alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب کاخ : 27 نشانه و تعبیر دیدن کاخ و قصر در خواب
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دیدن کاخ تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن قصر و کاخ در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب کاخ ( قصر ) دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب قصر و کاخ ، تعبیر خواب کاخ سفید ، تعبیر خواب کاخ سیاه ، تعبیر خواب کاخ طلایی ، تعبیر خواب رفتن به کاخ و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب کاخ

1- دیدن کاخ در خواب نماد پاداش، افتخار، ستایش و قدرشناسی است.
2- اگر در خواب دیدید که در قصر زندگی میکردید تعبیرش این است که از فرصت ها و موقعیت های خود به خوبی استفاده کرده اید. این خواب نماد قدرت، ثروت و اعتبار است.
3- اگر در خواب دیدید که درون اتاق های کاخ در حال استراحت و عیش و نوش هستید تعبیرش ایناست که به زودی ارثیه بزرگی به شما می رسد و پس از گرفتن آن در فکر این هستید که محلی برای استراحت و تفریح خود خریداری کنید. در واقع این خواب ناشی از ضمیر ناخودآگاه خودتان است.
4-اگر در خواب دیدید عده ای از قصر شما محافظت می کردند تعبیرش این است که به واسطه موقعیت خوبی که دارید احساس خطر کرده و نیاز به نصیحت و محافظت دارید. این خواب پیش بینی میکند که خود را برای رویارویی با مشکلات آماده کنید.
5- اگر درخواب دیدید که در قصر را قفل کردید و اجازه ندید کسی وارد شود تعبیرش این است که به واسطه موفقیت هایی که به دست آورده اید مغرور شده اید واجازه نمی دهید کسی به حریم خصوصی شما وار شود.
6- تعبیر دیدن کاخ شنی در خواب این است که تلاش ها و دستاوردهای شما دوام نخواهد داشت و به راحتی نابود می شود. سعی کنید تصمیمات بهتری بگیرید و از چیزهایی که به دست می آورید محافظت کنید.
7- تعبیر دیدن کاخ شیشه ای در خواب نیز نشانه این است که به زودی آنچه به دست آورده اید را از دست خواهید داد. احتمالا این دستاوردها را از راه درستی به دست نیاورده اید.
8- تعبیر دیدن کاخ در آسمان نشانه روح بزرگ شماست. شما فردی معنوی هستید و به خاطر رفتار خوبتان از محبوبیت زیادی برخوردارید.
9- تعبیر دیدن قصر اسباب بازی در خواب نشانه به پایان رساندن پروژه ای کوچک است. شما اول راه هستید و قدم اول را به درستی برداشته اید. سعی کنید همین مسیر را ادامه دهید.
10- اگر در خواب دیدید که در باغ کاخی درحال راه رفتن یا استراحت هستید تعبیرش ایناست که فردی در زندگی تان تصمیمات بزرگی می گیرد که زندگی شما را کاملا زیر و رو خواهد کرد. با گوش دادن به صحبت های او به سود بسیار خوابی خواهید رسید. اگر دختر جوان و مجرد این خواب را دیدد تعبیرش ایناست که بخت خوبی دارد و به زودی ازدواج خواهد کرد. تعبیر دیگر این خواب این است که به زودی رازش فاش خواهد شد.
11- اگر مرد جوانی خواب کاخ دید تعبیرش ایناست که به زودی به سود خوبی دست پیدا خواهد کرد و به کمک آن میتواند به آنچه مدت ها آروزیش را داشته برسد.
12- اگر مرد یا زن سالخورده ای خواب ببیند که در کاخ است تعبیرش این است که به زودی ارثیه خود را تقسیم می کند واین موضوع باعث شادی فرزندانش خواهد شد.
13- اگر کودکی خواب کاخ ببیند تعبیرش ایناست که خانواده خوبی دارد و به خوبی از او حمایت خواهد کرد. این کودک آینده بسیار خوبی خواهد داشت.
14- تعبیر دیدن کاخی از الماس در خواب نشانه سعادت دنیا و آخرت است. احتمالا در آینده فرد معروفی خواهید شد و همه به شما افتخار خواهند کرد.
15- تعبیر دیدن کاخ پلاستیکی در خواب این مفهوم را می رساند که راه کسب درآمد را نمی دانید . سعی می کنید به هر قیمتی که شده پولدار شوید و از مسیر درستی درآمد زایی کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
16- اگر خواب ببینید در تالارهای کاخی سرگردانید و به ابهت و عظمت آن نگاه می کنید ، نشانة آن است که امیدهایتان پررنگ تر خواهد شد و مقام جدیدی به عهده خواهید گرفت .
17- دیدن رقص و پایکوبی مردان و زنان و شنیدن گفتگوی افراد متشخص در تالار کاخ ، علامت همنشین شدن با افرادی برجسته خواهد بود . اگر دختری از طبقه متوسط خواب ببیند که در چنین میهمانی ای شرکت دارد ، تعبیرش آن است که در اثر بخشش دیگران یا ازدواج مقام بالایی به دست می آورد . اگر دختری از طبقه فقیر چنین خوابی ببیند ، تعبیرش آن است که خیالبافیهای ناسالم و افکار پوچ و توخالی بیشتر اوقات بیداری او را پر می کند ، او بعد از این خواب باید سعی کند با تلاش و کار صادقانه زندگی خود را متحول کند و در برابر جاه طلبیهای خود مقاومت کند .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
18- دیدن کاخ در خواب گویای هیچ سود و زیانی نیست مگر تحولات روحی که در خودمان به وجود می آورد .

لوک اویتنهاو می گوید :
19- تعبیر خواب ویرانه های کاخ : عشقی که بر آن خیانت شده
20- تعبیر خواب کاخ در آتش : خبرهای خوب
21- تعبیر خواب در بسته کاخ : مانع

تعبیر خواب کاخ سفید

22- تعبیر دیدن کاخ سفید در خواب نشانه اهداف پاک و والایی است که سعی میکنید به آن ها دست پیدا کنید. اگر سفیدی کاخ به دلیل برف باشد تعبیرش این است که از رفتار بی رحمانه دیگران رنج می برید. شما طبیعت پاک و آرام و قلب رئوفی دارید.

تعبیر خواب کاخ سیاه

23- تعبیر دیدن کاخ سیاه در خواب نشانه بدبختی و غم و از دست دادن فردی بزرگ است. احتمالا شخصی که به او تکیه کردید را به زودی از دست خواهید داد.

تعبیر خواب کاخ طلایی

24- تعبیر دیدن قصر طلایی در خواب نشانه زندگی موفق و عاشق شدن است.

تعبیر خواب رفتن به کاخ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
25- ورود به کاخ آغاز است و خروج از کاخ پایان . با این تعریف اگر دیدید به کاخ با شکوه و معمور و مجلل وارد می شوید تحول یاد شده می رود که اتفاق بیفتد اما اگر دیدید خارج می شوید موضوع پایان یافته تلقی می گردد . چیزها و کسانی که درون کاخ می بینید گویای واقعیت ها نیستند بل که معرف چیزها و کسانی هستند که خودتان می خواهید ببینید .

لوک اویتنهاو می گوید :
26- تعبیر خواب در کاخ رفتن : ماجراجویی غیر منتظره

تعبیر خواب زندگی در کاخ

لوک اویتنهاو می گوید :
27- تعبیر خواب زندگی کردن در یک کاخ : خوشبختی ، ارث

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

58 تعبیر و معنی دیدن خواب خانه و خانه خریدن

33 نشانه و تعبیر دیدن خواب اسباب کشی ( اثاث کشی و جابجایی )

تعبیر خواب استخر : 31 معنی و تعبیر دیدن خواب استخر

تعبیر خواب باغ : دیدن باغ در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dream-meaning.net
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits