمگین و مستمند شود و بعضی گویند : اگر کرفس دید و نخورد اندوه کمتر بود .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
9- خوردن کرفس در خواب غم و اندوه است چه به وقت و فصل باشد و چه بی هنگام ولی دیدن کرفس به خصوص اگر تازه و سبز باشد طراوت و سرسبزی و فرح و انبساط است .

آنلی بیتون می‌گوید :
10- خوردن کرفس در خواب ، نشانه لبریز شدن از عشق و محبت است .
11- اگر زنی خواب ببیند با همسر خود کرفس می خورد ، نشانه آن است که به زودی ثروت کلانی به دست می آورد .


تعبیر خواب کرفس پخته

12- پختن کرفس در خواب نشانه این است که به شدت خسته هستید و دوست دارید وقت بیشتری به خود اختصاص دهید. مدت هاست که علائمی دارید اما نسبت به آن بی توجه هستید. سعی کنید که هر چه زودتر به پزشک مراجعه کرده و چک آپ شوید.

آنلی بیتون می‌گوید :
13- اگر زنی خواب ببیند با کرفس غذایی درست می کند ، علامت آن است که از ولخرجی ها و زیاده رویهای خود در دیگر امور تأسف خواهد خورد .


تعبیر خواب کرفس تازه

14- دیدن کرفس تازه در خواب نشانه روحیه خوب شماست. در آینده اتفاقات خوبی برای شما رخ خواهد داد که باعث دلگرمی شما به زندگی می شود. شما انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل خواهید کرد. این موضوع توجه جنس مخالف را به شما جلب میکند. اگر مدت طولانی مجرد هستید، این نوید را به شما می دهیم که به زودی یک شریک مناسب پیدا خواهید کرد.


تعبیر خواب خرید کرفس

15- تعبیر خریدن کرفس در خواب نشانه این است که غرور از دست رفته تان را به دست می آورید. احتمالا شریک زندگی تان کاری کرده یا حرفی زده که شما را به شدت ناراحت کرده و غرورتان لکه دار شده است. به زودی کاری میکند که خوشحال می شوید و او را می بخشید.
16- تعبیر فروختن کرفس در خواب نشانه این است که باید از مداخله در زندگی دیگران دست بردارید. شما دائما به دوستان و خانواده تان توصیه می کنید. سعی کنید دست از دخالتتان بردارید تا احترامتان حفظ شود.


تعبیر خواب ساقه کرفس

آنلی بیتون می‌گوید :
17- دیدن ساقه های ترد و تازه کرفس ، در خواب نشانه آن است که به بزرگترین آرزوهای خود دست می یابید .
18- اگر ساقه های کرفس را در حال فساد و گندیدگی ببینید ، دلالت بر فوت یکی از اعضای خانواده شما دارد .

ترجمه : معصومه راهی

 تعبیر خواب کرفس

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب سوپ : دیدن سوپ در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب هویج : ۱۸ نشانه و تفسیر دیدن هویج در خواب

تعبیر خواب سالاد : ۱۹ تفسیر و معنی دیدن سالاد در خواب

تعبیر خواب کلم : دیدن کلم و کلم بروکلی در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است